Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lejduska
21. apr 2019

@ericia niee moja co to?😔 Utekaj na pohotovosť

milus777
21. apr 2019

@ericia tak to ma mrzi. Bola si na pohotovosti? Moze to byt hematom. Kamoska tak mala a nakoniec vsetko v poriadku bolo.drz sa

ericia
21. apr 2019

@lejduska
@milus777 bola som na pohotovosti.. Pozrel ma, ale nič ešte nevidel.. Zobral mi krv a Hcg 2500.. Ze by malo začať klesať a teda embryjko odide s krvou .. V utorok idem k svojmu na krv.. No už ani plakať nevládzem 😥
Nechápem, čo sa stalo 🙁 včera som bola na intralipidy... Ale nemyslím si, že by to spôsobili tie...

milus777
21. apr 2019

@ericia ale hcg mas stale vysoke.a pekne ti narastlo. A to ti uz rovno povedal ze je koniec? Ako nechcem ti davat falosne nadeje ale mam viac kamosiek co takto krvacali a nanoniec to dopadlo dobre... Prajem vela sil :(

ingrid0105
21. apr 2019

@ericia moja je mi to luto ale nevzdavaj to
Hcg mas pekne a mozno len hematom alebo cievka. Oddychuj nohy hore a drzkaj sa. Posielam objatie❤

ericia
21. apr 2019

@milus777
@ingrid0105 ďakujem dievčatá... Ale už tomu neverím... Práve zo mňa vypadli dve veľké krvné zrazeniny... A to už je koniec určite 😥😥😥
Kedy si to šťastie sadne aj na mňa? 😣

ingrid0105
21. apr 2019

@ericia ja uz sa tu tiez motam ako snazilka par rokov a boli dievcata co hrozivo krvacali a plodik sa udrzal. Myslim na vas🙏

evaachesa
21. apr 2019

@ericia siiiiiiilno drzim palceky a verim ze je to len hematom a bublinka sa poriadne drzi ♥️🙏🍀

ingrid0105
21. apr 2019

@ericia a dali ti aspon nieco na zastavenie krvacania?

ericia
21. apr 2019

@ingrid0105

@evaachesa dievčatá ešte raz Vám ďakujem... Ale tie zrazeniny nevestia nič dobré 🙁
Nedali mi nič... Len ma pozrel a zobral mi krv..

lejduska
21. apr 2019

@ericia nechapem preco nedali nic 😣 to tak na pohotovostiach, ale co ked neni kam inam ist

janulka232
21. apr 2019

@ericia moja čo to čitam.Bodaj by aj napriek krvacaniu všetko dobre dopadlo.Ale mohli Ti aspon nie čo dat.Ja som tiež na zaciatku špinila a dostala som lieky.Ale hcg maš stale pekne ako by sa embryjko stale pekne držalo.Silno držim palce

ericia
22. apr 2019

@janulka232 neverím tomu už... Len ja som silno krvacala... A doktor nič nevidel..
Fakt som verila že toto už vyšlo... Bola som v strašnej psychickej pohode... Ešte som aj tu písala, že je to pravda... Keď sa žena nesleduje, je v pohode tie dva týždne... A prd 😥 neviem ako ďalej... Co urobiť aby to vyšlo... Verila som tým intralipidom... Budúci cyklus pôjdem pre posledne embryjko...
Tak sme sa tešili, že máme štyri embryjka... Ze budu určite tri deti... No človek mieni...

janulka232
22. apr 2019

@ericia aj ja som sa tešila,ked si napisala,že to vyšlo a to krasne hcg.Viem čim si si prešla.Aj ja som verila,že tie intralipidy pomožu stale som bola pred vkladom 7 dni a po vklade 7 dni.Tiež sme mali 4 embryjka už,ked som mala posledny vklad mala som sto chuti sa už vykašlat na tie infuzie.A nakoniec až posledny vklad vyšiel. A kedy ideš najbližšie k doktorovi? Kedže stale maš krasne hcg ešte sa može stat zazrak.Velmi Ti to prajem a,ked nie posledne embryjko už musi vyst.

regina24
22. apr 2019

@janulka232 po vklade ste mali akú infúzny čo ste to mali na udržiavajú?

janulka232
22. apr 2019

@regina24 z imunologie som mala zle vysledky tak som dostala medrol aj infuzie intralipidy.

regina24
22. apr 2019

@janulka232 aha imunológie vyšetrenie ste mali zle. Aha a ten medrol napíšte Ing či lieky ?
Ako často vám dali infusky?

janulka232
22. apr 2019

@regina24 áno mala som zle vysledky tak mi nasadili liečbu medrol som brala lieky dlhšie,ale z prestavkami.A infuzie som mala iba jednu 7 dni pred vkladom a 7 dni po vklade dalšiu

regina24
23. apr 2019

@janulka232 ďakujem za radu .
Ste už po vklade ? Ako sa cítite?

janulka232
23. apr 2019

@regina24 mne vyšiel až posledny vklad s dv.Prve som mala mimomaternicove.Mali sme 4 embyjka.A o mesiac idem rodit.

lejduska
23. apr 2019

@janulka232 super spravicka, si krasny príklad ze aj posledné moze vyjst. Viacere sme tu mali 4 embryjka. A zelam všetko dobre samozrejme 😊

janulka232
23. apr 2019

@lejduska ďakujem velmi pekne.Už som ani nedufala,že to vyjde.A dost som sa aj bala,kedže každa jedna z nás vie kolko vela penazi to stoji.Ale budem kludna až,ked malu budem držat v naruči.A každej jednej z nas to prajem.

ericia
23. apr 2019

Dievčatá tak ja som skončila v nemocnici 😥 ráno som začala silno krvácať a hrozí mi kyretaz...

janulka232
23. apr 2019

@ericia ooo moja zase kyretaž držim palce.Tak zase nebudeš moct ist hned na vklad.

regina24
23. apr 2019

@janulka232 jej krásne a aké vitamíny ste užívali ? Pred vkladom počas tehotenstva načo si mám dávať pozor?

janulka232
23. apr 2019

@regina24 ja som brala iba kyselinu listovu a lieky z centra nič viac.A počas vkladu som išla na tyžden na pn,lebo nemam najlahšiu pracu.A na 8 den som už mala na teste dve pekne čiarky.Možno to bola,len nahoda,že sa konečne podarilo ved som bola neštastna,že beriem aj infuzie a aj tak to nevychadza.A ty si už po vklade či Ťa to,len čaka? A nevykaj mi 🙂

lejduska
23. apr 2019

@janulka232 samozrejme, u nas je // uspech ale medzi ciarkami a porodom je vela nástrah. Všetky sa bojime a túžime po jednom, tak si drzime prsty 😊

lejduska
23. apr 2019

@ericia moja, co sa to deje? 😢 Drz sa 🙏

janulka232
23. apr 2019

@lejduska presne tak cele tehotenstvo sa človek boji aby všetko dobre dopadlo. A ja som zo začiatku špinila dva tyždne tak už som sa bala,že zase to zle dopadlo,ale tak verim,že ten posledny mesiac to už štastne dobojujeme.A jasne,že všetkym tu držim palce nech každa jedna z nas sa dočka vytuženeho babätka

regina24
23. apr 2019

@janulka232 ďakujem za info ja čakám kedy mi budú volať ohľadom. Darkynu ako atak zatiaľ mi nevolali čakám už 2mesiqce som taká netrpezlivo.
Ja som 2krat po ivf neúspešne.
Snáď mi to teraz bude .Ján mám nízke AMH hormon

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre