Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

regina24
11. mar 2019

@ivankalaco to ozaj tak rýchlo majú darkyne.
🙂 veľmi dobre .gratulujem Vám.
A keď je ten zladení ciklus tak musí ísť podľa môjho cyklu.
Čo ste užívali pred vkladom?
A počas vkladu ako ste sa správali ? Ďakujem za info
Chcem sa spýtať reprogenesis koľko ste platili?€ ďakujem za info

ivankalaco
11. mar 2019

@regina24 Mali sme na výber z dvoch mladých žien (23,24). Môj cyklus sa prispôsobil darkyni, pred vkladom som brala Estrofem a Utrogestan.. V deň vkladu a hneď po vklade som mala akupunktúru priamo v centre (100 euro) a dostala som aj bylinné tabletky, ktoré pomáhajú k prijatiu embrya, brala som ich asi 7 dní a pila som ananásovú 100 % chladenú šťavu odo dňa vkladu cca asi týždeň denne 1-2 litre (z Billy, žltá fľaša). Známa išla na vklad po mne do Reprogenesisu, tiež išla na akupunktúru +pila ananásovú šťavu a tiež jej vyšiel prvý vklad, momentálne je v 5 mesiaci. Po vklade som odpočívala, žiadny sex a zdravá strava. Ja som bola samoplatca, všetky vyšetrenia sme absolvovali v centre, aj lieky sme si tam kúpili, tak že nás to vyšlo dosť, ale samotné IVF s DV stálo 3920 euro, mali sme dve embryá, jedno mi vložili a jedno sme dali zmraziť, tam sme platili poplatok 200 euro (rok).

milus777
11. mar 2019

@regina24 s reprogenesis mam len tu najlepsiu skusenost.darkynu sme mali hned jak bolo potrebne.asi do dvoch mesiacov.vysiel nam hned prvy pokus 🙂

regina24
11. mar 2019

@ivankalaco ďakujem za info .
Ohľadom toho akupunkturi sa chcem spýtať kedy Vám to robili deň vkladu či predtým deň ? Koľko razí ste boli na akupunkturi ?
Teraz sa rozhodujem medzi Helios Brno a stimtom centrom.

regina24
11. mar 2019

@milus777 tak uznávané reprogenesis
Ako dlho ste čakali na darkyne 2mesiace ?
Na prvý pokus tak super.
A môžte si vybrať medzi darkyne akú chcete či nie ?
Mali ste zladený cyklus alebo nezladeny? Ďakujem za info

ivankalaco
11. mar 2019

@regina24 V ten istý deň 2x..asi pol hodinu pred vkladom a asi pol hodinu po vklade..cena spolu aj s bylinným preparátom bola 200 euro..

regina24
11. mar 2019

@ivankalaco a ako vám robili tu akupunkturi? Na bruchu či ako ?
A Jake bilinky Vám dali

ivankalaco
11. mar 2019

@regina24 Ležala som na chrbte, ihličky mi dávala na rôzne časti tela..to boli bylinné guľôčky v plastovom obale. Ako sa volali si už nepamätám..

regina24
11. mar 2019

@ivankalaco tak teda rozhodnúť sa za centrum a ísť do toho 🙂
Snáď to vyjde.
I keď sa bojím fakt.
A do práce ste nechodili že či

ivankalaco
11. mar 2019

@regina24 Ja som po potrate v auguste 2016 zostala doma a riešila som iba svoj zdravotný stav...

regina24
11. mar 2019

@ivankalaco hej treba si dať voľno od práci sa ukľudniť 🙂
Aj ja som po potrate 2017.
Vyšlo to prirodzene a odvtedy sa nám nedarí

ivankalaco
11. mar 2019

@regina24 Ja som od augusta 2016 do marca 2018 potratila 4x.. vždy som otehotnela prirodzene..

regina24
11. mar 2019

@ivankalaco uff toľko razí potrat juj nepríjemné a darcovské vajíčko ste išli kvôli čomu mali sme zle hormóny?

ericia
11. mar 2019

@regina24 ja chodím do reprofitu.. Dárkynu som mala tiež hneď a ani cyklus nebolo treba ladiť,lebo to vyslo, že nám to sadlo... V júli vklad.. Prvé dve čiarky, ale v 10 týždni MA... Vo februári KET a ani tuk... Darované vyjicka som brala ako tutovku a nevyšlo to zatiaľ... Ale pokračujem ďalej... Ešte máme dve embrya...

ivankalaco
11. mar 2019

@regina24 Ja som nechcela skúšať so svojimi vajíčkami.. po 40 je šanca úspešného IVF s vlastnými vajíčkami len 1-2 % a s DV je šanca 60 %..

milus777
11. mar 2019

@regina24 dva mesiace preto lebo som este predtym musela brat nejaku liecbu. Vyplnili sme dotaznik o darkyni (vaha vlasy farba oci....) a tak nam vybrali. Mali sme zladeny cyklus....

regina24
11. mar 2019

@milus777 tak super,a chcem sa spýtať aj sa podarilo?
Aké vízové doplnky užívali?

regina24
11. mar 2019

@ericia a keď máte zladený ciklus ako to prebieha stimuluje aj vy alebo len darkyne?

milus777
11. mar 2019

@regina24 ano podarilo 🙂 nic len kyselinu listovu....

ericia
11. mar 2019

@regina24 ja som si pichla jednu injekciu a potom len Estrimax a Utrogestan... Co som užívala aj pred KET...

regina24
11. mar 2019

@milus777 ďakujem za info

regina24
11. mar 2019

@ericia tak som zvedavá čo mi predpisu.

regina24
11. mar 2019

@milus777 akú kyselinu listovú .inofolic comby ?

ericia
11. mar 2019

@regina24 to uvidíš aj podľa toho kedy a akú dárkynu ti nájdu... Ja som mala šťastie, že nám to vyšlo tak dobre... Nemusela som užívať antikoncepciu na zladenie cyklu...
Drzim palce ❤️

regina24
11. mar 2019

@ericia tak super a prvé dni ste potom ležali ako ste sa stravovali ?
Kedy ste si robili tehotenský test
Ako to prebiehalo ten vklad ?

ericia
11. mar 2019

@regina24 ja som vždy ležala prvé tri dni a bola som PN až do testu... Vydržala som vždy do 12 - 13 dňa po ET...
Vklad je úplne bezbolestný... Leží sa ešte 15 minút a môžete ísť domov...

regina24
11. mar 2019

@ericia ďakujem za info.
Ako ste sa stravovali?
Ak sa môžem spitat.aky ste mali by problém že ste išli do toho

milus777
11. mar 2019

@regina24 nie len acidum folicum na predpis. Teraz pred ketom mi dr kazal brat femibion kedze mi zistili mthfr mutaciu...

ericia
11. mar 2019

@regina24 ja sa celkovo stravujem zdravo.. A mám nulové amh... A pre istotu som si ešte urobila reprodukčnu imunológiu pred IVF s DV a tam mi zistili zvýšené NK bunky... A to je problém... Moje telo všetko cudzie zabije...

klara7771
11. mar 2019

poznáte car unica v brne ? máte skúsenosť ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre