Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

iwusa
10. sep 2009

dnes som po dlhej dobe pozerala ordinaciu... ale baby, ja som revala ako sprosta 😢

vika34
10. sep 2009

AHOJTE,aj ja som revala a aeše som rozrevala aj moju Viku,bol to hrozný diel,smutný,akurát sme doma rozmýšlali ako to natáčajú,brrrrr
mimka,bobjan-myslím na vás
zajtra idem do FC pre žiadosť

didlinka3368
11. sep 2009

Babuľky aj ja na vás stále myslím.....už sa to konečne troška u vás pohlo, tak snáď to dotiahnete všetky do úspešného konca..... 😵
Iwuška vám to napísala úplne perfektne, tak daj Bože, nech sa splnia jej slová do bodky.... 😉

Iwušiatko moje nepísala som ti, lebo pred svadbou nebola šanca, no a teraz tiež nie je veľa času, lebo dobehávam aj v robote aj doma, to čo som zameškala kvôli svadbe.....
Za výsledky som im nevolala, počkám ešte do utorka, lebo to budú presne dva mesiace od kedy som bola na vyšetrení a ak dovtedy neprídu, tak im 100% zavolám.....myslím si, že do toho týždňa čo sa chceš objednať výsledky určite budú, postarám sa o to a na ten týždeň nemám naplánované nič dôležité, tak by som kľudne mohla ísť s vami, to by bolo fajn......blbá škola ☹ mi začína až v polovii októbra, takže dovtedy som ti úplne k dispozícii, no potom si budem musieť hľadať termíny.......veď my to nejako zvládneme....veď sme predsa nejaké IWUŠKY...no nie?) 😉

Maminečky pekný slnečný dník vám želám a huráááááá o chvíľku je tu víkendík a ja pojdem pozrieť na moju mimušku a tak ligh oslávime jej blížiace sa meninky..... 🙂

bobjan
11. sep 2009

Ahojte🙂

Didlinka, ďakujeme 😉

Inak tá ordinácia včera bola des....to som nečakala, že to takto dopadne...

sue
11. sep 2009

O ordinácii ani nehovorte...ja som zvyčajne nad vecou pri filmoch a tak... ale toto bolo pre mňa strašne silné 😔 hneď som si pritlačila Macina k sebe bližšie 😔 nehovoriac ani o tom, že mi bude celkom smutno za "Alžbetkou" 😅

mimka29
11. sep 2009

Ahojte baby,
tak ja som včera išla pozerať radšej do spálne jojku, keď Alžbetku doviezli do nemocnice, lebo som vedela, že dostanem hisák revu a to by asi nebolo dobré pre mojich drobcov, teraz sa radšej smejem. Ale manžel mi hovoril, ako to dopadlo.

vikuš zajtra to ako dnes ideš do erticentu, že? Lebo z teba sa zase stáva netopierik 😀

didlika, bobjan, sue, iwuska ahojte 😉

sue
11. sep 2009

Mimuš presne tak... ty buď len v ťažkej pohode 😵

Prajem krásny víkend všetkým... držte sa a drobčekom v bruškách, nech sa maminiek držia ako malé kliešte 😵 😵 😵 a nech pekne rastúúúúú 😵 😵 😵

iwusa
13. sep 2009

mimka aby som nezabudla, vsetko naj naj naj k vcerajsim meninkam, hlavne aby sa tvoji drobcovia drzali! to je momentalne najdolezitejsie 😉

mimka29
14. sep 2009

Dobré ránko,
Aký ste mali víkend?
Ja som ho strávila skoro celý v posteli. V piatok ma boli pozrieť naši aj didlinka s manželom, sobotu som celú preležala, lebo ma nejak bolelo brucho a včera sme boli nachvílu gratulovať manželovmu synovcovi k 1. roku. Inak sa necítim nijak zvláštne, sem tam pichne v podbrušku, ale od včera bolí brucho ako na mrchu, tak sa hrozne bojím. Neviem kedy budem testovať, ale merám si pravidelne ráno bazalnú teplotu a je vždy nad 37 stupňov, tak to ma utešuje. Takto stále zvýšená BT by mohla značiť tehotenstvo, ale moje telo je celkovo divné, tak ma môže takto iba klamať 😒 ale k upokojeniu mi to zatieľ stačí.

Prajem vám všetkým úspešný pracovný týždeň.

mimka29
14. sep 2009

iwuska dík za gratuláciu 🙂

bobjan
14. sep 2009

Ahojte🙂

Mimka všetko naj , dodatočne a prajem Ti nech Ti to výjde 😉

My sme v sobotu mali večer grilovačku so susedmi, ktorí sa tu budú čoskoro sťahovať a v nedeľu bol oddychový deň. V sobotu cez deň som utrela prach, a také "diétne" roboty, ktoré by bobáčikom ublížiť nemali....
ale necítim ani prsia, ani nič...takže je to asi v keli.... 😢

Pracujúcim prajem krásny začiatok a zároveň aj koniec týždňa, lebo dnes je aj pondelok aj "piatok" 😉

mimka29
14. sep 2009

bobjan mňa bolia prsia, ale asi už dva týždne, odkedy sa pripravujem na KET, takže tiež neviem posúdiť či sa na mne deje nejaká zmena. Dík za gratuláciu. Inak ja som zabudla, že mám meniny, až naši mi to pripomenuli. A to je čo povedať, lebo ja svoje sviatky zbožňujem a vždy celej rodine pripomínam už vopred aby náhodou na mňa nezabudli 😀

sue
14. sep 2009

Babulky, vy sa ani nepozorujte... všetky tie príznaky na začiatku tehu jednak môžu a jednak nemusia byť + sa dajú aj nahovoriť... nebojte sa, musí vám to vyjsť 😵 😵 😵

dianan
14. sep 2009

ahojte...sue,mimka,bobjan,ivuška,didlinka...
prajem Vám pekný a pohodový týžden.....ešte že je zajtra voľno... 🙂

mimke a bobjan silno držím palce... 🙂

vika34
14. sep 2009

ahojte,babuľky,histologiu mám negatívnu a žiadosť na IVF podpísanú,takže hor sa do dalšieho boja
bobjan,mimka 🙂

dianan
14. sep 2009

ahoj vika....
super správa....tak si si vydýchla,hlavne,že je všetko negatívne... 🙂 a šup do dalšieho boja

iwusa
15. sep 2009

ahojte babulky,

mimka, bobjan - myslin na vas a silno vam drzim paste!!!

vika - skvele spravy, bodaj by sa aj ivf nieslo v takom pozitivnom ladeni 🙂

didi - sme objednane na stredu 23.9. ale az na 17 hodinu, skor nemal moj doktor nic volne... ☹ a kvoli doprave, asi pojdeme cca o 14, lebo to bude zrovna spicka, takze nejako k tomu prispôsobime vlaky. ozaj, asi ti este nevolali z nemocnice, to by si mi urcite dala vediet, dnes je sivatok, takze to nic ale mohla by si zajtra na nich zatlacit? dakujeeeeeeem 😉

di - zlatenko a ty co mas noveho?

mimka, neviem ci bude dnes didi pri pocitaci, ale ked nie, tak ti davam bojovu ulohu informovat ju o tomto mojom prispevku 😀

mimka29
15. sep 2009

Ahojte krásky 😉

vika teším sa, že tu budeme mať ďalšiu stimulantku.

Babulky dnes som 6 deň po KETe a cítim sa dobre. Bruško trošku pobolieva a hlavne v noci. Dnes ráno bola BT zase 37,3 stupňov a testovanie sa odkladá asi na piatok, manžel skôr nechce 😒 Ja by som aj testla, ale on vie koľko mám testov, tak by ma odhalil.

Majte krásny, pohodový, voľný dník 🙂

dianan
15. sep 2009

ahojte...tak ako sa dnes máte???,dnes je skoro letný...uplne slnečný den.... 🙂
mimka ako sa máš???najhoršie je to čakanie....ale ubieha to....len vydrž a oddychuj...

iwuška ja nemám zatiaľ nič nove,a ty???kedy začinate akciu s didlinkou???

iwusa
15. sep 2009

mimka radsej vydrz, aby si nebola predcasne smutna, jo?

di - my ideme buduci tyzden do martina, dufam, ze dovtedy bude mat didlinka geneticke vysledky, teda, ze v nemocnici to nebudu zbytocne natahovat a konecne sa do toho pustime. lebo mne osobne toto obdobie pride take... no, ze nic nerobime ale najdlhsia je predsalen ta genetika, dufam, ze vsetko ostatne pojde uz rychlejsie. ak by sa to podarilo do konca roka, tak by som bola stastna prestastna!

didlinka3368
16. sep 2009

Dobré ránko babuľky.... 🙂
Iwušik už mám ten dátum zapísaný v kalendári a dnes budem volať do za výsledky, tak potom ti dám vedieť ako sme na tom....a utekám lebo dnes mám akosi veľa robotky a k tomu som po tom predĺženom víkende dosť spomalená, tak idem na to.... 🙂
Nech nám to všetkým rýchlo ubehne a nech už je piatok....

Majte sa čokoládkovo... 🙂

dianan
16. sep 2009

ahojte krásky....prajem všetkým...aj čo su doma,aj v práci..aby nám tento týžden rýchlo ubehol,a aby už bol piatok... 🙂krásny dník...

mimka29
16. sep 2009

Ahojte,
s testovanim vydržím, aj tak nejak strácam nádej. Prestali ma úplne bolieť prsia a brucho bolí fakt ako na mrchu, myslím, že ju držia len tie lieky a náplaste čo beriem. Ja stále dúfam, že keď mi dali dvoch silných bojovníkov, tak aspoň jeden to vydrží.

Prajem krásny deň 😉

dianan
16. sep 2009

mimka....žiadne blbé reči.....že strácaš nádej.....hlavne kľud...a pevné nervy....viem,že je to ťažké,ale ak nie dvaja,jeden tam musí byť...a poriadne silný bojovník.....

mimka29
16. sep 2009

dianan snažím sa, veď je to už týždeň. V piatok testnem ale ani to ešte nemusí test nič ukázať, veď nie na srandu nám kážu testovať až 14 deň.

didlinka3368
16. sep 2009

Iwuš poslala som ti mail aj na tvoju adresu aj do IP..... 🙂
A Majuliatko moje my dnes spolu budeme a ja ti hneď odoženiem škaredé myšlienky....teškám sa... 🙂

iwusa
16. sep 2009

ja viem didi, citala som si to a aj som ti to odpisala ale neber to az tak strasne ako som to napisala, to bolo v zaplave emocii... (didinke som nenadavala, len aby ste vedeli aj ostatne kocky), uz som vymyslela, ze ako to vyriesim a dam ti vediet zajtra, dufam, ze sa to podari.

mimka - nepozoruj sa tak strasne, nebooooooooj!!! sestra mi dnes hovorila, ze ona ked bola prvykrat tehotna, tak stale mala take bolesti, akoby mala dostat kramy a test jej vysiel pozitivny, ale moc tomu kvoli tym bolestiam neverila. a doktor jej povedal, ze to sa jej maternica roztahuje, tak nemaj boja!!!

bobjan
17. sep 2009

Ahojky🙂

Mimka, držím palce, aby to bolo rozťahovanie maternice. Tie bolesti bývajú.

Ja nemám žiadne a dám sa vypísať do práce...doma už nemá význam byť....

dianan
17. sep 2009

ahojte...a pkený den...
bobjan...a test si skušala???že si taka presvedčená,že to nemá význam??

bobjan
17. sep 2009

Dia, neskúšala, ja som už tých s / videla dosť... 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre