Skúsenosti s perom Puregon

janka2810janka
1. aug 2017

Ahojte. Chcem sa opyatat ake máte skúsenosti s puregonom.
Dnes picham prve jednotky. Niekde som citala ze je lepsie vybrat z chladnicky hodinu pred vpichom. Je to tak ? A potom sa to môže cele vložiť do chladničky aj s perom ? Dakujem 😊

lilyianka
1. aug 2017

@janka2810janka ja som pero v chladnicke nemala,vzdy som ho schovala len do spajzy...

janka2810janka
autor
1. aug 2017

@lilyianka ahaaa . Lebo teraz je v chladničke ta ampulka . A ze ci aj potom ju mam schovavat . A ihlu si si menila po kazdom vpichu ?

lilyianka
1. aug 2017

@janka2810janka ako urcite som davala pozor,aby to nebolo v teple,ale v spajzi bolo akurat...ihlu som nemenila po kazdom vpichu...podla mna zbytocne..

janka2810janka
autor
1. aug 2017

@lilyianka aj mne mama hovorila ze neni treba po každom. Ona je diabeticka a meni dva tri krat do týždňa.
No spajzu nemám. Tak myslis ze to môžem mat v chladničke aj s perom? Ci to treba zakazdym rozobrať

lilyianka
1. aug 2017

@janka2810janka mozes to mat ak v chladnicke...sestra je tiez diabeticka a hovorila mi to iste,ze netreba menit kazdy den...

janka2810janka
autor
1. aug 2017

@lilyianka dakujem krasne 😊

osky
1. aug 2017

Ty si k tomu peru nedostala instrukcie od lekara?
Ani knizocku kde je vsetko vysvetlene???
Zasnem nad tym ze si diabeticky nemenia ihlu za kazdym vpichom...
Ved uz to potom neni ciste,sterilne.
Po vpichu casto dierka aj trosicku zakrvaca...ihla je uz spinava.
Ved preto si aj okolie vpichu musis potriet alkoholom...
Pichas si hormony lebo chced diets-predpokladam.a neriesis ze sa mozes infikovat...
Som zhrozena.
Naco su tie ihly asi tak detailne zabalene?
Aby pred vpichom ani neprisli do szyku s tvojimi rukami s prachom...z obalu sa vyberaju tesne pred pouzitim.
A nieto zeby lezala pouzita ihla kdesi este den,dva....
Kolko stoji ihla ze si schopna takto riskovat a pokazit cely jeden cyklus snazenia.
No ja ziiiiiraaaam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre