Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
13. júl 2009

Ahojky Tanit, neboli sme nikde zatiaľ.., máme zlé obdobie...., ale hádam po daždi vyjde slniečko, takže september to istí 😉

tanitta
13. júl 2009

☹ .. neviem Taky co ta trapi...ale snad najdete cestu...k rieseniu problemu 😉 ...mas pravdu vzdy vyjde slniecko 😵 .. sa mi zdalo ze 9,7. mate termin.. tak som bola zvedava... 😕

takyna
13. júl 2009

riešim dovolenku, potrebujem naštartovať, nie len fyzicky ale hlavne psychicky ...aj môj muž, dovolenky na nás IVF-kačky blahodárne pôsobia...... 😉 🙂

zuzla80
13. júl 2009

Takynka rada ťa vidím a ďakujem za gratuláciu - verím, že aj vás šťastíčko čaká v Brne, ver tomu. Dovolenky robia svoje čaro - viem, o čom hovorím 😉 🙂

Tanitka som rada, že som ťa príjemne šokovala 🙂 🙂 Už tento uzlíček bude náš - verim, verim, verim tomu 😵

Miriček - tlaky som pociťovala, hlavne keď som ležala rovno na posteli, tak vtedy som mala pocit, že ma to tam akoby tlačilo, také napäté podbruško, ale boli dni kedy som absolútne nič necítila, ale fakt nič. Bolo to tak na stredačku - raz som mala pocit, že asi to vyšlo a potom zase, že si to asi len namýšľam.

julietka
13. júl 2009

ahojte babenky,vsetkym zelam pekny dnik 🙂

zuzlik tak este raz moooooc ti z celeho srdca gratulujem, velmi sa z toho tesim a si dalsim dokazom ze hned dalsi pokus za sebou uspesny 🙂 a vidim ze uz aj krvicku si stihla, no krasne hcg,teraz je to uz fakt tutovka 🙂 uz sa ta nepustia 😵

julietka
13. júl 2009

mirindi no vidis zuzlik je dalsia bezpriznakova tehulka tak nestresuj 😉 este stale musis dufat
inak v poluse je lakaren velmi dobre zasobena tam vzdy mali mamatesty, ja som to nepochopila co si pisala,ze si nenasla tu lekaren, alebo ze testy tam nemali?

babenky moja vizia sa tusim pomalicky naplna, ked som hovorila ze do konca tohto roka budeme vsetky tehulky 🙂

julietka
13. júl 2009

inak baby ja idem dnes na drzovku k lekarke nech mi spravi sono, aj ked som objednana az na 27.jula, ale uz treti den mam dost intenzivne krce ako na mrchu tak sa strasne bojim...tie krce boli aj doteraz, ale nie tak casto a intenzivne...citala som sice ze od toho 8 tt mimco zacne vyraznejsie rast,ale potrebujem to mat potvrdene lebo sa uz asi zblaznim z tej neistoty a cakania este dalsie dva tyzdne..aj tak si musim ist dat predpisat dalsi estrimax...

mirinda10
13. júl 2009

juli ja som nenasla tu lekaren, kde je na 2ho poschodi?

takyna
13. júl 2009

Zuzla, si sa mi postarala o skutočne pekný pondelok 🙂 , držím palce aj na nohách 😵

julietka
13. júl 2009

mirindi nie moja, je to na prizemi..len mi povedz z ktorej strany vojde a vysvetlim ti to ....

zuzla80
13. júl 2009

Juli choď na drzovku, nedaj sa odbiť. Podľa mňa nebude proti, veď ak sa ti niečo nepozdáva, tak nabehni, od toho tam sú. Veď si po IVF a k tomu dvojičkovská tehuľka - jasná rizikovka, tak nieje o čom 😉
Inak Estrimax sa berie dokedy? Nie len do potvrdenia srdiečka?

zuzla80
13. júl 2009

Dzinka, takže fotka ma odhalila 😀 no na budúce si dám väčší pozor. Ako si inak užívaš tehuľkovanie? Dúfam, že všetko v poriadku - nechodím už na bab@tko tak ani neviem, čo u vás nového.

Takynka som rada, že som ti spríjemnila pondelok 😵

julietka
13. júl 2009

zuzlik nie, mne Stelcl napisal ze do ukonceneho 10 tt a potom vsekty lieky postupne vysadzat, cize ked ho teraz uzivam 3 krat denne potom budem len dvakrat a dasli tyzden len raz a potom od 13 tt uz asi nic, horsie to bude s tym prednisonom a crinonom ked uzivam len jeden denne, to budem asi kazdy druhy den a potom tusim spominal ze v 12 tt uz len dvakrat za cely tyzden...do spravy mi to nenapisal takze je to asi jedno ako to budem vysadzat, len som sa zabudla spytat ci uz od 13 tt nemam uzivat nic..ale spolieham este na teba zuzlik ze tam pojdes a opytas sa na seba a ja sa potom zariadim podla teba😉

lenka20
13. júl 2009

jeeeeej, ja odpadnem 😵 😀 😀 zuzlik to je najkrajsie prekvapko za veeeeelmi dlhu dobu, straaaasne moc a z celeho srdca gratulujem, vedela som, ze ketik vyjde, len som netusila, ze uz tak rychlo to postihate, vynikos moja, som taka stastna za teba 😵 😵 😵 😵 😵 posielam milion pozdravov do bruska drobciatku, nech sa len drzi a nech je z neho krasne babuliatko 😵 thuj thuj thuj a prajem kraaasne tehulkovanie, stastne a pohodove moja 😵 😵 😵
pozdravujem vas babule zas len tak narychlo, kmitam... takynka - to neva ze ste sa na to teraz necitili, najprv si oddychnite, zrelaxujte, ved to neni sranda to ivf, treba do toho ist v pohodicke 😉

zuzla80
13. júl 2009

Lenik asi si budete myslieť, že som blbá, ale tak hrozne som sa tešila na vašu reakciu 😀 🙂 Vedela som, že sa budete so mnou všetky tešiť. A hlavne viem, že mi prajete, lebo aj ja vám to prajem tak isto.

Juli len ty sa na mňa radšej nespoliehaj - my asi už do Brna nepôjdeme - predsa len je to diaľka. Ale odpísal mi Koudy a všetky lieky mám brať až do 12tt, čiže aj Estrofem. Pre istotu sa ho ešte na neho špeciálne opýtam.

mirinda10
13. júl 2009

adri inak ak si gonal otvorila teraz a ides hned do dalsej stimulky, tak ho mozes pouzit ja som to tak isto mala a mala som 13 vajok je pravda, ze sa iba 7 oplodnilo ale vidis ze to ucinkovalo a urcite stihas 28 dni ved jedno pero ak budes pichat 150jedn. tak mas ak ho mas tak ako ja 900ku tak na 6 dni a to je 8 den od mrchy tak mas este stale 20dni k dobru a mrcha do vtedy urcite pride

julietka
13. júl 2009

zuzlik ale asi by si to mala tiez postupne vysadzovat, ved nemozes zo dna na den prestat uzivat vsetky lieky..verim ze to musi byt postupne, ale vacsinou od 4 mesiaca sa uz neuzivaju 😕 radsej mu pisni

mirindik mas IP kvoli tej lekarni

zuzla80
13. júl 2009

Juli hej hej vysadzovať postupne to áno, tak som to myslela, ale mne napísal, že až po 12tt - ak si dobre pamätám tak aj v Heliose to tak bolo, čo sa týka utrogestanu. Od 12tt sa začal vysadzovať postupne - nie naraz, to by bol asi šok pre telo.

julietka
13. júl 2009

baby tak prave som volala sesticke ze uz treti den mam krce v podbrusku ci mozem prist dnes na sono ci je vsetko ok a ona ze dnes maju toho vela aby som prisla zajtra vecer..som ostala ako obarena, co keby sa jednalo o nejaky hroziaci potrat nedajboze a tam rozhoduju minuty a ona mi toto zadre...tak ja fakt neviem, este som ju prosila ci mozem prist aspon dnes vecer a ona ze nie, zajtra..som smutna z takehoto pristupu a po tom vsetkom co mame za sebou som myslela ze snad budu trosku inak pristupovat k nam...ale som naivka

mirinda10
13. júl 2009

juli neboj musis to vydrzat a zajtra budes istejsia vies ako to u nas chodi neviem ci tvoja dokina ordinuje kazdy den ale ak nie tak potom toho ma dost ja som moc spokojna moj je tam kazdy den tak sa to da ale verim, ze u teba bude vsetko ok len babulky rastu tak to citis

adra17
13. júl 2009

Zuzli, aká radosť! Zo srdca ti blahoželám 😵 Nech je všetko tak, ako má byť.
Miri, ja ti trošku nerozumiem. Ten gonal som už otvorila teraz pri stimulke -9.7. A o 28 dní bude 5.8. a ja budem ešte len 5. deň cyklu. A pichať si budem asi 8.-10. deň. Čiže to už bude ten gonal 5 dní po záruke. Myslíš, že to je ešte použiteľné? Ale čo ťa tu teraz otravujem s gonalom, keď máš iné "starosti". Držím palce, aby sme sa o chvíľu tešili aj s tebou. 😉
Pozdravujem všetky dievčatá 😉

zuzla80
13. júl 2009

Juli a keby si skočila na pohotovosť? Povedz, že sa ti niečo nepozdáva, že máš kŕče - na pohotovosti ťa vezmú a urobia utz. Kočky to tak bežne robia. Čo ty na to?

Adri ďakujem, verím, že čoskoro sa pridáte všetky 🙂

julietka
13. júl 2009

zuzlik, zial v nasom meste zrusili pohotovst a do Ba sa mi cestovat nechce..tak naozaj musim vydrzat do zajtra a verit ze je vsetko ok

mirinda10
13. júl 2009

adri a mas pichat az na 8mi den nie skor a ktory DC si dnes ak sa to jedna len o par dni, tak si myslim, ze je to ok inak ja som papala clostil a pichala od 2DC uz mas protokol na stimulku?

mirinda10
13. júl 2009

juli, a nemas magnezium to je dobre proti krcom, urcite to zlatko vydrzis vyloz nozky na stol a relaxuj bude dobre verim tomu

tanitta
13. júl 2009

ja som pochopila ze adri bude pichat cca do 10dc...takze ak 5.8. bude 5dc tych 5dni pozaruke urcite vadit nebude 😉

julietka
13. júl 2009

miri ja si davam od zaciatku tehu magnezium..

tanitta
13. júl 2009

julie...musis teda vydrzat... ved nespinis.. nekrvacas.. takze to maly reprofitaci naberaju na vahe 😎

julietka
13. júl 2009

tanitka ved aj ja v to dufam, ale vies ze my dlhodobe snazilky po tom vsetkom co mame za sebou sme vystresovane zo vsetkeho co sa vymyka beznemu priemeru 😕

adra17
13. júl 2009

Miri, tanittka, dobre ste to pochopili. Ja mam taký protokol, že od 3. dňa jem clostil a iba dopichavam 8.-10. deň cyklu - ak bude treba.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre