Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivka3901
30. sep 2011

@miminkad no u nás je dá sa povedať v poriadku manžela mám dobrého bývame sami pomaly si prerábame baráčik je nám dobre máme obidvaja robotu a ešte k tomu já mám v robote dobré kolegyne takže do roboty chodím rada takže všetko je ok len to jedno nám chýba 🙂

miminkad
30. sep 2011

@ivka3901 ved aj ja mame dobreho manzela,byvame u svokrovcov,len teraz take tie bezne problemy trosku.ale nic vazne.mame dvoch psikov.a tiez nam chyba len to jedno 😉

ivka3901
1. okt 2011

@miminkad aj my máme zvieratká mám dve mačky a minulý rok sme si zaobstarali bieleho nemeckého špica volá sa jerry a je to moje zlatíčko

miminkad
1. okt 2011

@ivka3901 my mame dvoch stafordov.zarka je este steniatko 🙂

luly3
2. okt 2011

ahojte 😉
@miminkad jéééééééééééééé aký sú krásny mno ale nechcela by som ich stretnúť sama
na ulici 😀 😀 😀 😀

miminkad
2. okt 2011

@luly3 ahoooj 😉 no su chutny,ale oni su len taky maly,tak po kolena.a strasne radi sa maznaju.takze by si ich urcite rada stretla na ulici.zara ta si hned pred kazdym lahne na chrbat a caka,kto ju bude skrabkat 🙂

gabinkaa
2. okt 2011

pekný večer dievčatá, diskusia plodná, skúsim počítať, ja som momentálne v nemocke, nemôžem sa dostať domkov ☹

jada1
2. okt 2011

@gabinkaa prečo si v nemocke? Čo je s tebou zlatko 😕

miminkad
2. okt 2011

@gabinkaa co sa deje?dufam,ze je vsetko ok...myslim na vas

gabinkaa
2. okt 2011

@jada1
@miminkad troška som začala špiniť vo štvrtok doobeda, tak som volala lekárovi a on vraj, aby som prišla, že má službu, že pozrie či sa neotváram a hneď ma tu aj ubytoval a nemôžem sa dostať domov, vraj som veľmi riziková pacientka a bál sa, ale inak je všetko v poriadku zatiaľ, aj krčok je pevný, už mi ale urobili rôzne testy, tak musím čakať na výsledky, dúfam, že zajtra lebo utorok idem domkov, hrozný víkend ☹

jada1
2. okt 2011

@gabinkaa Dobre spravil, že si ťa zavolal, pre istotu. Keď máš krčok v poriadku, tak to bude určite dobré. Špinenie vyľaká určite každú z nás. Tak sa opatrujte, nech vás teda zajtra pustia domov. Ono to ani v jednej nemocnici nie je bohviečo, ale čo už. Držkajte sa aj s drobčekom 😉 a šetri sa!

miminkad
2. okt 2011

@gabinkaa neboj,bude to ok a je dobre,ze ta len odsleduju.chvilku vydrzis 😉

cecil36
3. okt 2011

@gabinkaa drzim moc palce, nech je vsetko ok 🙂 . A neboj, asi to bola len prasknuta drobna cievka. Zo mna sa liala krv a vidis, malinky sa udrzal🙂 A chvilku v nemocke sa da vydrzat. 😉

jada1
3. okt 2011

@cecil36 ako sa má dcéra? Už je jej lepšie? Pozerám, že vy už ťaháte s malým 30tt, úha, to ale letí 😵

cecil36
3. okt 2011

@jada1 ahooj, no mala uz lepsie, dnes jej maju robit sono hrudnika a ak bude vsetko dobre tak ju pustia domov. Ale este bude brat stale antibio a do skoly sa dostane asi az o mesiac. No, ale hlavne, ze uz nema horucky 🙂 A naozaj tie tyzdne fakt tak letia. Este osem tyzdnov a krpec pride na svet 😵 Ale aj ty uz si 22tt jeeeej 🙂

jada1
3. okt 2011

@cecil36 školu doženie 😉 , naozaj je dôležité, že nemá teploty. No my od zajtra začíname 6 mesiac 😵, o mesiac sa už asi idem pomaly zamerať na nákupy pre miminko, zatiaľ len šmírujem po nete čo sa mi páči 😉 .

cecil36
3. okt 2011

@jada1 my sme uz co to nakupili, ale zatial toho nie je vela. Ale mame uz kolisku 😵 😵 😵 tak z tej sa vytesujem 😉 Teraz mm nahana monitor dychu, studuje, skuma, obhana kolegyne co to mali, ze ako boli spokojne, aku znacku ci plienkova alebo podlozkovy 😀 😀 😀 sa na nom fakt bavim.

luly3
3. okt 2011

krásne ránko
@gabinkaa júúj opatrujte sa 😉 super lekár keď tak pohotovo zareagoval a hej mi sme rizikové
pecientky a málo ktorý lekár si to uvedomuje 😉 určite budete v poriadku a asi si už aj doma 🙂
tak odpočívať a nič nerobiť ok 😅
@miminkad ja milujem psíkov čiže ak by si pred mnou ľahol tak by som ho aj vylúbala 😀 😀 😀
ja mám takého kabelkového maltezáka doma a ten aj somnou spinušká

miminkad
3. okt 2011

@luly3 no tak to by si nemala s oboma problem sa riadne polubit.sa strasne radi maznaju.hlavne fena.ale aj bono.maltezaky su chutne 🙂

miminkad
3. okt 2011

@cecil36 ahoj,ako sa citis?dufam,ze na teba nic nelezie.som na vas myslela cely vikend.super,ze mala uz nema tepltoy.to je dobre.

cecil36
3. okt 2011

@miminkad ahojky 🙂 no ja sa tiez cudujem, ale zatial nastastie nic na mna nelezie, tak snad to bude uz ok. Mame za sebou 13 dni inkubacnej doby, tak hadam sa za tych dalsich 10 nic neprejavi 😉 A ty ako?

miminkad
3. okt 2011

@cecil36 no dufam,ze to bude ok,budem mooooc mysliet 😉 a hlavne to cecko.no ja picham,uz som rozmyslala,ci som aj protokol nedomotala a zajtra sono.tak uvidime.stale rovnako.netesim,nesmutim,snazim sa nemysliet,i ked ma obcas napadne,ci to nedopadne ako naposledy a velmi rychlo aj skoncime....no dufam,ze nie. 😔

cecil36
3. okt 2011

@miminkad ale mas rovnaku stimulku ako ja 🙂 a ta je vitazna, takze..... 😉 Velmi velmi drzim palce, aby zrovna tato kombinacia bola uspesna 🙂 To cecko si stale davam, tak mozno aj to pomaha, ze zatial ma to nechytilo 😉

miminkad
3. okt 2011

@cecil36 cecko je najlepsie na prevenciu a hlavne s vysokou gramazou,aspon 500mg.no dufam,ze aj u mna bude vitazna.si uz teraz pripadam ako tulen,ked sa mi v posteli zle lezi.a muz mi vcera na to povedal,ze si mam zvykat 😕

cecil36
3. okt 2011

@miminkad 😀 ja by som si tiez uz asi pomaly zvykala na tvojom mieste 😉 No, ja mavam niekedy take noci, ze sa mi neda spat ani na jednej strane, nech sa otocim kamkolvek 1. zaberiem celu postel 😀 2. vsetko ma tlaci a picha 😠 3. ked sa mi chce najviac spat, maly dostava zachvaty aktivity 😀 A je po spanku 😉 Zajtra som zvedava na tvoje sono. Kedy vas objednali?

lenka_21
3. okt 2011

@cecil36 Tak som rada, ze malej je uz lepsie .... 🙂 😉 🙂 Su to nervaky, viem si to predstavit a este v takomto stave ☹

@gabinkaa Pekne sa drzkaj v tej nemocke a neboj raz dva budes doma ... dolezite je, ze je vsetko v poriadku 🙂 😉 🙂

Babyyy, krasne Vam tie tyzdne ubiehaju ... ja idem dnes na kontrolne sono .... no nebudem Vam pisat ako mi lepi 😕 😕 😕 Krizovy tyzden mam za sebou a tak som zvedava na vysledok ... drzte palceky 🙂 😉 🙂

miminkad
3. okt 2011

@cecil36 tak sa teda tulenime obe 😀 inak tiez vecer problem zaspat,lebo neviem,na ktoru stranu sa dat.a to som neni ani tehu 😅 na pol 11 sme objednany.priamo k vitouskovej.lebo zas ma robit sona ten kozumplik.a to uz nikdy viac.vdaka nemu mam teraz sem tam stresy
@lenka_21 drzim mooooc,hned napis,co nove 😉

lenka_21
3. okt 2011

@miminkad Napisem, len sa tam musim ist 😉 ... tak mi lepi, ze sa mi ani nechce odist z domu ... ☹ 😕 ☹

miminkad
3. okt 2011

@lenka_21 len uz pekne chod.cim skor pojdes,tym skor budes vediet,ze je vsetko ok 😵

cecil36
3. okt 2011

@miminkad toho dr. nepoznam.... to je nejaky novy? co je to zac?
@lenka_21 dakujem 🙂 , uz sa na malu tesim, len neviem ako ju hyperkativnu udrzim doma tri tyzdne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre