Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

huginka13
16. okt 2011

@bettypo dakujem,ja som sestrička,s prístupom lekárov som bola spokejná,len ten želaný výsledok sa niekde stratil....láka ma to Brno,kvoli tomu,že maju lepšie výsledky a vraj su hodne v predu,neviem sa rozhodnuť....prečo si sa rozhodla pre Brno??..dík

bettypo
16. okt 2011

@huginka13 ak ide o výsledky tak sú zverejnené na ich stránke. Ja som sa tam vybrala preto, že tam uspeli ľudia, ktorým sa nedarilo inde. Ide o konkrétnych ľudí - MK čítam pomerne dlho

mia_15
16. okt 2011

Ahojte babenky, tak zase som po case tu. chodila som do roboty a ked som prisla domov uz som bola taka mrtva... snazim sa vsetko stihnut docitat co ste tu popisali 🙂 dnes sme boli na ET, robila ho Vitouskova,bola hrozne zlata. Vkladali sme jednu EB a jednu CM. Uz sa tak tesim ako tu bude pokracovat dalej 😉 a uz nech to dopadne ako ma....ale som aj trochu smutna, lebo do piatku sme mali 16 oocytov a dnes nam zostali uz len tie dve vlozene a este jedna CM... ja neviem preco sa nam stale tak prestanu vyvijat ☹ neviete nahodou niektora poradit?som sa tesila na mrazacikov....verila som,ze teraz ich par zamrazime....tak dufam,ze aspon ten jeden maly bojovnicek to potiahne 🙂

@martini ahoj,dakujem za radu,ale ja som taka krava, ja som ho po troch dnoch vysadila,lebo mi bolo uz OK. Dufam,ze to teraz zmaknem a neprejavi sa to katastroficky. ty uz za par dni budes mat maleho krpceka 🙂 na kolky krat sa vam to podarilo?

@miminkad ahoj, tak ako mas?dnes si uz kolky den po ET?drzim moc palceky 🙂 kedy testujete?my 31.10. dufam,ze to do vtedy vydrzim 🙂

@lenka_21 gratulujem k super vysledkom z USG kontroly tvojho drobceka 🙂 drzkajte sa 😉

huginka13
16. okt 2011

@bettypo dakujem,prajem všetko dobré

mia_15
16. okt 2011

@huginka13 ahoj, aj ja som zdravotnik a som z lekarskej rodiny, ale poviem ti, ze ten pristup tu na Slovensku a tam v Brne sa neda porovnat... urcite im viac doverujem a som velmi rada,ze sme sa rozhodli pre Brno a RF. Jasne,ze je to na tebe a nikto ti nic nezaruci,ale je dolezite aj to s akym pocitom tam vzdy ides.... 🙂 nam sa to 2X nepodarilo,ale ja viem,ze raz to pride a urobim pre to vsetko...

huginka13
16. okt 2011

@mia_15 ahoj,2xnepodarilo v Brne?...vieš nám sa to 2x nepodarilo v Iscare a som s toho ...ved vieš.....aj ja chcem pre to urobiť všetko...ak to má prísť,tak to príde...mám kamarátku,ktoru na slovensku odpísali a teraz je tehu......keby nešla do čiech....držím palčeky,ak máš chuť ,možme pokračovať...

mia_15
16. okt 2011

@huginka13 ano, 2x sa nam to nepodarilo v Brne a viem presne ako ti je.... My sme boli na 3 IUI v Iscar v BA a poviem ti pravdu,do tej organizacie ma uz nikdy nikto nedostane. Ked som hladala na nete kam ist na IVF, tak som sa jednoznacne rozhodla pre RF v Brne.....

miminkad
16. okt 2011

@mia_15 ahoj,tak drzim palce 🙂 vsetko bude dobre 🙂 vitouskova je moc zlata.my k nej patrime.ja neviem,dnes som tusim 5 den po ET a pocity skor ziadne.unava,zvacsene,na dotyk bolestive prsia,ale to je vsetko utros.no a dnes sme boli na nakup a pobolieval ma trochu podbrusok v oblasti maternice.inak skor pocit mam ako pred OPU.tak trosku mam aj obavy...ty si zdravotnik?sestricka ci doktorka?

mia_15
16. okt 2011

@miminkad ahojko,ja som skoncila osetrovatelstvo na lekarskej fakulte. moja ja verim,ze teraz sa nam to obom podari... ty si pisala,ze tiez ste vkladali EB,ze?

rebeka33
16. okt 2011

@martini ja som si vybrala Dr.Gregovú na terase, na Toriskej. je to úplne nové, priestrané ,verané. Objednáva, skoro presne nás berie, mladá ako ja 😉 , preto si myslím ,že pozná novinky, je tam pohotovosť priamo v jej ambulancii a priamo tam sú labáky takže zakladné veci urobí rýchlo. Ved kuk internet.
Dobré referencie mám aj na Kvp, a jednu na jazere , ale tie nepoznám osobne. Tak snáď pomôže. 🙂
Všetkým prajem pekný večer.
@lulu10 mne tiež pomohol fraxik -heparín

rebeka33
16. okt 2011

@lenka_21 lenka teraz som si všimla ,že si tehu no to je super. Ak si to nemocem vy ste mali žiadosť o adopciu. a chcela si len tak skúsiť na jeseň-Ak sa mocem tak prepáč a´,ak nie tak si my zlepšila náladu a gratulujem tak či tak. 😵 😵

miminkad
16. okt 2011

@mia_15 nie,my sme mali osembunkacikov.no dufam,ze mas pravdu.aj robis niekde?

mia_15
16. okt 2011

@miminkad ja tomu verim 😉

mia_15
16. okt 2011

@miminkad hej,robim. ale teraz asi do sterdy zostanem doma.ty si doma,ze?

mircalla
16. okt 2011

@maticap. to urcite nebude🙂 my sme uz v 36tt mali 3200 gramov a napokon sme nemali viac ako 4 kila

miminkad
16. okt 2011

@mia_15 uf mna to ticho chvilami desi...

miminkad
16. okt 2011

@mia_15 hej,pn som.a kde robis?ja interne

mia_15
16. okt 2011

@miminkad ja robim vo farma firme. Tusim aj ty si pisala,ze si zdravotnik,ci?a neni ti doma smutno?ja ked som bola 1X doma dva tyzdne,tak som bola z toho hotova. Test som si robila hadam kazdy den 😀 a ked som v robote,tak na to tak nemyslim. mimi a vy ste to preco neskusali na slovensku?

miminkad
16. okt 2011

@mia_15 jaj,tak to mas v pohode.to sa da.hej,aj ja som zdravotnik 😖 doma mi je super.vobec nie smutno.my sme boli na konzultacii v heliose a odisli sme znechuteny.ved vidis sama ten rozdiel tu a tam.

huginka13
16. okt 2011

@mia_15 už som tu,presuvala som sa z práce....hmm,niekedy si myslím,že nezáleží na centre,ak to má byť,tak to bude....náš problém je ten,že všetko je vždy o.k,až vo finále moje telo nechce prijať embryjká...do 24h od ET mám reakciu........ale po dnešnom dni som jednoznačne za Brno...pekný večer zatiaľ.......

miminkad
16. okt 2011

@huginka13 myslim,ze si sa rozhodla dobre 😉

huginka13
16. okt 2011

@miminkad dakujem za odobrenie 🙂 ako sa darí Tebe??

miminkad
16. okt 2011

@huginka13 nuz to este len uvidime.dnes som 5 den po ET

huginka13
16. okt 2011

@mia_15 držím palčeky,až teraz som si prečítala,že si dnes po ET,držte sa.....mne tiež nikdy nezostalo nič na mrazenie 😢 ...neboj,budeš mať krásne vianoce

huginka13
16. okt 2011

@miminkad jej,super.....všetci budu mať krásne Vianoce......ja som vždy už 3,den začala krvácať.....

mia_15
16. okt 2011

@miminkad tak to je parada,ze si doma spokojna. ja mam dost namahavu robotu,ale ked som doma, tak stale rozmyslam nad blbostami 🙂 vy ste jak my.... my sme tiez poriesili 3 IUI v ISCAR a uz nikdy viac... ti ludia /lekari a sestry/ma tam totalne znechutili ...no katastrofa... kolko utrosov si davas?

mia_15
16. okt 2011

@huginka13 pre RF si sa dobre rozhodla,uvidis,ze budete spokojni. A aku reakciu mas po ET?

mia_15
16. okt 2011

@huginka13 bodaj by tie vianoce boli krasne pre nas vsetky 🙂

huginka13
16. okt 2011

@mia_15 diky,hned po ET mám návaly horučavy,triašku,bolesti brucha.....do 3dní silno krvácam.....

miminkad
16. okt 2011

@huginka13 ja som krvacat nekrvacala ani minule,az ked som utros vysadila...tymi vianocami som si nie este taka ista...bola si tu na sk na ivf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre