Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
25. apr 2012

@kukulik30 no a čo máte? všetko v poriadku?

melisska
25. apr 2012

kukulik ma dnes odber musime byt trpezlivešie 🙂

bibi24
25. apr 2012

Babyyyyy, ja som pisala Stelclovi, ze ho chcem poprosit, ze ci by nemohol aspon zistit, ze ako sa nase ebryjko ma, ci sa aspon vyvija dalej, ci sa nezastavilo vo vyvoji (kedze dnes, na 4. den sa embrya nekontroluju) a on bol taky uzasny a zlaty, ze mi odpisal asi do hodiny, citujem: "vase embryo dnes pokracuje zdarne vo vyvoji" 😵 😵 😵
ani neviete aka som stastna, zase malicky krok za nami, sice sme este nevyhrali nic, ale prekonalo tu magicku hranicu 3. dna, kedy jeho vyvoj ovplyvnuje aj spermia a kedze sa dalej deli, tak je to velmi dobre 😵 😵

lulu10
25. apr 2012

@bibi24 super bude to riadny bojovnik, ste na velmi dobrej ceste a som rada ze marcel nesklamal a zistil ti to a odpisal 😉

zarabono
25. apr 2012

@rebeka33 to simonka uz taha na 9 mesiac,ja odpadnem,ved to bolo akoby nedavno,ked si sa s muzom dohadovala,ze nie simonku 😀

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 pockaj,my prideme s matejom 😀 😀 😀

zarabono
25. apr 2012

@hencidlo treba verit,@cecil36 mala tiez na zaciatku nizke hcg,sice nie ako ty,trosku vyssie.ale treba verit a drobcek porastie 🙂
@rienok este som si spomenula na zensen a brusnice a cvicila som intenzivne 3 mesiace mojzisku + rehabilitovala pod vedenim fyzioterapeutky 😉

lulu10
25. apr 2012

@zarabono kde vy dvaja chcete ist? akurat tak od TV do chladnicky a spat 😀 😀 😀

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 😀 😀 😀 😀 by si sa divila,co mi vsetko v poslednej dobe robime 😀 momentalne sa tesime na obed 😀 a ty zisti,kde budeme chodit jedavat 😉

lulu10
25. apr 2012

@zarabono tusim si si to zacala konecne uzivat 😉 jedavat budeme uz len doma alebo u davida

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 vidis,davidovi budeme chodit.pozri ci nemaju stranku 😉 no uzivat ako uzivat,mam veeeela roboty 😉 😎

lulu10
25. apr 2012

@zarabono jááááj a kolko jej este len budes mat 😀

rienok
25. apr 2012

@lulu10 takych nas je viac 😝 ... neboj budeme aj my v 4. a 5. časti 😵

rienok
25. apr 2012

@zarabono a ešte si sa krútila na hlave a odrážala ušami 😀 😀 😀 ? to je neskutočné čo si všetko zvládla, ale dôležité je že to malo efekt 😵 😵 😵

lulu10
25. apr 2012

@rienok veru veru dufam ze coskoro, dnes zas prisla mrcha tak smutim ... ale uz prisla naposledy 😵

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 no to hej.pozri si na fb u miminky 😉 spravny pristup k tej svinuche 😀
@rienok to uz nie,cirkusant zo mna nebude 😀

lulu10
25. apr 2012

@zarabono kto je miminka?

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 😀 😀 😀 😀 daj si len vyhladat u miminky 😉 inak si zabila,ako hovori rytmus,ze kto je miminka 😀 😀 😀 a ozaj,aspon uvidis,co robim 😀

lulu10
25. apr 2012

@zarabono aha uz som pochopila 😀

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 a to si neni ani blondyna 😀 😀 😀 😀

lulu10
25. apr 2012

@zarabono ani blondína ani z Londýna 😀

lulu10
25. apr 2012

@zarabono v nedelu kupujem soju 😠

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 no super.ale kup ju teraz,kdeze ju chces nedelu kupit.kolky si den?

lulu10
25. apr 2012

@zarabono v nedelu ideme do TN, dnes sa svinucha len rozbieha takze od zajtra budem ratat, tak v nedelu budem 4dc, do kelu to je uz neskoro co? to ma nenapadlo.... 😕

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 no ved to si dobre vyrataj.ked sa do 16hod rozbehne,to mas dnes uz prvy den

lulu10
25. apr 2012

@zarabono nerozbehne, uz ju poznam za tie roky 🙄 , este je len "na papieri", zajtra bude 1dc, odkedy to mam brat?

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 no najlepsie od 2DC

lulu10
25. apr 2012

@zarabono hm takze zajtra smer lekaren...

zarabono
25. apr 2012

@lulu10 no asi tak...

lulu10
25. apr 2012

@zarabono potom napisem aku davku som kupila, lebo sa v tom nevyznam a neviem kolko brat ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre