Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
7. jún 2013

@speranza1 do trojky 😀 😀 😀 a ešte aj v Prahe 😝 😝 😝 wow noooo porozmýšľam 😀 😀 😀 . No musím sa priznať, že to kompletné imunologické kvôli ktorému chodia kočule do Prahy to nemám iba základné čo robia v Heliose protilátky proti spermiám a trofoblastu. Ale uvažovala som silno o tej Prahe, ale keďže mám aj tak nasadený prednison tak som to zavrhla 😕

tancik
7. jún 2013

@dafy a ku komu chodis na hematku v Ke?tiez tam hladam niekoho, tak neviem kam ist...

speranza1
7. jún 2013

@ria191 odkedy uzivas prednison...??

ria191
7. jún 2013

@falin veru veru tak piatkovo a ak sa mám priznať tak mám naplánované všetky víkendy až do jesene 😀 😀 😀 a potom budem oddychovať a v kľude tehuľkovať no a jasné ty a dafča @dafy mi (nám) budete posielať riadne tehu vírusy jafné 😀 😀 😀. Inak aj ja by som mala ísť na preventívku, ale som tam častejšie ako by som chcela, tak teraz na to veru prdím 😖

ria191
7. jún 2013

@speranza1 až od vkladu (ale to chce MUDr. a ja si to vždy prispôsobím, ale pssst 😕 asi 3 týždne pred ET alebo KET-om) 😀

ria191
7. jún 2013

@falin tebe o chvíľku padla čoooooo?????? ty sa máš 😀 😀 😀 😀

ria191
7. jún 2013

@speranza1 ale ak mám byť úprimná, keď teraz ten KETík nevýjde tak sa veru zase a s radosťou potrepem do Prahy. MM bude rád 😀 😀 😀 a MUDr. tak isto 😀

dafy
7. jún 2013

@tancik Dr Hulíková 🙂

ria191
7. jún 2013

@dafy to je super meno ja som bola ale fakt u Drakulky 😀 😀 😀 hematologička s tak výstižným menom (MUDr. Drakulová 😀 😀 😀 )

dafy
7. jún 2013

@ria191 až od vkladu?? mne povedala DR ze aspoň 6 tyzdnov pred stimulkou aby to malo zmysel 😕

tancik
7. jún 2013

@dafy aha ano pocula som o nej je super

dafy
7. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀

ria191
7. jún 2013

@dafy dobre že hovoríš tak teraz si ho dám skôr 😀 😀 😀 . Ale áno v RF až od vkladu čo sa aj mne zdá málo tak si to jasné prispôsobujem, len dúfam že sa niekomu z toho nepostavia vlasy dupkom 😕 a nech je mi to jedno nech si myslí kto chce čo chce.

dafy
7. jún 2013

@tancik ja chodím k tej mladsej staršia je jej mama či svokra?? 😕

dafy
7. jún 2013

@ria191 mna uistila ze to ublížiť nemože iba dopomocť 😉

tancik
7. jún 2013

@dafy ano starsia ma labak svoj a mladsia je tiez Hulikova?

dafy
7. jún 2013

@ria191 pokial len vlasy sa postavia tak dobre..horšie by to bolo pri OPU na sále 😀 😀 😀 😀 😀 keby sa nieco niekomu postavilo

dafy
7. jún 2013

@tancik ja tak viem ze spolu robia 😕 no nechcem to zase domotať 😀 😀 😀

falin
7. jún 2013

@speranza1 - to je super. Za malo moja, kebyze sa a spravit viac ... 😉

tancik
7. jún 2013

@dafy ja tiez nie som si ista

falin
7. jún 2013

@ria191 - jasnacka uz baliiiim 😉 , ty kedy koncis?
ja si teraz chcem tiez prednison nasadit uz 6 t pred, ale oficialne mam od zaciatku stimulky
A samoska ze budeme s dafy posielat virusiky, ked uz nie tehu, tak pre teba nejake zozenieme 😀 😀 😀

ria191
7. jún 2013

@falin také nechcem zháňajte iba tehu 😀 😀 😀 ja končím až okolo 16:00 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale myšlienkami som aj tak tu pri vás 😝

ria191
7. jún 2013

@dafy očúvaj tebe sa stále o čom sníva 😀 😀 😀 pri OPU by ti to aj tak bolo jedno veď spinkáš Marcelko môže mať postavené aj chlpy na ruke a ty o tom nebudeš ani vedieť 😀 😀 😀 a propo na fotke vyzeráš tak nevinne 😀 😀 😀

melisska
7. jún 2013

@dafy doruzova nie, ale vydržím niejako🙂

melisska
7. jún 2013

@strapula27 ďakujeme🙂 čakáme od vás spravicky 🙂

melisska
7. jún 2013

@dafy ja ku staršej hulikovej🙂

tinkatinulka
7. jún 2013

@speranza1 to až taky daleky termin??? neukecala si sestricku??? skus este hodit do fora ci baby nemaju skorsi termin free

melisska
7. jún 2013

@dafy áno robia spolu u mamky, je to jej dcéra

melisska
7. jún 2013

@ria191 o čom naša Dafy sníva 😀 tichá voda brehy myje 🙂

emma30
7. jún 2013

@melisska no volala som dnes na to číslo čo si mi dala včera ale dvihla to dajaká pani a že je to omyl a čo mám z netu pevnú linku bola obsadená ☹ minule tu niekto písal že má iné číslo na doktora ale neviem kto 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre