Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
10. okt 2013

@buba08 ale to ja veľmi dobre poznám závislosť na koňovi 😀 😀 😀 . Veru dlho tu nebudem oxidovať o chvíľku budú pýtať výsledky tak ani kuk nespravím 😠 😠 😠

buba08
10. okt 2013

@ria191 ja nie som schopna, ani jeden den byt bez "kona", toto uz je fakt zavislost 😀
Ale no, snad by si nam to neurobila, ze nem nedas vediet co a ako 🙂
Chystas sa aj na PN po vklade?

nelly3
10. okt 2013

@jalaura
ale aj predtym to chceli mat najskor schvalene na sk, ale sme to robili aj tak, ze sme im poslali uz priamo ziadost o refundaciu ked uz bolo po vsetkom.

buba08
10. okt 2013

@nelly3 no teraz to uz asi nebude mozne ☹

nelly3
10. okt 2013

@buba08
podla mna bude, ja to vyskusam.

buba08
10. okt 2013

@nelly3 drzim palce 🙂

buba08
10. okt 2013

@nelly3 ja pojdem aj tak az na jar, tak uvidim ako sa cela situacia vyvinie, mozno to bude este horsie 😀

ria191
10. okt 2013

@buba08 chystám 😀 😀 😀 prvý krát zostanem doma pár dní. Zoberiem si dovču takže budem aj bez kona môjho milovaného ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Konečne 5. vklad chcééééééééééééééééééééééééééééééém ležkať a hýbať iba mihalnicami ja sa tak teším dúfam, že sa drobátko rozmrazí 😀 😀 😀

speranza1
10. okt 2013

@ria191 to ty si bola so mnou na poslednom IVFku? do kelu ...to este tu kolko budeme oxidovat....????? ja si myslim ze RF si uz dost zrobil na nas neg, statistiku... tak by sa patrilo prejst na druhu stranu... 😲 😉 🙂 😀

buba08
10. okt 2013

@ria191 neboj, urcite sa rozmrazi a pekne do teba zahryzne, pekne budes oddychovat 🙂 a to, ze budes bez " kona" je niekedy lepsie, aspon to tu cele nebudes rozoberat so vsetkymi 😉

speranza1
10. okt 2013

@ria191 nie u nas je len zamracene a skarede pocasie.... a ja som si naivne myslela, ze babie leto bude aspon take ako posledne slnecne 2 dni.... 🙂

ria191
10. okt 2013

@buba08 tak to ja som už stará korčula ja už nič neriešim ani nestresujem viem čo ma čaká 😀 😀 😀

ria191
10. okt 2013

@speranza1 nóóóóó tu jeseň nás tam bolo veľa 😀 😀 😀 do rici ale ešte dosť nás tu straší "kua" dokedy ??? 😀 😀 😀 nelča, tinča, falinka, ty a ja

falin
10. okt 2013

@lienka_1 😀 🙂 , veru , ked sme sa minule len "o chlp" minuli 😎

@stella25 - veru, je to nehorazne drahe 😖

@kacenkab - kacenka prajem vela sil, toto je psychicky strasne narocne. Ja mam tiez vzdy taku paniku 😝 . Drzim palceky aby si sa zaradila medzi tehulky

speranza1
10. okt 2013

@ria191 ku *na a teraz ideme znova ... takze vtedy sa to zadarilo len tinke.....

buba08
10. okt 2013

@speranza1 @ria191 ale teraz uz z vas urcite budu tehule, verim tomu 🙂

manita
10. okt 2013

@jalaura ak to bude pravda, ja už tuším, ako to budú robiť slovenské CAR-y - to potvrdenie bude stáť 100 €.

Keď môže obyčajná pečiatka pre zamestnávateľa u všeobecňáka stáť 10 €, pre decko do školy 5 €, tak prečo nie? Sú toho schopní určite... 😝

buba08
10. okt 2013

@ria191 jasne, ale nervy pred robenim testu budu 🙂

falin
10. okt 2013

@nelly3 - ja som mala niekedy diagnostikovane pco, ale nepamatam si ake som mala hodnoty, len viem ze mi dr. bral krv a podla vysledkov urcil

@schatje6 - pekny vysledok, na zajtra drzim palce 🙂

buba08
10. okt 2013

@manita presne to iste napadlo aj mna, ze budu chciet za vypisanie ziadosti prachy, no ale budu musiet na to dat potvrdenie a poistovna, ked si to tak pekne vymyslela, nech pekne preplati aj to potvrdenie 😀

falin
10. okt 2013

@vlasatica - aspirin a anopirin je to iste, sluzia na riedenie krvi

ria191
10. okt 2013

@buba08 jafné budú ale dovtedy sa budem hrať na tehuľu 😀 😀 😀

ria191
10. okt 2013

@speranza1 tak ja našťastie čerpám ešte staré zásoby čo ak????

falin
10. okt 2013

@ria191 - neboj, urcite sa rozmrazi, je mu tam smutno a tesi sa na "teplo domova" , verim ze sa mu bude u teba pacit a zostane 9m 😉

buba08
10. okt 2013

@ria191 ty sa nebudes len hrat na tehulu, ale ty aj tehula budes 🙂

falin
10. okt 2013

@speranza1 @ria191 - aj ja som bola min. rok v novembri. Sice konecne pozitivne, ale nie nadlho 😖 . Ja im tiez riadne kazim statistiky 😠

speranza1
10. okt 2013

@falin myslim, ze zalozime novu temu ...to ked uz budeme tehule... aby sa ziadna zo snaziliek nevzdavala a brala priklad, ze to ide...aj ked sa na to dobreeeee taaaak dlho cakaaaaaaaaaaaa....

falin
10. okt 2013

@speranza1 - super napad. 😎 Uz len taka "malickost" aby sme boli tehulky 😀 Ale mesime verit. Baby vy ma zas navnadite na dalsie ivf 😀

speranza1
10. okt 2013

@falin ved ty o tom este ani sama nevies, ze do konca roka budes tehu.....lebo pojdes s nami do dalsieho IVF 😉 🙂 ...

falin
10. okt 2013

@speranza1 ty moja srandistka, hned mam lepsiu naladu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre