Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bradik
13. nov 2013

@speranza1 Nemali sme ziadne speci vysetrenie, asi sa len zle delili, neviem. No z tych 3 vybral tie 2 naj 🙂 a tie su u mna a uz ich 9 mesiacov nepustim 😉

yanka1
13. nov 2013

@speranza1 ahoj, kedy si mala vklad a kto ti ho robil ?
ja som bola vcera na opu na 10.30...
drzim palceky, aby sa babulky pekne zabyvali : )

yanka1
13. nov 2013

@bradik moc drzim palce : )

bradik
13. nov 2013

@yanka1 Gratulujem, krasny pocet. Cim si stimulovala, ze mas taku peknu urodicku? 🙂

tinkatinulka
13. nov 2013

@yanka1 čím si krmila manžela že takto podskočil? inak užasny pocet ty budes patrit do ich kategorie rekorderka 🙂 tak nech sa pekne delia. 😉

speranza1
13. nov 2013

@bradik bola si pri Stelclovi?

speranza1
13. nov 2013

@lienka_1 uvidime lienka ako dopadnem tentokrat.... MArcel vravel, ze by sa uz patrilo aby som uz otehu 😀 😀 😀

bradik
13. nov 2013

@speranza1 Hej, Marcel robil aj OPU a aj ET

speranza1
13. nov 2013

@yanka1 jaaaaaaj tak ty si mala riadny pocet vajok.... tak to ti verim,ze ta bolelo brusko.... davaj na seba pozor a budem drzat palceky nech sa krasne oplodnia a delia... 😵

yanka1
13. nov 2013

@tinkatinulka asi 2 mesiace intenzivne 2-0-2 maca, 1-0-1 kotvicnik, zinok, E, selen, a dala som mu aj kyselinu listovu : ))) nech sa pekne delia aj tie jeho potvory : )))
som strasne prekvapena, definitivne cisla uvidim az v nedelu v sprave o ivf a potom to este lepsie porovnam, len stelcl dosiel s tym, ze spg je v poriadku a dokonca normo ... dufam, ze sa nezmylil a ze to tak bude ...
a co sa vajicok tyka, bol z toho trosku rozpacity, lebo sa obava komplikacii, 26 je predsa len vela ... aj som ich teda riadne citila : )
ked by boli dobrej kvality, tak by som skakala meter dvadsat, ale aj minule som mala vela vajicok a dve boli dobre na vklad, zvysok nebol na mrazenie vhodny ...

yanka1
13. nov 2013

@bradik mala som clostil 1-1-1 a 2 ampule merional ... len ja mam asi PCO a amh 4,2, takze som zareagovala hyperstimulacnym syndromom ... nevadilo by mi to, len keby ten vysledok stoji za to 😉

speranza1
13. nov 2013

@yanka1 inak aj my sme brali macu a velmi sa nam zlepsil spermiogram a dokonca pocet bol 120 mil. co u nas nikdy nehrozilo... a 4% morfo co je norma.... myslim, ze ta maca ma nieco do seba.

miscok
13. nov 2013

@mirkakn1 Tak to ma mrzi ☹

lusipe
13. nov 2013

@yanka1 ahoj, super, velka gratulacia, ja som mala 30 a tiez som to riadne citila...hlavne rano pred odberom...a kvalitnych som mala 23...a krasne sa delili...tak sa nebojkaj, urcite budu v poriadku..inak aj ja som mala presne to co ty, ze hrdlo a ako choroba na mna prisla...ci to nebolo sposobene aj tou stimulaciou, lebo ja nikdy nebyvam chora...a inak sa to so mnou taha este stale...ty sa drzkaj..tfuj pre stastie 😉

ikuska
13. nov 2013

sally2401 krasne kolajnicky, napis do RF ze trosku spinis a uvidis co ti povedia a zbehni na tu krvicku 🙂 🙂 🙂 🙂

lusipe
13. nov 2013

@mirkakn1 Mirka, je mi to velmi luto..drzkaj sa a drzim palceky do dalsieho boja...

yanka1
13. nov 2013

@speranza1 ja som velmi zvedava, aku sme mali morfologiu, lebo ta sa vraj upravit neda ... pocet mavame v poriadku, dokonca vysoko nad normu, len ten pohyb a morfologia neboli idealne ... hej, zrejme ta maca ma nieco do seba : ))

bradik
13. nov 2013

@speranza1 @yanka1 Nam zase na SVK vzdy hovorili, ze mame dobry spermio a teraz v Brne v papieroch ze Asthenoteratozoospermie , pocet bol dobry len to ostatne ☹ . Musim mu aj ja nasadi macu. Aku ste mali?

yanka1
13. nov 2013

@lusipe dakujem : )) tak ty si rekorderka : ))))) ja mam predbezne 17 zrelych ....kolko sa vam podarilo zamrazit ?
tiez si myslim, ze choroba moze byt stimulkou, ved predsa len je to zataz na organizmus a v tomto chripkovom obdobi dvojnasobne ...

yanka1
13. nov 2013

@bradik ja som mala konkretne tuto :
http://www.mojalekaren.sk/maca-extra-bio-kapsul...
sranda, aj nam v decembri v car na sk vysiel normospg a v januari v brne astenoterato ... tiez som sa tomu velmi divila .... urcite tu macu kup

lusipe
13. nov 2013

@bradik inak Adi, to iste sme mali aj my...

lusipe
13. nov 2013

@yanka1 zamrazenych mame nakoniec 9 kvalitnych....nedali sme tie menej kvalitne.... 😉

lusipe
13. nov 2013

@yanka1 tu istu sme brali aj my....pocet super, len ta morfologia nie je az taka dobra.... 😒 ale nevadi, ved 9 mame v rezerve 🙂

gaga83
13. nov 2013

@yanka1 wauuuuuuuuuuu to si riadna nosnica 😀 😀 😀 . Neboj budeš ši mať s čoho vyberať 🙂 🙂 🙂 A to je super že sa vám spg up polepšil.. Držim dropcom palce nech sa pekne delia. Ja sa mám fajn bolia ma prsia a občas ma ďobne v brušku. Dufam že niečo s toho bude.

bradik
13. nov 2013

@yanka1 @lusipe To fakt? No to je sila. Pre istotu mu kupim a nasadim tu macu. Dakujem

lucka_220809
13. nov 2013

baby, tak sa k vam asi pridam ... uz mam aj ja dohodnuty termin 3.decembra.. som 13 dni po KET, rano som robila test, samozrejme je biely ako sneh... zajtra idem na krv, ale na take zazraky uz neverim, bude negativna..
Neviete, ci je niekto v Reprofite vyslovene dobry na riesenie tehotenstva v pripade endometriozy..?

lusipe
13. nov 2013

@bradik hej, cely cas, vraj mame dobry spermiogram aj na IUI, bolo sme 4krat...a v Brne povedal, ze by IUI ani nerobil...tak ja neviem, co uz je pravda...hlavne nech som tehotna a kaslem na vsetky statistiky 🙂

lusipe
13. nov 2013

@lucka_220809 je mi to velmi luto... ☹

gaga83
13. nov 2013

@bradik super teším sa ďalšia čo bude mať dvojičky 😀 😀 😀 Aby sme sa pomestili do tehu vlačiku s našimi bruškami 😝 😝 Držím palčeky nech sa dropci pekne zahryznú

lucka_220809
13. nov 2013

@lusipe aj mne... vkladali mi jedine embryjka,co nam z celeho IVF ostali.. ET som ani nemala, teraz 2 vlozili pri KET a tretie sa prestalo vyvijat... :-/ Tak uz nechcem takyto isty cyklus absolvovat, ktory ma sancu asi tak 1% ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre