Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
31. okt 2014

tak kocky,dakujem Vam vsetkym,uz sme doma a ja lezim poctivo.Dala som si ananas .Dnes som bola v RF spokojna,boli sme tam sami,KET spravil Marcelino sme sa nasmiali,ze supr embryo HB1 kluk 🙂 🙂 🙂 sliznica 9mm 🙂 tak teraz to uz len dotiahnut do uspesneho konca...zobral nas nacas vobec sme necakali 😉 no uvidime ako dopadneme 😉

bergalm
31. okt 2014

@benny11 skoda,ze som ta nevidela teda myslim.....len auto som videla teda neviem ci bolo Vase 😀 SPZ bola DK?dufam,ze aj u Vas prebehlo vsetko tak,ako malo a o par dni budeme vysmiate ako leco 😀 😀 😅 😅

bergalm
31. okt 2014

dakujem za srdiecko 😉 😉 komu?

vernazza
31. okt 2014

@ingrid0105 dakujem pekne 😊 je to v RF 1xsoft. predtym 2 neuspesne pokusy v Isc.Ba. tak snad to vsetky dotiahneme do uspesneho konca. 😊

gagirl
31. okt 2014

@bergalm pre stastie..;)

skaredekacatko
31. okt 2014

@bergalm drzim palce. Baby ja mam dnes take nafuknute brucho hroza

lemoni86
31. okt 2014

@skaredekacatko uz sa sledujes ? 😀😀😀

lemoni86
31. okt 2014

@bergalm drzim prstiky a miesto v tehu vlaciku ... tfuj tfuj tfuj 😀😀

skaredekacatko
31. okt 2014

@lemoni86 praveze nie. Ale cely den ma naduva mam naduknute brucho a este som msla ah mensie krce no otras 😒

lenka54321happy
31. okt 2014

Ach baby zda sa mi ze ma prsia bolia menej ako vcera ☹(

diska
31. okt 2014

@lenka54321happy 🙂 aj mna a tiez uz stresujem 😀

ingrid0105
31. okt 2014

@lenka54321happy nepanikar 🙂 kazda mame ine pocity a ty mas krasne testy tak sa tes a mysli na to male ze potrebuje hlavne klud a pohodu a usmiatu maminu 🙂

lenka54321happy
31. okt 2014

@diska
Ach myslis ze to neni dobre znamenie? Ci je to normalne???

lenka54321happy
31. okt 2014

@ingrid0105
Tak ale myslis ze to je normalne?
Ja chapem ze mam byt kludna ale tak vcera ma boleli viac ☹((

diska
31. okt 2014

@lenka54321happy tak ja dufam,ze je to normalne 😉

bergalm
31. okt 2014

@gagirl dakujem moc

sarasota
31. okt 2014

@bergalm drzime palceky nech sa zmrzlinka krasne do maminky zahryzka a pusti sa az o 9 mesiacov 🙂

mimika1973
31. okt 2014

@bergalm super mojka!!! 🙂
A jasne, ze kluk! 😉 vsak Marcelino robi rad chlapcov, lol! 😀
Je to tu na forume aj potvrdene 😀 😉
Teraz len relax, oddych a pozitivum maximum! 😵 😵 😵

bergalm
31. okt 2014

@sarasota
@mimika1973 dievcata dakujem noooo sak muz mi hovori ked parkoval-no mamina ja som Ta v poriadku dopravil domov a Ty mi v poriadku vysed chlapca 😀 😀 😀 ako nejaka sliepka 🙂 Marcelko ho nakazil tak o 12dni uvidime ci sa trafil tak ako mal fesacisko

bergalm
31. okt 2014

dakujem za srdiecko komu???

skaredekacatko
31. okt 2014

Baby aj vam ide tazko fraxik pichnut mne to nejde preist cez kozu. Som len ja taka lava ci to nejde

lemoni86
31. okt 2014

@skaredekacatko to bude isto uhniezdenie ;) .. mna tiez nafukovalo, aj som mala miernu zapchu... stale este aj teraz mam, len miernejsie.. pi vela vody 🙂

skaredekacatko
31. okt 2014

@lemoni86 dakujem ti urcite mas pravdu. 😀

ina7
31. okt 2014

@lenka54321happy Nerieš 😉 Je to normálne, jeden deň tak, jeden tak. Vôbec nič to neznamená. Ja mám týždne kedy hrôza a týždne kedy ani neviem že mám prsia. 😉
Baby, fakt by ste mali prestať stresovať kvôli blbinkám. Samé seba viete niekedy vystresovať riadne a zbytočne. 🙂
Ale pre pobavenie "trápenia" z tehu tém: Dala som si slaninu. Nemôže to ublížiť bábätku? alebo Omylom som zjedla jogurt po záruke. Nemôže sa niečo stať? alebo Dnes som asi 10x strašne silno kýchla. Nemôžem z toho potratiť? 😀 😀 😀

diska
31. okt 2014

@skaredekacatko no fraxik ma tupe ihly obcas to ide brutal zlee 😝

vernazza
31. okt 2014

@skaredekacatko asi maju hrubsie ihly, mne to tiez tazsie ide.. robim to tak, ze si ihlu opriem o tu kozu medzi prstami a silnejsie potlacim. ked prepichne vrchnu vrstvu, uz je to v pohode..

lenka54321happy
31. okt 2014

@ina7
Viem ale vies uz dva krat sa mi to stalo....je to na zblaznenie ☹

santeema
31. okt 2014

@lenka54321happy nerob si z toho hlavu, mna prsia neboleli vôbec a ani sa mi nezvacsili, az po porode, ked som kojila

amstelko
31. okt 2014

Babenky nezostal niektorej Norethisteron,potrebovala by som jednu tabletku,dik

diska
31. okt 2014

baby tehulky co ste uzivali a uzivate medrol do ktoreho tt ste ho brali a v akej davke? znizovali vam ho po utzv? dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre