Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

crazybabenka
29. dec 2014

@ludinka nie....na všetkých troch boli čiaročky viditeľné hneď

diska
29. dec 2014

@crazybabenka to som zvedava ako to dopadne ,ozaj a lieky beries?

crazybabenka
29. dec 2014

@diska nie neberiem.....Marcel kázal vysadiť .....momentálne neberiem nič.....od 16DC začnem brať duphaston.....a uvidíme či sa zopakuje predčasná mrcha aj teraz

crazybabenka
29. dec 2014

@diska HCG 10 ....neviem čo to znamená.....idem volať docentovi

diska
29. dec 2014

@crazybabenka na 12 den od KET je to nizke ☹ ,mozno sa tam nieco zacalo diat ale to krvacanie potom prislo,uvidis co ti povie Tomas.

crazybabenka
29. dec 2014

@diska to som si vedomá.....ja si tiež myslím....že drobček zabojoval.....ale "stalo sa čo sa stalo" a keby som si krava nespravila ten test.....tak by som o ničom nevedela....a neprerevala zase pol dňa 😢 😢 😢

tinkatinulka
29. dec 2014

@crazybabenka je to biochemické tehu..už ti asi len klesá HCG.. ☹

speranza1
29. dec 2014

@diska uz som pisala do rf,aj som volala hulikovej, ale asi ma dovcu a aj gyndoske som vravela vsetko co uzivam....takze teraz aspon pockam na odpoved z rf.

speranza1
29. dec 2014

@buba08 no ved to...zrejme nerobi

speranza1
29. dec 2014

@bergalm juuuj to je super..kiezby aj u nas to tak bolo... A ty si vobec ani raz nekrvacala? Ani nespinila? Co si uzivala?

speranza1
29. dec 2014

@crazybabenka tak to bolo biochemicke tehotenstvo... Ale nabuduce uz bude vsetko ok....

lemoni86
29. dec 2014

Ahojte baby

@crazybabenka moja je mi to fakt luto 😔 viem ako sa citis , babenko asi nebolo zdrave, co uz s tym narobime 😒 ...posielam velke objatie 😔

@speranza1 fuu co to citam, moja drz sa, silno presilno ti drzim palce nech sa ten hematom vstrebe alebo nech pomalicky odkrvaca... bud v klude ako len vies, ale to ti isto nemusim hovorit... chcem ti poradit taku techniku vstavania z postele, proste tak aby si co najmenej zatazila brucho, ked lezis tak sa len otoc nabok a najprv si vysun nohy z postele, potom sa zapri rukami o postel, (ak lezis na lavom boku tak sa lavou rukou opries o laket) a nimi prenes svoju vahu a sa vytiahnes do sedu a tak vstanes ... no podla mna to isto poznas.. ak nie tak uvidis ze je to super technika 🙂 ja som takto vstavala ked som mala to spinenie v nemocnici..

no a baby, davam aj hlasenie o sebe.. dnes sme boli na tom screeningu a babo bolo ok 🙂 krasne mavalo ruckami aj nozkami, srdiecko mu bilo ostosest aj sme ho poculi 🙂 bol to krasny zazitok 🙂 uz mi konecne spadol kamenisko zo srdca, uz sa zacinam fakt tesit a pripravovat na nase male potesenie..no a pytala som sa aj na pohlavie, tak asi to bude chlapec.. vravel dr ze tak na 95% juuj 😀 ..ale ze sa to moze kludne zmenit , no nam je jedno co to bude, mm si zela viac chlapca .. mne je to viac menej jedno 🙂

rebeka33
29. dec 2014

@speranza1 hlavne si ziadaj staru hulikovu mlada mi jedno babo zrusila9:(
@speranza1

speranza1
29. dec 2014

@lemoni86 jeeeeej blahozelaaaaaam...a inak presne takto vstavam..ak idem na wecko
@rebeka33 to vazne??? Ako?

lemoni86
29. dec 2014

@speranza1 tak dakujem a super ze techniku ovladas 🙂 ... myslim ze asi lepsi sposob vstavania ani nie je pri tomto ...

speranza1
29. dec 2014

@lemoni86 ja vstavam absolutne pomalicky uz aj kvoi nizkemu tlaku,pretoze by so mnou slahlo o zem 😀 😀 😀

lemoni86
29. dec 2014

@speranza1 tak len pi vodicky vela... viem ze potom budes chodit vela cikat ale to aj tak neskor budes tak ci tak...

speranza1
29. dec 2014

@lemoni86 pijem pijem... Strasne sa mi aj ziada pit vela... Stale som smadna... 😉

dorotka66
29. dec 2014

@bergalm a nevieš poradiť ako by som ho mala vysadzovať ja, keď beriem 2-0-2? dnes som sa s mm dohodla, že do 12 ho beriem ako mám a potom začnem asi na týždeň len 1x denne. Pýtala som sa svojej gyn, či ho nemám brať aj dlhšie, kámoška ho mala do 20 tt, ale ona, že nie lebo vraj po 12 tt už preberá jeho funkciu kompletne placenta a je to zbytočné, ak je všetko ok.
Inak baby dnes som bola na kontrole u svojej gyn a ten drobec riadne skákal. tak som bola happy, paráda. Všetko sa hýbalo, ani som neverila, že v 11 tt je toľko toho vidieť.

lemoni86
29. dec 2014

@dorotka66 jeej super 🙂 nas tiez sa mrvil dnes ostosest 🙂 pocuj podla mna mozes vysadit aj tak, ze posledne 4 dni pred ukoncenim 12tt znizis na 101.. a potom nic.... ja tak znizujem po 4roch dnoch , akurat ze som mala 424 davku ... uz len zajtra a napozajtra a s utrosom je konec 🙂

dorotka66
29. dec 2014

@lemoni86 to je pocit, však? 😀 doktorka sa ma pýtala, je vám zle, nekrvácate a pod. a ja že nie, občas aj zabudnem, že som tehotka 🙂 tak som bola rada, že mi to dnes potvrdila.a dík, budem vysadzovať podľa tvojich rád, môj mm je taký starostlivý, že chcel,a by som to brala pekne do 12 tt, ale ja ho postupne vysadím. budem celkom rada, a inak aj tak som nikdy nedodržala 12 hod interval. ja som taký malý lajdák...

buba08
29. dec 2014

@rebeka33 dala ti mladá zlu liečbu, alebo ako? Inak som na ňu počula len chvály, ty si prvá s opačným názorom

buba08
29. dec 2014

@dorotka66 dnes som skúsila tvoj recept olivový olej + citron, teda kombinácia bleeee 😉, ale pomohlo, dakujem 🙂, dávam si 3x denne, dúfam, ze zajtra uz nebudem musieť

nelly3
29. dec 2014

@crazybabenka
ale zase ked si mala na mamateste hmm, ty si potom ten utros aj vysadila ci? kolky den si po KET? ved uvidis, mozno sa tam nieco dialo.

bergalm
29. dec 2014

@speranza1 ja som krvacala v 6tt,potom bez krvacania v 8tt ten hematom a potom v 12tt zase krvacanie a potom to preslo takze on sa moze kludne vstrebat aj bez krvacania al.spinenia tiez som bola prekvapena a vystrasena ked mi 2 doktori robili UTZ a povedali hematom a potom v 10tt na kontrole ,ze je uz fuc len tak ale fakt som iba lezala a sla na WC aj jedlo mi robil a nosil mm

bergalm
29. dec 2014

@dorotka66 no ja dnes zacnem 2-0-1 3dni,potom 3dni 1-0-1,3dni 1-0-0 a koncim to je 9dni a to budem v 13tt myslim,ze takto to bude ok

nelly3
29. dec 2014

@crazybabenka
ja som po biochemickom tehu, po vysadeni utrosu a vsetkeho, po menzes isla na kontrolne HCG lebo v RF mi kazali, a mala som 30. ale to nic nebolo uz.

lenka54321happy
29. dec 2014

@crazybabenka
Ked je ten duch do cervena tak to neni "duch" 😉

speranza1
29. dec 2014

😵 @bergalm paaani to sa dobre cita... Ani nevies ake je to pre mna povzbudenie 😵 😵 😵 😵

dorotka66
29. dec 2014

@buba08 super, tak ja som milovníčka olejov a ten olivový môžem 😀 , takže pre mňa to je delikatesa a nie liek. našťastie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre