Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenny71
6. aug 2010

mirinda...ďakujem...tak ja som si tiež hovorila že do 40-tky budem stále skúšať...to neni žiadny vek no nie??? 😀
baby čo šalite že HCG rastie a možno aj orsulku dobehnem??? 🙂 Tak ale čo má byť to bude 🙂 🙂 🙂 🙂

moni19
6. aug 2010

@orsulka neviem, v septembri pojdem na konzultáciu. Budú chcieť po mne HP, tak počítam že v októbri. Ale ešte to musím prebrať s chlapom, ja by som šla na konz. už tento mesiac najradšej. Ale on zvažuje dovolenku. No na konz. možem ísť aj tak nie? Vidíš? to ma nenapadlo. 😉 Keď ho stretnem, tak mu to oznámim. My teraz tak pracujeme, že sa skoro nevidíme. 😨 😉

moni19
6. aug 2010

@lenny71 ja si tiež myslím, že do 40tky je stále nádej a netreba to vzdávať. Hádam to stihnem. 😉

mirinda10
6. aug 2010

@lenny71 no vek nie je ziaden problem, len nasa mala sa rada nosi a moj chrbat uz nevladze ale inak je vsetko ok, mama zacne castejsie chodit na masaze a bude 😀

@moni19 nikdy sa nesmies vzdavat oplati sa byt trpezlivou, ta trpezlivost sa oplati aj ked budes mat babo napr. pri krmeni 😀

moni19
6. aug 2010

@mirinda10 ďakujem za povzbudenie. Sa snažím byť trpezlivá. Po toľkých rokoch mi to už pripadá ako normálna vec.
Ale občas už človek neverí. No nevzdávam to. 😅 Možno mi je sudené mať deti vo vyššom veku. 🙂 😉

violoncielka
6. aug 2010

@moni19 neboj je nas takych vela (zial ☹ ) nesmieme polavit a nejako to snad uz dotiahneme do uspesneho konca.
@orsulka ano ano dopujem sa, som kludna ,zdravo sa stravujem, smejem sa ....takze vsetko OKeeej.
@mirinda10 ved to ma minule napzdlo, cim budem starsia tym budem menej vladat...som to videla aj teraz ked bol brat s detmi u nas. normalne uz sa nevladzem s nimi jasit ako napr. pred rokom....Len si pekne dopraj masaz 🙂

mirinda10
6. aug 2010

@moni19 nam sa to podarilo na 7mi pokus ale oplatilo sa, ked si babo bezube zuzle brado, usmev ked sa zobudi a ked spi ako anjel co krajsie v zivote mozem mat aj ten chrbat prestane boliet ale mam zadara posilku 😀
@violoncielka budes vladat, ani nevies kolko energie v sebe mas, to dieta je ako nabijacka uz som si tolko krat povedala, ze padam a stale som tu a zvladam vsetko je pravda, ze chodim spat so sliepkami ale ja nikdy neviem kedy sa mala zobudi a vsetci hovoria, ze nie je na mne vidiet ziadna unava, ked cez den nespim tak idem spat s Emmou 🙂 a takto som schopna fungovat mna na nete vecer nenajdete ja som v posteli 😵

violoncielka
6. aug 2010

@mirinda10 verim tomu. Ani mna vecer na MK nenajdete, aj ja spim, ale pred telkou 😀

shandy
6. aug 2010

ahojte dievcence 😵 😵
@lenny71 kraaasne cisielko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , len tak dalej, nech pekne rastie 🙂
@mirinda10 veru aj ja mam niekedy pocit,ze to snazenie nas ma naucit trpezlivosti 😅
@violoncielka, treba vajka dopovat aj dobrou naladou 🙂 , kedy mas kontrolu?

shandy
6. aug 2010

jeeej a pekny den vsetkym 🙂 🙂 . vysledky zo stitky mam ok, tak uz len cakam na mrchu, akurat ze mam zasa mykozu 😔 🙄 🙄 . furt cosi.... 🙂

moni19
6. aug 2010

@violoncielka verim, verím že sa dočkáme všetky. 🙂
@mirinda10 určite to malinké stojí za tú trpezlivosť. Takže až 7 pokus? Uf. Možno aj mňa čaká toľko. Ešte že si možem s Vami o tom písať. Človek je hneď povzbudený. 🙂

@shandy a kedy máš dostať? Možno mykozu stihneš vyliečiť. Či už nie? Držím palce.

shandy
6. aug 2010

monulka neboj, aj my sa raz dockame 🙂 🙂 🙂
@moni19 asi v pondelok, utorok pride...no uz som nasadila canesten, tak hadam zaberie..mam aj mycosyst 150, tak ked dostanem, tak si ho supnem a to by snad malo zabrat.
inak zajtra ideme na 4 dni do Alp tak sa tesim, ze vypadnem aj ked tam teda asi dostanem mrsinu...dufam, ze nam vyjde pocko.

rebeca_1
6. aug 2010

Ahojte babulky,
@lenny71 krasne cislo, este raz blahozelam! Opatruj sa a uzivaj si to!!! ))))

@mirinda10 ja som tehulka ani maminka nikdy nebula v cera som sa vybila o deviatej vecer. Rano sa ma manzel pytal, ze ako som sa pri burke vyspala a ja ze pri akej???? Bola burka v noci????
Clovek je tak psychicky unaveny z tych stimuliek... Najskor vobec nespava a potom zaspi ani nevie ako. Este minuly tyzden som sa hocikedy v noci strhla ze ci som uzila vsetky lieky, ci som na nejake nahodou nezabudla.... Psycho!!!!

@violoncielka tak ako? Ako si sa rozhodla s tym UTZ, predsa si sa objednala do Brna? Vidim, ze si dobre naladena tak nech ti to tak zostane, moc ti drzim palce!!!! )))))

rebeca_1
6. aug 2010

@shandy tak ty uz ides do toho? Perfektne, tiez drzim moc palceky, nech je stimulka uspesna!!!!!
A v Alpach si dobre oddychni!!!!

shandy
6. aug 2010

@rebeca_1 to si ako ja 😀 . mne vravi dnes kolegyna, ze aka burka bola v noci a ja ze hej?? ja som spala ako zabita o ziadnej burke ani chyru ani slychu 😀 😀 😀 . to mas pravdu o tej psychickej unave. je to dost namahave, treba sa odmenovat a robit to, co mame radi a co nam robi dobre, aspon sa nejako odmenit za to vsetko, cim prechadzame 🙂 .

shandy
6. aug 2010

@rebeca_1 dakujem 😵 😵 , dufam, ze si uzijem, idem s dvoma chlapmi 😀 😀 , tak to urcite nebude prebuchtovany zajazd 😀 . ale kedze mam dostat mrchu, tak ratam, ze im ja sama plne postacim s tymi svojimi hormonmi 😀 😀

ninockaskv
6. aug 2010

@rebeca_1 inak to sa aj mne teray stavalo.. ked sme sa vratili z nemocnice, tak som sa este budila, ci som zobrala liekz 😔 riadne psycho..

@brita necitaj vedlajsie ucinky, ja som to tiez obcas robila a iba co som bola v strese... ono tie hormony to je svinstvo, radsej o tom ani nevediet 😒 😒

@lenny71 to je ozaj riadne cislo, ja som na 14 den mala len nejakych 76 ... parada 😉

som rada, ze sa to tu tak pozitivne vybija, taka som bola hotova, ked sme sa vratili z nemocnice, ale ked vas tu tak citam, tak by som do toho isla zase hned teraz 😀 😀 😀

ja uz pomaly koncim PN, dnes som si este bola po papiere na adopciu, tak si to rovno vsetko vybavim .. objednala som sa na akupunkturu a tesim sa na dovolenku k moru.. len ju treba rychlo naplanovat a vybavit

prajem krasny den 😵

rebeca_1
6. aug 2010

@shandy presne tak )))) Len niekedy ani to odmenovanie moc nejde. V pondelok po OPU sme sa zastavili v Olympii a kupila som si tam asi 3-4 drbnosti, total cca 100 euro, ani nie. Ale v utorok som to napravila, kupila som si krasnu sedacku na terasku, hned mi bolo lepsie.....
Treba si robit radosti, presne ako pises.
A treba si ju urobit aj popredu! Tie Alpy su perfektna volba )))))

ninockaskv
6. aug 2010

inkasie ved dnes starsie maminy nie su ziadna rarita.. ako som isla z toho uradu, tak som na zastavke videla taku pani, taku lady like, take rozkosne saticky mala, tusim kockovane.. a pod satami sa jej rysovalo brusko.. ale ked som jej kukla do tvare, no pri vsetkej skromnosti, bude ja vyzeram velmi dobre na mojich 33 alebo ona vyzerala velmi staro.. ale ona urcite mala po 40tke.... 😵 mam pocit, ze tie deticky si pridu aj tak az vtedy ked je pride ich cas 😅

rebeca_1
6. aug 2010

@ninockaskv a to som si myslela, ze len ja som psycho!!!! ))))) No ja som proste pripad!
Kde planujete ist na dovolenku, ktory smer to bude?
Som rada, ze si sa takto pekne pozviechala s toho velkeho neuspechu, si silna a statocna babulka!!!!!
Co ta teraz caka, IVF alebo KET?

@shandy ojojoj!!!!! Dvaja chlapy!!!!! No koniec!!!!! A este aj tie hormony!!!!!!

moni19
6. aug 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne a cakame na vysledok,
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., dalsie soft IVF august, genetika
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-RF, OPU 4.8.
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7.
modra - soft IVF
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., teraz soft IVF v RF, OPU 2.8.

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
Cavik
maticap.

moni19
6. aug 2010

Stiahla som tabulku, už som ju ani nájsť nemohla. Nemám už o Vás prehľad. 😉

ninockaskv
6. aug 2010

@rebeca_1 hocico.. uvidim,ked pridem do prace ako mi daju dovolenku.. rada by som isla bez cestovky, v septembri uz bude na chorvatsko zima, tak by sme asi chceli kanarske ostrovy.. alebo ked sa inak nebude dat tak Taba.. to by malo byt v egypte, je tam na skok aj do izraelu aj jordanska.. 😀

@shandy, aktivity ja zena a sami chlapi su uplne najlepsie, vzdy som najradsej travila cas len s chlapmi, bez ich priateliek.. ono je to vzdy najlepsia zabava xixixi 😉

mirinda10
6. aug 2010

@rebeca_1 no moja ja som spavala ako zabit tiez uzi si to, teraz sa zobudim ked sa mala prehodi na druhy bok, moj spanok sa zmenil o posledneho mesiaca ako som bola tehu, teraz par rokov budem spat ako zajac ale da sa to vydrzat
@moni19 neboj u vas bude urcite menej ale mne sa ta trpezlivost vyplatila aj ked je to velmi narocne to uznavam a vieme iba o to tie, ktore sme toto vsetko museli prezit

shandy
6. aug 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne a cakame na vysledok,
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET)
rikuska21, konzultacia 30.6.
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., dalsie soft IVF august, genetika
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-RF, ET 9.8,
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., pozitivny TT aj krv
modra - soft IVF
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
Cavik
maticap.

moni19
6. aug 2010

@shandy tak si to uživaj. Hadam MS nebude silná. 😉

shandy
6. aug 2010

@brita a kvoli comu mas prednison? inak co sa toho tyka, ja som sa tiez bala tych neziadujucich ucinkov, ale kedze ja mam to autoimunitne ochorenie stitky, mne to robilo normalne dobre. som sa citila uplne super, horsie to bolo potom ked som ho dobrala.. 🙂
babulky ak by bolo treba cosi zmenit v tabulke sup sem s tym 🙂

shandy
6. aug 2010

@moni19 ja si to prave zelam, nech je silna, nech sa zbavim tej mykozy, nech sa dobre vycistim pred stimulkou... 🙂 🙂 , ja totiz zvyknem mat skor opacny problem, ze mavam dost slabe...

moni19
6. aug 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne a cakame na vysledok,
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010
rikuska21, konzultacia 30.6.
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., dalsie soft IVF august, genetika
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-RF, ET 9.8,
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., pozitivny TT aj krv
modra - soft IVF
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
Cavik
maticap.

ninockaskv
6. aug 2010

@rebeca_1 ved som zabudla polovicu napisat.. este mame 2 mrazacikov v GF..ale z toho mam normalny stres, ako keby ten GF bol prekilaty.. ale chlap ich tam nechce nechat..

bola ma pozriet v nemocnici tak doktorka, ku ktorej chodim v GF.. vraj to najhorsie som si uz vycerpala.. 😅 a nemusim tak dlho cakat, ako po malom.. len neviem, co to znamena.. to som sa nejak nespytala, vtedy mi to bolo jendo, ale dokina,ktora ma prepustala vravela, ze minimalne 3 mesiace a mozno aj viac, ze maternica je v poriadku, aj vajecniky.. len ze telo vlastne bolo tehu.. tak nech si oddychne .. 😕 no a ked tento KET nevyjde, tak RF 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre