Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ina7
16. jún 2017

@babusik85 nie, pojdem na sono buduci tt.

Baby, je vypadok utrogestanu, takze bach na to, uz su jedine stare zasoby. Vraj nieco ine je miesto toho ale vsade to tiez nemaju.

petajan
16. jún 2017

@blackswan12 stačí jeden bojovník!!!!držím 🙏

blackswan12
16. jún 2017

@ina7 dakujem a aj citis nejake priznaky uz? 😊 gratulujem 😊

blackswan12
16. jún 2017

@petajan dakujem 😊

gagirl
16. jún 2017

@mimika1973 ahoj,prepac ale zabudla som odpisat..😕No veru od polovice mi to bezi nejak moc rychlo,veru zachvilku je drobec vonku z bruska..Verim ze to dotiahneme co najdlhsie a vsetko bude v poriadku..Mam sa inak dobre zatial vsetko o.k,v stredu sme mali sono v 30tt,merania o.k,podla merani drobec o 3dni vacsi..TP 20.8,tak uvidime nakoniec kedy to bude..Nemam este vsetko nachystane,pokupene,izbicku mat nebude zatial svoju kedze mame 2izbovy byt zatial,neskor kupime vacsi,snad cim skor..😉Vy ako sa mate s drobcekmi?ako to zvladas s 2detickami?je to tazsie urcite,ale aj radost vacsia😍❤

babusik85
16. jún 2017

@ina7 jaj mam z 12 dna HCG 346. Myslis ze je to OK?

miskab
16. jún 2017

Babenky vyslo to cakam babatko strasne sa tesiiiiiiiiiiiim 🙂

gagirl
16. jún 2017

@miskab blahozelam..drzte sa❤

gagirl
16. jún 2017

@babusik85 je to v poriadku,drzim moc palce❤

gagirl
16. jún 2017

@ina7 ahoj..ak by si chcela miesto utrosu nieco mam crinone gel..

babusik85
16. jún 2017

@gagirl dakujem! raz sa velmi tesim, raz sa bojim. joj 😇 dufam, ze bude vsetko v poriadku 🙏
a je to mozne, ze uz mam tehu priznaky? cely tento tyzden som taka slaba, stale sa mi toci hlava.
a vone uz od minuleho tyzdna tak citim, ako pes. z dialky hocico vycitim 🐶

miskab
16. jún 2017

@gagirl Dakujeeeeem :*

babusik85
16. jún 2017

@miskab gratulujem! bola si aj na krvi?

gagirl
16. jún 2017

@babusik85 verim ti ze mas zmiesane pocity,velku radost a zaroven aj strach aby bolo vsetko v poriadku,to je normalne😉Musis len verit,ine spravit nevies,ja verim ze je vsetko O.K..Velmi vam to prajem😘Tie priznaky uz mat mozes,kludne,kazda to inak moze citit..Zachvilku zacnu aj pocity nevolnosti,blbeho zaludka,..Ale aspon budes vediet ze hcg rastie..😉Drzte sa😘

gagirl
16. jún 2017

😘

gagirl
16. jún 2017

@miskab to bolo pre teba😉

babusik85
16. jún 2017

@gagirl jaj dakujem, zlata si moooc ❤❤❤

gagirl
16. jún 2017

miskab
16. jún 2017

@babusik85 nie len test som si robila , na krv mam ist az buduci tyzden , tak sa tesim potichucku este ale tesim mooooooooooc

miskab
16. jún 2017

😍

izzie27
16. jún 2017

@miskab gratulujem 😊 drzte sa

sussah
16. jún 2017

@babusik85 nikto mi predtym nepovedal alebo nevysvetlil ze mam problem so sliznicou. Ale predpokladam, ked mi davali Estrimax, ze som mala a ani som o tom netusila..no neviem

miskab
16. jún 2017

@izzie27 dakujeeem moooooooc :*

jahoda333
16. jún 2017

Ahojte babulky po veľmi dlhej dobe som tu zase z Brna máme krásneho 3 ročného chlapčeka chceme ísť zase ale odvtedy sa veľa veci zmenilo,máme ešte jeden hradený pokus ako mám postupovať s vybavovaním,ďakujem krásne za odpoveď 😃

marculik
16. jún 2017

@gagirl ahoj moja ako sa ti dari,co malinke poslucha?☺a vlastne co to bude?☺

gagirl
16. jún 2017

@marculik ahoj moja..dakujem,mame sa dobre,chystame pomaly uz vsetko,ty uz mas urcite vsetko nachystane😉Cakame chlapceka,a vy?Ako sa mate?vsetko ok?Ty uz to mas veru za par😉

ina7
17. jún 2017

@babusik85 nechcem kazit radost, ze mas tehu priznaky,ale slabost a ospalost je vedlajsi ucinok utrogestanu. Bombardujeme svoje telo hormonmi uz od odberu a simulujeme tehotenstvo, aby bolo telo lepsie pritpavene na ozajstne tehotenstvo. Ja som bola strasne spava prvy trimester, presne kym som brala utros. Ale ono je to dobry pocit mysliet si ze mas tehu priznaky, to poznam 😉
@gagirl mas crinone? Kolko ho mas? Mne to.teda viac vyhovalo aplikaciou ako.utros. Asi by som vzala.

cheeky82
17. jún 2017

@marculik
@gagirl babulky dajte mi obcas vediet do IP ze ako sa mate,lebo nemam cas sem chodit a sledovat co da deje
Uzivajte posledne tyzdne nicnerobenia,lebo potom sa nezastavite🙂

xlolax80
17. jún 2017

@ina7 ahoj aj ja mam este zvysny crinone. 1 plnu krabicu a z druhej 6 aplikatorov s expiraciou v 04/2019. Ozvi sa, ak mas zaujem

gagirl
17. jún 2017

@ina7 ahoj..mam jedno cele balenie..teda tych 15kusov,exp.3/2018..Cenu dohodneme ak by si mala zaujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre