Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sussah
23. jún 2017

@miskab dakujem si zlata ❤ tak dufam, ze aj ja budem taka stastna ako ty dneska 😍

miskab
23. jún 2017

@sussah ale budes neboj sa budes 😍 a uz stimulujes ?

sussah
23. jún 2017

@miskab ano dneska bola kontrola na 6DC a je tam asi cca 10 folikulov dominantnych 😍

miskab
23. jún 2017

@sussah supeeeer tak za chvilu odber 🙂 moooooc drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙏👶😍

sussah
23. jún 2017

@miskab dakujem pekne 😘 aj "VY" sa pekne drzkajte 👶❤

mimika1973
23. jún 2017

@miskab super gratulka! Ake si mal a embryjko? HB ci ine stadium? Peine tehulkovanie, drzkam palce aj nadalej 👍👊👐☺

miskab
23. jún 2017

@mimika1973 Dakujem 🙂 mala som HB 😍

miskab
23. jún 2017

@sussah Dakujem 😘

petajan
23. jún 2017

Dievčatá som 6 den po ET a začala som krvácať.čo to znamená?

blackswan12
23. jún 2017

@petajan aj ja som zacala presne 6 den po et,zhruba 2 dni a potom uz len utros zo mna rano ide trosku taky zruzovely cez den uz nie. Ale baby ma ukludnili ze moze ist o uhniezdovanie nerozbehlo sa mi to na kramy.....tak hadam sa ani nechysta 😊 hlavne klud vyloz nohy ako ja 😁 drzim palce

ina7
25. jún 2017

@miskab Gratulujem, krasne hcg 😀 To muselo byt radosti, ze?
Ja idem v utorok.na utz, takze uz sa riadne bojim ci bude srdiecko alebo nie. Lebo uz sa mi stalo aj to, ze babo odislo medzi hcg a utz. Takze teraz sa modlim, aby bolo tam kde ma (lebo som mala aj mmt) a aby srdiecko bilo ako.zvon.

miskab
25. jún 2017

@ina7 dakujem 🙂 ano to bolo radosti len uz nech je utz sa neviem docakt ci je vsetko v poriadku ....ja idem 7.7 na utz , drzim moc palce nech je vsteko o.k daj vediet 🙂 🙏👶😍

izzie27
25. jún 2017

@miskab gratulujem a prajem bezproblemove tehu☺

sussah
26. jún 2017

Ahojte,ráno o 7 mej som si mala pichať Gonal ale podľa inštrukcií až po kontrole ultrazvuku...Ráno o ôsmej som im nadiktovala výsledky, je takmer 14:00 a ja ešte nepichla Gonal (čo je 7 hodín po termíne) No ja neviem ci je toto normálne??

brona110
26. jún 2017

@sussah zavolaj im este raz. Mne volali spat do pol hodiny, no ja som pichala merional a ten mala pichnut este pred sonom. Mne volali, ze mam okamzite pichnut orgalutran

sussah
26. jún 2017

@brona110 no ja som im uz raz volala pred obedom, ze ci na mna nezbudli..A povedala mi, ze mam vyckat, ze oni sa mi urcite ozvu...no ale 7 hodin po??

brona110
26. jún 2017

@sussah otravuj ich, veď ich za to platíme 🙂 mne odpovedali vždy promptne, viac krát volali, aby mi pripomenuli vysadenie aspirinu pred opu, až mi to prišlo otravne

sussah
26. jún 2017

@brona110 hej dneska nejako nestihali, volala som im uz trikrat. Nakoniec mi lekar zavolal.

brona110
27. jún 2017

@sussah urcite maju toho dost, v den ako som bola na OPU nas bolo 9, na izbu davali po dvoch

zuzka213
27. jún 2017

Baby, som 7.den po ET
Vsak si to nenahovaram?

cistomilka
27. jún 2017

Nenahovaraš,aj ja ju vidím👌🏾✊🏾

cistomilka
27. jún 2017

@zuzka213 ja som 5.D po KET,neodvažim sa na test,počkám si až na krv,7.7.2017 😉

zuzka213
27. jún 2017

@cistomilka ja som nevydrzala😁, vcera ma tak divne bolelo brucho ako pred menzesom a aj v noci aom sa zobudila na to ze ma boli podbrusko a aj zaludok. Na krv nepojdem, kedze sa v piatok vraciam do zahranicia za manzelom a tam nemam zatial zdr.poistenie. Odporucali mi robit test na 14.den, ale mame teraz doma stresy aj mimo toho, tak aspon v tomto som chcela mat jasno

lili12345
27. jún 2017

@cistomilka aj ja mam ist na krv 7.7. ale urcite nevydrzim netestovat takze ta obdivujem 🙂

miskab
27. jún 2017

@zuzka213 gratulujeeem 🙂

isabellaa
27. jún 2017

@zuzka213 vidno, blahoželám;)

isabellaa
27. jún 2017

@zuzka213 bola si v utorok na ket, 20.6?

zuzka213
27. jún 2017

@isabellaa ano,20.6😁

isabellaa
27. jún 2017

@zuzka213 tak sme sa možno aj videli😀
No som z teba teraz normálne na vazkach, či neskusim aj ja testnut...😉.

zuzka213
27. jún 2017

@isabellaa nechaj to na zajtra, nech to je ranny koncentrovany moc🤔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre