Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lola911
28. jan 2018

@katkatop nikdy som sa neriadila podla navodu na pouzitie,,, vzdy som pichala tak ako mi kazali a snazila som sa dodrziavat aj hodiny a minuty

tuqanqa
29. jan 2018

@katkatop to je sila toto, ked budem doma v klude si vyhkasku precitam a budem ich bombardovat kazdy den 😒

vrds
29. jan 2018

@mimiqa o akej obalke sa tu rozpravate? akoze uplatok? a na co?

mimiqa
29. jan 2018

@vrds nieeee..dalsiu obalku so znamkou v ktorej by jej poslal nazad potvrdene papiere 😂🤣

laguna2017
29. jan 2018

@katkatop raz som mala sklz hodinu a pol

ceklis
29. jan 2018

@rada2002 ahoj, netuším či pomôžem, no ak zhanas mudr. Drabeka, tak ho nájdeš v repromedica centre

lakukaa
29. jan 2018

@citronely ahoj ja to mam tiez a lekarka mi povedala ze to budu pichat pred IVF a pocas celeho tehotenstva.tromboza sa da aj nejako vyliecit?to uz je asi na cely zivot ci?nemam vtom moc jasno.mas trombozu alebo trimbofiliu?

rada2002
29. jan 2018

@ceklis dakujem

citronely
29. jan 2018

@lakukaa ja mam trombozu. Hej hej a mne to hovorili akurat, ze mne sa to stalo po prvej stimulacii lebo v genetike mi nic nenasli ani tu trombofiliu. no ono ss to vacsinou zvykne vratit uz si musime davat na to dozivotne pozor. Lebo mozes dostat aj plucnu emboliu alebo aj mozgovu porazku. Je to na prd. A ty si uz mala ivf? ci kedy sa ti to objavilo ?

vrds
30. jan 2018

@mimiqa jaj, ja som vazne myslela ze uplatky rozoberate. coz mi bolo divne. 🙂

mimiqa
30. jan 2018

@vrds noo urcite uplatok..prt dostanu..nech robis robotu poriadne

zuzka3
31. jan 2018

Ahojte, mozem sa opytat - ked ste uz mali doma papier z poistovne, sli ste si do brna pre recept na lieky? Potvrdenie je na ceste zo vszp, dr som pisala, ale som nedockava 😃 Dakujem

mimiqa
31. jan 2018

@zuzka3 ano sla som uz...necakala som na papier z poistovne...utekaajj 🤗😋

zuzka3
31. jan 2018

@mimiqa no dobre 🙂 budem bezat teda 🙂

zuzka3
31. jan 2018

@mimiqa a mala si este preplacane pokusy? Lebo som volala do brna a povedali mi, ze oni si ten papier z poistovne o schvaleni nakladov musia nechat, ze bez neho nam recept nevydaju...

mallitta
31. jan 2018

Dievcata potrebovala by som poradit. Idem na 1IVF do Reprofitu a zaujimalo by ma ci lieky na stimulaciu ste si vyberali v centre, alebo ste si ich dali predpisat, aby ich vszp preplatila. Dakujem za kazdu odpoved

babusik85
31. jan 2018

@mallitta ak si este nevyuzila 3x moznost o preplacanie,tak kludne mozes vyuzit. Ale je to trosku zlozitejsie,ale nic strasne. Treba ist na konzultaciu a poslu Ti potrebne papiere. Tie das potvrdit svojmu gyndosovi,potom posles reviznemu lekarovi(zoznam dostanes),a ked uz aj on Ti vrati papiere,tak posles na schvalenie do poist. Az po schvaleni ides pre lieky do Brna,u nas ich nemozes vybrat,lebo ti nepreplatia.

babusik85
31. jan 2018

@mimiqa ahoj! Ako? Bola si na vklade?

mimiqa
31. jan 2018

@babusik85 ahhhhhoj ano 😙som 5+5 na sone pekne vidno vacok hcg 4025...este som sla ze skoro nebolo vidno fazulku .o tyzden zas ...

zuzka3
31. jan 2018

@mallitta ak som to spravne pochopila, tak ti daju recept, vyberies si ich hocikde v CR - asi je jedno kde, lebo platis plnu cenu. Potom po absolvovani vsetkych zakrokov posles blocky do poistovne a oni ti preplatia naklady do tej vysky, ako by tipreplatili na slovensku. Ale najskor si vsetko zaplatis sama.

tuqanqa
31. jan 2018

@mimiqa super, velka gratulacia😉

mimiqa
31. jan 2018

@tuqanqa ďakujem 😚

mimiqa
31. jan 2018

@zuzka3 ja mam jedno ivf za sebou 4 zamrazene embryjka teraz uz len tri...cudne..mne lekar uz poslal na email recepty i ked nemal este v ruke papier z poistovne...mozno to sprisnili

mallitta
31. jan 2018

@zuzka3 ide mi len o to či je potrebujem ten predpis, pre poisťovňu, alebo stačí keď tie lieky budú vyfakturovanie z centra. Ja som si ich už v centre vybrala a bojím sa,že mi ich VšZP nepreplatí.

zuzka3
31. jan 2018

@mallitta a na zaklade coho si si ich vybrala? Lebo nam dnes povedali, ze nam ich bez papiera z poistovne nemozu dat. Tak teraz neviem, preco kazdeho posudzuju inak. Tiez nam bolo povedane, ze so stimulaciou nemozeme zacat skor, ako budeme mat potvrdenie z poistovne. Najlepsie bude zavolat koordinatorke a jej sa popytat. Ja jej dnes idem pisat mail nech nam da info ako postupovat pri tom preplacani. Ked budem nieco vediet, podam ti info 🙂

mallitta
31. jan 2018

@zuzka3 ja som si ich vybrala na základe schváleného tlačivá z poisťovne, bola som tam na kontrolnom ultrazvuku a prevzati liekov a protokolu. Povedala mi,že mám to schválené, tak to preplatia, len aby to tak bolo...

aaangelll
31. jan 2018

babulky, neviete náhodou ako dlho platia tie testy na sexuálne prenosné choroby (STD)? V RF sme boli min.rok na jar, tak by som chcela vedieť, či budeme musieť opäť za ne platiť. Ďakujem 🙂

zuzka3
31. jan 2018

@mallitta doklad o uhrade im posles a to podla mna budr stacit. Ale aj tak podla mna nebudes vediet co konkretne ti preplatili a co nie. Proste ti poslu tolko penazi, kolko by poistovna za teba zaplatila na sk.

mili78
31. jan 2018

Baby ak je tu nejaka samoplatitelka, tak uzivatelka “Tllyli” hlada taku, ze v ramci nejakeho projektu by chceli takej zienke pomoct...tak si kuk jej blog 🙂

leticia22
31. jan 2018

Baby a viete niektorá povedať, koľko preplaca poisťovňa ivf v brne? Že koľko asi vás to stálo? Bez liekov dajme tomu, lebo v tom sme každá iná 🤔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre