Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dogcookiesdm
7. máj 2018

Dievčence na akú adresu VZP mam zaslať papiere na schválenie žiadosti? Ružová dolina alebo Ondavská 3 v BA? Ďakujem. Za aký čas Vám dosli

zuzka3
7. máj 2018

@dogcookiesdm ja som posielala na panonsku cestu 2 a prisli asi za 2 tyzdne

leticia22
7. máj 2018

@zuzka3
@dogcookiesdm áno na Panonsku ako píše Zuzka

leticia22
9. máj 2018

Baby prosím môžte mi pomôcť. Potrebujem taký prieskum aby som sa vedela v práci zariadiť s dovolenkami keď začnem stimulovať. Chcem preto vedieť ktorý deň cyklu ste boli na ten kontrolný ultrazvuk a ktorý deň vám robili odber vajíčok. Všetko pri krátkom protokole. Ďakujem vám moc. 🙂

mimiqa
9. máj 2018

@leticia22 kontrola 9 a 12ty den...vyber na 14ty a 19 vklad

lakukaa
9. máj 2018

@leticia22 ahoj.je to u kazdej ine ja som mala 8 a 10 ultrazvuk 13 den vajicka a 18 vklad zalezi ako reagujes na injekcie a ako dozrievaju vajicka.neviem ci sa to da dopredu naplanovat.kratky protokol

zuzka3
9. máj 2018

@leticia22 ja som 15.2. zacala stimulovat, kontrolu som mala 20., 23, 26. Vyber bol 28.2. a vklad 5.3. Neviem, ako to mas daleko, ale tie ultrazvuky sa robia rano, takze ja som si pytala vzdy termin co najskor a o 10tej som uz bola v praci. Ale je to individualne, na tu prvu kontrolu sa da spolahnut, to budes mat napisane v protokole ale potom... to uz zalezi ako budes reagovat na lieky.

simik411
11. máj 2018

ahojte babule, prosim o radu a skusenosti- vcera sme boli 1x v reprofite a Dr. Otevrel mi povedal , ze mi posle papiere do poistovne co treba postou domov a to uz len do poistovne zaniest mam , ze vraj netreba mojmu Dr. davat ani Petrenkovi nic , ze staci to od nich len,, citala som tu ze vsetky posielate aj Petrenkovi aj Vas dr.potvrdzuje, alebo nejako sa pomenilo?? Dik za kazdu odpoved 🙂

mimiqa
11. máj 2018

@simik411 neviem ako to je..viem ze tiez som poslala Petrenkovi nasledne do Unionu, kde som si preistotu aj zavolala ci prisla moja ziadost, tak ma prepojili z ich reviznym a on sam mi povedal ze naco som davala Petrenkovi ziadost ze to nepotrebuje ja potvrdzujem liecbu.. Tak asi netreba. Skus zavolat do poistovne

simik411
11. máj 2018

@mimiqa no lebo tiez viem ze tu baby pisu : ich dr gyngos, petrenko a poistovna, a v brne vravel ze petrenko mi to aj tak neschvali :D ze netreba ani moj dr vraj s tym uz nic nema 🙂 no som zvedava ci nieco este niekto napise bolo by to rychlejsie teda ... ak sa mozem opytat - tebe schvalila poistovna? 🙂 ak ano mala si nejake ivf aj na svk ci priamo v brne? toho sa bojim ze neschvalia mi to hned kedze na svk mam len 3x iui za sebou :/

leticia22
11. máj 2018

@simik411 ja som riešila schvaľovanie pred necelým mesiacom a musela som to dať mojmu gynekológovi, petrenkovi a až potom poisťovňa. Tak ja neviem. Možno sa to tak rýchlo mení 😀

simik411
11. máj 2018

@leticia22 tak ti povedali aj v brne ano komu treba ci to sama si vsade podavala ? 🙂

janulino
11. máj 2018

Ahojte..akurat som dosla od mojho gyn.kt mi tiez odporuca Reprofit Brno...dievcata, 1IVF nevysiel,mame este jeden vklad pred sebou v juli..potrebujem vediet ako to ide...idem sa objednat do Brna na konzultaciu, len neviem co tam potrebujem.. Petrenkovi sa teda nic neposiela? Idem do Brna, poslu mi ziadost a cakam na schvalenie od poistovne? Dakujeeem

simik411
11. máj 2018

@janulino do brna zatial nepotrebujes nic len si terminik zajednat 🙂 tam ti uz povie Dr. co dalej.. a kam poslat, ja sa to tu snazim tiez prave zistit ci treba aj petrenkovi ci nie , v brne tvrdia ze nie ale baby pisu ze ano :D ale asi treba ako pise vyssie leticia22 ....

mimiqa
11. máj 2018

@simik411 hned Brno...a schvalila..nema preco neschvalit...

mimiqa
11. máj 2018

@janulino ides len na vklad ci znova ivf??? Bo ak na vklad to poistovna nepreplaca

simik411
11. máj 2018

@mimiqa no tak super, snad schvalia ja som zas pocula ze robia problemy hl. moja Dovera ze vraj mozem ist aj na SVK skusit ivf nie hned CR.. ale nechcem tu na svk nic snad potvrdia bez problemov :/

mimiqa
11. máj 2018

@simik411 mali by schvalit...neviem o tom ze nie...

janulino
11. máj 2018

@mimiqa na vklad este tu na SR ale nove IVF v Brne (ak posledny pokus tu na SR nevyjde)

lakukaa
12. máj 2018

@simik411 fuuuuu tak to som este nepocula ze to netreba petrenkovi.

lakukaa
12. máj 2018

@simik4poslu to z brnav papieroch kam to vsade treba poslat.to si nikto neposle sam len tak niekam.mozno niektore poistovne to nepotrebuju ale VSZP urcite.

janulino
12. máj 2018

Dievcata ideme na konzultaciu s Dr.Otevrelom..to znamena,ze nas bude mat po celu dobu on? A co na neho hovorite?dakujem

leticia22
12. máj 2018

Mne poslalo Brno poštou papiere, a boli predvyplnene, len niekde boli lepky a na nich napísané že toto treba sby potvrdil váš gynekolog a druha lepka toto treba dať potvrdiť petrenkovi. A potom poslať s dokumentáciou do poisťovne.

mimiqa
12. máj 2018

@janulino on je ano tvoj lekar..budes snim vsetko komunikovat...no pri vybere moze byt niekto iny kto bude mat sluzbu ci kontrolny ultrazvuk.pri vklade bude on

janulino
12. máj 2018

@leticia22 to vazne?cize nie len Petrenko, ale aj moj Dr? No pekne... Kolko to tomu Petrenkovi trva?

janulino
12. máj 2018

@mimiqa a je v pohode? Strasne stresy mam..

leticia22
12. máj 2018

@janulino tak dva týždne mu to trvá. No ktovie možno sa to zas zmenilo, uvidíme daj vedieť.

simik411
12. máj 2018

@janulino ja som s nim bola vceraa 1x .. uplny pohadak,ziadny dolezity panko,okamzite podla mojich papierov vedel co a ako spravime.. za mna dobry dojem,ale to je nic-dojem. Hlavne nech vie co robi a podari sa nech je aj protivny potom hah. Ale pytala som sa na neho skor uz bab tuto a same chvaly ze odbornik atd...

janulino
12. máj 2018

@leticia22 Dakujem 🙂

janulino
12. máj 2018

@simik411 no ved to...nic ine nechcem..len to vyjde uz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre