Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

simik411
1. jún 2018

@vivik22 hm citam co vam povedali o tom mizivom percente..joj to by urcite hovorit nemali :/ ano je pravda ze je to tam urcite lepsie ako u nas aj uspesnost ale jasne ze nie ste vynimka,,, miesam sa do konverzacii prepac pisala si lakuke 😃 treba len verit ze ked to aj tak povedali tak ten dalsi vklad uz urcite vyjde!

megan5
1. jún 2018

@vivik22 neboj...vyjde ti to...musis tomu verit a nemysliet na to,ze si bola na vklad..podla mna statistika je taka,ze zo 6 vkladov sa musi aspon 1podarit...a podari sa aj vam..urcite🍀len musis byt trpezliva

mimika1973
1. jún 2018

@lola911
ahoj nejak nechapem tu tvoju tabulku, vravis, ze mate zamrazenych 9 embryii ale podla tej tabulky na 6.den je len 5 vhodnych na vklad a mrazenie...2FHB, 1HB, 2XB?.... ostatne CM, M...co nie je moc top....dobre to tam kalkuluju? 🙄

vivik22
1. jún 2018

@simik411 @megan5 baby ste zlate, dakujem za podporu 🙂 Treba iba verit a nevzdavat sa pri neuspechu, len preco to tak dlho trva? Aj ja verim, ze aspon jeden vklad musi vyjst. Dufam, ze to uz nebude trvat dlho.

simik411
1. jún 2018

@vivik22 nebude uz uvidisss ze nebude dlho.. tie neuspechy uz mas za sebou, slniecko o chvilu vyjde ! 🍀 🤰

lola911
1. jún 2018

@mimika1973 na 5ty den sme mali 2HB a 3XB ,,, takze na 5ty den sme vkladali 1HB a 1HB a 3XB sme mrazili,,, ostatne sa nechali do 6teho dna a s tych sa vyvinuli 2FHB, 1HB a 2XB takze na 6ty den sa mrazilo dalsich 5,,, cize na 5ty den 1 vlozene, 4 zmrazene a 6ty den 5 zmrazenych,, to je dohromady 9 😉

mimika1973
2. jún 2018

@lola911 aha oki. Inac sranda, lebo vlastne tie pomalsie sa vam dostali do krasneho top stadia na 6.den potom! Hladala som logiku podla tej tabulky, hi hi.... 😉
Uz sa to blizi? Are you ready? 😍

mimika1973
2. jún 2018

@lola911 klobuk dolu, pekny vyvoj! Ked sa z 5.dna do 6.dna tak rychlo rozbehli a dobehli 2 stadia dokonca, priroda je magicka! 😉👍

lola911
2. jún 2018

@mimika1973 to som bola aj ja prekvapená lebo na 6 ty deň sa nám vyvinuli 2 FHB a to s 5 dnovej blastocysty 😉 ja už len čakám kedy bude maličký doma,, už len ležím na gauči a odfukujem 😁 termín máme na 17 júna ale už to môže byt hocikedy 😍

santeema
2. jún 2018

@lola911 budem velmi na teba mysliet🙂...tak ti to zelam, drzat ho uz v naruci a vytesovat sa. len poriadne oddychuj, lebo ked pojdete po druhe, tak uz taky vegetik nebude🙂)

mimika1973
2. jún 2018

@lola911 fuuu, veru uz kazdu chvilu sa moze pytat von! Fakt to velmi rychlo preslo, ten cas tak rychlo leti, ze ani ja si nestacim uvedomovat ako moj maly uz oslavil 1.rok! 😉👶
Drzim palce na porod teda, a na to krasne prve stretnutie so syncekom 👶😍
A o par mesiacov, ked sa budes na to citit, sup po dalsie mimi...😉, ladoveho medvedika 🙂

alexa1983
4. jún 2018

@vivik22 a ty tvoríš protilátky aj na embrijo alebo "iba" spermie ? keď ti idú dáať tú injekciu? že či si ju mám pýtať potom tiež :D

vivik22
4. jún 2018

@alexa1983 mala som aj aj, po prelieceni medrolom tromfoblast uz ok a spermie lahky stupen. Medrol som po kontrolnom odbere uzivala nadalej cize predpokladam, ze sa upravili aj tie spermie nakoniec. Infuziu mi maju dat v Brne v den vkladu. Vraj to vie pomoct aj ked sa mi uz tazko veri 🙂

evushka007
6. jún 2018

Ahojte kočky, tak dnes som sa objednala, dostali sme termín 18. 7., ideme k doktorovi Frankovi. Máte s ním niektorá skúsenosti? Čo čítam na nete nie je práve príjemný, tak mám obavy..

leticia22
6. jún 2018

@evushka007 on je práveže úžasný 👍👌 naozaj.

evushka007
6. jún 2018

@leticia22 tak to si ma potešila, lebo na nete čo som čítala tak na neho dosť nadávali keď bol pri pôrodoch, vraj je dosť arogantný.. ty si ho tiež mala?

leticia22
6. jún 2018

@evushka007 áno mala teraz, akurát som od neho po vklade a ti garantujem že je zlatý a sympoš veľký 😉

alexa1983
6. jún 2018

@evushka007 ahoj, aj my ho máme a je super, aj sme veľa srandovali ale aj vážne veci prebrali. fakt je super 🙂 A kde to čítaš? lebo ja som tiež predtým hľadala a nič zlé som naňho nenašla 🙂

evushka007
6. jún 2018

@alexa1983 našla som toho viac, napr. http://www.aperio.cz/comments?cnid=94
http://naseporodnice.cz/porodnice-diskuze.php?a...
ale možno sú dvaja s tým istým menom, prípadne vždy je viac pohľadov na vec a ono ťažko súdiť ak človek nepozná aj ten druhý 🙂 baby moc ste ma potešili, ďakujem vám :*

januska2579
6. jún 2018

@evushka007 aj my sme mali Franka a bol super, ja som s ním písala aj potom ako vklad vyšiel a riešila som vysadenie liekov a vždy odpovedal rýchlo, milo a vždy znovu pogratuloval a že drží palce.

evushka007
6. jún 2018

@januska2579 to je milé, tak som rada, dúfam, že s ním budeme mať rovnakú skúsenosť 🙂 dám potom vedieť

dadufa
10. jún 2018

Ahojte baby. Vidím, ze ste veľmi zbehle. Chcem sa opýtať - chceme ísť na IVF do RF v Brne. Na Slovensku sme zatial žiadne IVF neabsolvovali. Mam poistovnu Union. Neviete či mi to Unionka preplatí ked hneď z fleku chcem skúšať zahraničie? Preplácajú aj lieky, ak áno aký majú strop? Treba tam volať či ísť priamo na pobočku? Neviete koľko im trvá vyrozumenie? Máte skúsenosť, ze vam to aj zamietli? My mame slabý spermiogram kedže muž je onkologicky pacient a vysoké dávky radiacie mu zničili zarodocne tkanivo, takze by to asi malo prejsť, či? Veľká vďaka za vaše odpovede 🙂

susinka2901
11. jún 2018

Ahojte dievčatá! Zháňam progesteron ladeepharma 200 mg neostal niekomu? Potrebujem buď celé balenie alebo Aspoň 15 kusov. Dakujem. Info správa.

chmurkaxy
11. jún 2018

ahojte, riešil niekto endometrialny scratching?

zuziklc29
11. jún 2018

Kocky ked som mala pri prvej konzultacii ineho lekara a ja chcem ineho bude sa to dat alebo iz musim chodit ku tomu,u ktoreho som mala konzultaciu?

leticia22
11. jún 2018

@zuziklc29 ja som vždy natrafila na iného. Na sonach, na odbere,.... Ten prvý ti len stanoví liečebný postup tuším. Koho si mala?

minnonnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leticia22
11. jún 2018

@minnonnka ahoj, mne sa zdala taká uponahlana dosť. Mala som ju na sone.

minnonnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vernazza
11. jún 2018

Ahojte, zostalo mi:
Menopur 600IU 4ks exp.9.18
Letrozol 2,5mg 6tb exp. 11.19
Medrol 4mg 40tb exp. 3.21
Estrimax 2mg 1bal=4x28tb exp.1.19ô 1bal=3x22tb exp.11.18
Clostilbegyt 50mg 5tb exp.6.20
Clexane 0,4ml 1balx10inj exp 8.19 3ks; 1balx8inj 0,2ml 2balx10inj exp5.19

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre