Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Snaženie sa pred navštívením centra asistovanej reprodukcie

lilian30
3. feb 2012

Snažíme sa už 11mesiacov a mne sa to už nezdá 😒

sijust
3. feb 2012

@lilian30 Ahoj,ak mas do 30tky tak je v norme rok snazenia,nad 30,pol roka...ten postup je taky,ze povies o svojich pochybnostiach svojmu gyn.a ten ti da odporucenie do nejakeho centra...predtym ti moze spravit hormonalny profil a dalej vas budu riesit uz v centre...vela stastia prajem 🙂

lucka1987
3. feb 2012

po 15 mes sme to konzultovali u dokiho, mm bol na vysetreni a mali sme sa ist objednat do CAR . na 18 mes sa podarilo. najskor ten problem treba konzultovat s tvojim gynekologom. ten ti napr urobi hormonalny profil a partnera posle na vysetrenie / spermiogram /

lilian30
autor
3. feb 2012

Za mesiac mám 30r. bola som u gyn. a povedal, že sa máme ďalej snažiť, však sa niet kam ponáhlať 😖 Vyšetrenia m zatial nerobil žiadne iba bežnú prehliadku.

bulik30
3. feb 2012

@lilian30 ja tiež chcem ist teraz za lekarom , tieš 30 na krku a rok snazenia . Tak dufam ze sa nam to uz podari 😎

tinara23
3. feb 2012

@lilian30 ahoj, my sme sa snažili dlhšie a keďže u gyn. to bolo na dlhé lakte, objednala som sa v centre, nepotrebuješ žiadne odporúčanie od gyn. Zavoláš a objednáte sa. Urobili mi tam všetky vyšetrenia, hormonálny profil, imunologiu, hematologiu, stery, spermiogram manželovi. Nakoniec mi v centre našli problém v hormónoch štítnej žľazy, tak som sa liečila cca od novembra-do júla a keď sa hormóny ustálili išli sme na IUI. Na druhý krát sa podarilo. Keby som mala čakať na všetky vyšetrenia u gyn., tak by som sa načakala. Držím palce 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli