Snažilky, tehuľky, maminy z Gyncare v Košiciach IV.

jessina777
16. feb 2016

Po 5 rokoch som znovu pacientkou Gyncaru.Hľadala som túto tému, ale je akosi "vysunutá" a pomerne zdĺhavo sa k nej preklikáva, preto
otváram jej pokračovanie -IV.diel. Hermanky, píšte názory, pripomienky,komentáre, skúsenosti

emikyana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobricek1979
6. feb 2019

@nikusik0107 ahoj a v čom je vlastne problém?

fedorcek
6. feb 2019

@emikyana skus v lekarni pri zeleznicnej nemocnici alebo na kovacskej, ja som si tam vyberala.

emikyana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimuskam
7. feb 2019

@emikyana na kováčske hneď k odberu

fedorcek
7. feb 2019

@emikyana mali hned k odberu. Tie 2 lekarne su podla mna zasobene, kedze su v blizkosti car. Pre istotu si tam zavolaj, aby si sa nepresla zbytocne 😊

emikyana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deniska1982
9. feb 2019

Ahojte zostali mi injekcie Meriofert 75....10ks, Meriofert 150...15ks, Diphereline...7ks. Ak niekto potrebuje rada posuniem.

benchy
19. feb 2019

Zdravim.Mate niekto zvysny PROXEED PLUS pre muzov?Dakujem

benchy
8. mar 2019

Surne zhanam Fostimon 75 ui

04tancita07
8. mar 2019

@benchy skús v skupine Lieky potrebné k IVF... možno sa tam k ním skôr dopracujeme 😊

nikusska89
12. mar 2019

ahojte dievcata, mam na vas otazocku, pracuju v gyncare aj cez vikendy ? myslim v pripade ze ked by sme isli podstupit ivf a bolo by potrebne odber vajicok alebo vklad vykonat cez vikend tak ci je to u nich mozne alebo maju ordinacne hodiny len cez tyzden ?

04tancita07
13. mar 2019

@nikusska89 bohužiaľ pracujú len cez týždeň 😏 to je asi tou najväčšou nevýhodou toho centra 😕

nikusska89
13. mar 2019

@04tancita07 och tak to je dost zle ked len cez tyzden...lebo my sme tam zatial podstupili 2X IUI, zial vysledok negativny a rozmyslame nad ivf,,,a napadlo mi ako to maju s ordinacnymi hodinami len zabudla som sa to spytat lekara ked sme sa bavili uz o umelom....a ako to vlastne robia ked babam vyjde odber cez vikend ? nechaju to na pondelok co moze byt uz neskoro ? lebo nie je to lacna zalezitost a to nacasovanie si myslim ze je dost dolezite....

04tancita07
13. mar 2019

@nikusska89 tak veru, zrejme to nastavia tak, aby to bolo v rámci pracovného týždňa 🤣🤨
Mne jeden transfer vyšiel na piatok (neuspesny) a teraz mám naplánovaný na pondelok 😏🤔🤨
Tak snáď to nemalo byť podľa prírody na nedeľu 😔 Ale zasa mi to vychádza 10 dní do menstruacie tak ako predtým.... tak snáď vedia čo robia 😊

04tancita07
13. mar 2019

@nikusska89 a veľmi som sa modlila aby mi vklad vyšiel na utorok, stredu, štvrtok no nevyšlo to 🤣😊
Tak už mi ostáva len dúfať 🤔🙏✊🍀
inak odber vajíčok som mala tiež v piatok 🤣

nikusska89
13. mar 2019

@04tancita07 hmm tak ja teda neviem uz co robit...a chodis k hermanovi ci toporcerovej ? a nerozmyslala si nad inym centrom kvoli tym ordinacnym hodinam ? drzim ti palce, aby to tentokrat bolo uspesne ;) 🙏

04tancita07
13. mar 2019

@nikusska89 chodím k docentke... momentálne som nad zmenou centra neuvažovala kvôli tomu, že máme este 8 mrazáčikov, takže to chceme doriešiť tam .... dúfam, že úspešne 🙏🤨
Vy uvažujete ísť ku komu (lekarovi) ak vôbec pôjdete do Gyncare... a zasa ak som potrebovala pomoc alebo radu cez víkend tak stále mi boli k dispozícii... len ten transfer je veľmi dôležitý podľa mňa na deň tomu určený, ale pevne verím, že to majú nejako podchytené 😊
Neviem či nejaké CAR v KE je otvorené i cez víkend 🤔

nikusska89
14. mar 2019

@04tancita07 my chodime k hermanovi, pri nom sme mali prve IUI a druhe nam robila docentka pretoze herman mal dovolenku....ale nevysiel ani jeden pokus...tak co som pozerala cez vikend pracuju v heliose v KE co je...ako ja by som aj ostala pri hermanovi, ze nemam ziaden problem len nepozdavaju sa mi tie ordinacne hodiny, lebo ked by bol odber trebars v stredu a maju vkladat 5 dnove tak to vyjde na nedelu, cize posunuli by to asi na piatok lebo pondelok by bolo uz asi neskoro...a mala si dlhy alebo kratky protokol ?

nikusska89
14. mar 2019

@04tancita07 a s kym si komunikovala cez vikend ak si nieco potrebovala ? priamo s docentkou ?

04tancita07
14. mar 2019

@nikusska89 aha 😊 no, ale ja som už na helios v KE počula už tiež dosť negatív 😏 to ťažko už s tými centrami, keďže to ide všade ako na pasovej vyrobe😕 všetko ma svoje minusi a plusy...

Áno mala som číslo priamo na docentku, ale i na Embryologičku...volala som i v nedeľu a nemala docentka s tým žiaden problém, takže čo sa týka takýchto vecí nemôžem povedať ani pol slova 😊
Mala som krátky 9 dňový protokol (gonal+ cetrotide + fraxiparin)

Áno čo sa týka takýchto záležitostí čo vychádza cez víkend, oni ti nastavia tak stimuláciu aby ti to vyšlo cez týždeň a tak aby to pasovalo im ... myslím si, že v tomto už majú prax .... telo sa dá nastaviť tak, že vsetko im sedí... tabulkovo 😏

To je už na vašom zvážení, ale každopádne by som sa nariadila otváracimi hodinami, ale správnou voľbou lekára a ako vám srdce káže 😊 ak je lekár profesionál v každom ohľade tak urobí tak aby to bolo čo najefektívnejšie zo strany pacienta 😊

Ale samozrejme ta otvaracia doba je obrovským mínusom 😏 inak v nemocnici majú stále sluzbu lekári z centra tak ak náhodou niečo treba, tak su k dispozícii tam ... alebo v pripade nejakych nedajbože komplikácií 😊

emikyana
27. mar 2019

Ahojte baby, nemate skusenost s pichanim Pregnylu pocas prveho trimestra ako prevencia proti potratu?

mouse14
28. mar 2019

@emikyana pregnyl je na ovulaciu, prasknutie folikulu....potom beries progesteron

evaachesa
28. mar 2019

@emikyana @mouse14 ja som o tom len niekde v diskusii citala ze sa picha po vklade, tiez som sa cudovala kedze zvycajne sa picha kvoli prasknutiu folikov

sobka
13. apr 2019

Ahojte, neponuka niekto FsH? Gonal, menopur, puregon a ine? Dakujem vopred za ponuky

zuz18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ubla
17. máj 2019

Ahojte som tu nova.

nika221122
22. sep 2020

Ahojte, chcela by som ponúknuť Meriofert 150 a 75 na predaj nejakej snazilke. Ja žiaľ uz nemôžem stimulovať, nakolko mam nízku folykularnu rezervu, ale určite niekomu rada pomôžem.

mouse14
22. sep 2020

@nika221122 a na to ti ako prišli?

nika221122
25. sep 2020

@mouse14 z krvi. Zistili mi, ze vaječníky mi prestávajú produkovať folykuly, cize pri prvej stimulácii som mala 2 oplodnene vajíčka, ale nakoľko sa mi hladina znižuje, doktorka mi neodporúča ist do ďalšej stimulácie. Skúsim teda darované.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre