Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špecifická celulárna odpoveď voči partnerovým antigénom

Asistovaná reprodukciaSnažíme sa o dieťa
semisa
5. jún 2019

Ahojte baby, da sa specificka celularna odpoved voci partnerovym antigenom liecit alebo co to vobec znamena ... da sa s tym zvladnut ivfko? Vobec neviem ... dozvedela som sa na imunologii ze mam stredne tazkeho stupna. Dakukem

topasitta
5. jún 2019

@semisa ahoj aj ja to mam. IP

juvalu
6. jún 2019

Da sa. My vdaka tomu cakame uz druhe babo, bez ivf.

semisa
autor
6. jún 2019

@juvalu a mali ste nejaku liecbu?

juvalu
10. jún 2019

Ano, pri prvom kortikoidy, pri druhom intralipidy.

semisa
autor
10. jún 2019

@juvalu no ja co som nastudovala tak by som chcela tie intralipidy...bojim sa tych kortikoidov

juvalu
19. jún 2019

Zavisi od stupna odpovede. Pri prvom som mala stredne tazkeho stupna, pri druhom uz iba lahkeho stupna.

topasitta
19. jún 2019

@semisa igamplia inj mi zabrala (imunoglobuliny)

veronicka005
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronicka005
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronicka005
27. sep 2019

@topasitta ahoj môžeš mi prosím napísať ci si podstúpila ivf a ci sa podarilo pri diagnóze,, špecifická celularna odpoveď voči partnerovym antigenom.. Ďakujem pomôžeš mi moc

semisa
autor
27. sep 2019

@topasitta ahoj mne nakoniec nezabrali tie intralipidy .. musim igampliu uzivat

topasitta
27. sep 2019

@semisa to zvladnes, trochu stipe ale nic tragicke 😊 drzim palce aby zabrala 😘

topasitta
29. sep 2019

@veronicka005 mas ip 🙂

semisa
autor
29. sep 2019

@topasitta dakujem 😊

lucik206
23. nov 2019

@juvalu ahoj..môžem sa spýtať ake kortikoidy si užívala a v akom množstve? Mam tú istú diagnózu.

juvalu
24. nov 2019

@lucik206 zacala som Medrol 8mg, potom 6 a nakoniec 4mg pocas tehotenstva. Hladinu protilatok pravidelne kontrolovala doktorka

miska_1011
24. nov 2019

@juvalu ja mam ten istý problém, plus zvýšene TNFa cytokíny :/... prosím chcela by som sa opýtať, kedy ste sa začali snažiť? po 8 - týždňovom užívaní? ako dlho si čakala na kontrolné odbery? netlačili ťa gynekolog do IVF?

ekoell
20. apr 2020

Ahojte, ja mam tu istu diagnozu, prosim mali ste problem s pocatim alebo donosenim? ja mam za sebou 2 potraty oba na konci tretieho mesiaca

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre