Spokojnosť s Helios alebo Reprofit Brno ?

babyttcirl
9. dec 2019

Ahojte,

Chcem sa len informovat. Bola som na konzultacii u doktora Texla starsieho v Heliose v Brne a nasledne v Reprofite u doktora Otevrela. Mam lepsie dojmy z Reprofitu, novsie zariadene, slape to tam ako hodinky, vsetko lepsie zorganizovane a tu mi schvalil aj postup od hematologicky - pichat fraxik celu dobu. Texl mi povedal ze nemam celu dobu len pocas stimulky, a potom ked v 6 tyzdni budem tehu mam ist na hematologicke vysetrenie.. Ja som mala 4 biochemicke tehu spontanne pocate ale to som nevedela o tom Fraxiku.. teraz to uz rok nejde. preto ideme do IVF vo Februari/ Marci..

Chcem sa spytat ci ste niektora nebola v obidvoch a kde ste nakoniec skoncili/ boli spokojne 🙂?

Dakujem Vam za info!

L

juliet86
9. dec 2019

v heliose som nebola. bola som v reprofite a napriek par chybam ktore ale napravili ho odporucam. najma ak ti ludsky a najma odborne sadol otevrel tak nemas co riesit. drzim ti palce.

babyttcirl
autor
9. dec 2019

@juliet86 a dobre? Podarilo sa? 🙂

mkatkam
28. dec 2019

@babyttcirl ahoj boli sme tak ako vy u MUDr texl starší a aj v reprofit. Mali sme ešte tretí pokus ivf preplácany poisťovňou. MUDr texl bol fajn,vysvetlil ale odporučil nás na pobočku Helios v Bystrici kvôli poistovni.tak sme ešte boli pozrieť aj tam, no Slovensko. Takže sme sa rozhodli pre reprofit.a z prvého vkladu máme bábätko.

juliet86
28. dec 2019

@babyttcirl vytvorilo sa nam jedine embryo (slaby spermiogram) kazdopadne som s nim tehu ;)

mkatkam
28. dec 2019

@juliet86 držím palce

juliet86
28. dec 2019

@mkatkam dakujem pekne aj ja tebe

mkatkam
30. dec 2019

@juliet86 diky my už máme 3 mesačne bábätko z reprofitu;)

babyttcirl
autor
3. jan 2020

@juliet86 dievcata potesili ste ma.. my ideme do toho na konci februara tak som zvedava

juliet86
3. jan 2020

@babyttcirl s kym mas konzultaciu? drzim palce. pripadne nech skusi mat manzel 3dni abstinenciu mozno vam spravia jednym supom aj spermio. my sme to tak zrobili ale nie vzdy sa to da dohodnut

babyttcirl
autor
6. jan 2020

@juliet86 mala som s Doktorom Otevrelom 🙂 ideme koncom februara na to. Spermio mame z oktobra a Heliosu cerstvy 🙂

juliet86
6. jan 2020

@babyttcirl super. drzim ti palce! to das a cerim ze rok 2020 bude baby rok ;)

babyttcirl
autor
7. jan 2020

@juliet86 no tak uvidime...lebo uz mi z toho asi prepne veru..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre