Stimulácia a IVF Februar/Marec 2019

lostris151
15. feb 2019

Ahojte, bolo by fajn keby sme sa spojili zienky co tymto akurat prechadzame a zaciname koli radam a podpore. Ja som zacala akurat gonal, teraz 3ti den, prve sono po uziti mam v pondelok v MT a som v prvom cykle IFV. Zaujima ma strava pocas stimulacie, co sa nieco odporuca speci okrem tej vody a stupen fyzickej zataze, plus nejaku radu ako sa dat do psychyckej pohody. Ja som stale nejaka vyklepana z toho vsetkeho a tazko sa mi to vysvetluke okoliu co nechape com si prechadzam. Dakujem za kazdy radu a podporu a vsetkym drzim palce 🙂

daniela2707
26. máj 2019

Dievčatá, sledujem vaše príspevky. Ste silné ženy! Držím vám všetkým palce a verím, že to úspešne dotiahneme do konca. Mňa to len všetko čaká v auguste.

naty139
26. máj 2019

Dievčatá trosku ale naozaj len mikro som dnes spinila a stále má boli striedavo brucho a vaječník ale nie menstruacne ale tak divne....pre mna je spinenie divná vec lebo ja bez liekov nemenstruujem a nehrozí že by sa mi spustila menstruacia kým ich beriem atd....tak mi to nedalo a teraz večer som si urobila pepino test čo som si na rýchlo kúpila....mám pocit že vážne tam niečo vidím ale bojím sám že za euro to robí ten test často 🤷‍♀️

zuzik5891
26. máj 2019

@naty139 moja...je to tam... tíško blahoželám ❤️🙏🍀👶

naty139
26. máj 2019

@zuzik5891 no ešte neoslavujme, o dva dni skúsim znova a uvidí či to nie je len tým testom 🤷‍♀️

zuzik5891
26. máj 2019

@naty139 na to že pepino má málo farbiva je tá čiarka pekná

naty139
26. máj 2019

@zuzik5891
Keď si priblížiš tuto fotku tak sa mi to zdá ešte viac viditeľné....no som zvedavá och

nika849
26. máj 2019

@zuzu8511 ďakujem 😊 dúfam ze to dobre dopadne aj keď po všetkom čo som tu na MK čítala mam strach :-/

nika849
26. máj 2019

@naty139 ďakujem 😊 začala som už na 4dpt ale test úplne biely vedela som ze to je moc skoro ale mam kopu testov doma tak som testovala 😁5dpt tiež test úplne biely a na 6dpt už som mala slabulinka ciaročku 😉

naty139
26. máj 2019

@nika849 jej no tak to mám nádej ale aj tak to beriem veľmi veľmi s rezervou lebo nemám iný na porovnanie...ale zase ten bolíbruch a špinenie mi trosku dáva takú nádej.....veľmi protichodne pocity, priateľovi nepoviem ani muk aby nebol smutný keď to bude plány poplach

zuzu8511
26. máj 2019

@naty139 aj ja to tam vidim držím palce veľmi nech je o dva dni silnejší ✊✊✊

zuzu8511
26. máj 2019

@nika849 nečítaj zlé veci aj keď je to ťažké a tes sa 🙂 🍀🍀🍀🍀

susangha
26. máj 2019

@naty139 držím palce nech silnie 🙂

baby... inak ak váš partner má zlé spermie... môjmu veľmi ale naozaj veľmi pomohlo nasledovné:
v športovom obchode (namaximum.sk) som kúpila tablety kotvičníku a l-arganin (Tribulus Terrestris Extreme 90% 800mg tablety a Arginín kapsuly). potom ešte v lekárni zvlásť zinok, selén a vitamín C (zinkosel)... toto užíval ani nie pol roka a spermiogram sa lepšil a lepšil 🙂 dôležitý je ešte vitamín D ... takže hodne slniečka... ak je problém so spermiami.. naozaj skúste.. z vlastnej (resp.partnerovej) skúsenosti môžem len a len odporúčiť... viem, že to pomáha... žiadne iné drahé miešaniny sme nekupovali, pretože tie množstvá sú tam naozaj malé. Kotvičník papal 1xdenne a L-arganin 2xdenne.. zinok, selén a C-čko 1x denne. vyskúšajte naordinovať partnerovi 🙂

nika849
26. máj 2019

@naty139 ja keď som môjmu manželovi ukázala ten test 6dpt kde bola slabulinka čiarka tak sa musel riadne dívať aby ju videl a hneď my povedal aby sme sa ešte moc tešili že uvidíme co mi povedia na krvi keď pôjdem.... Ale postupne ako testy silneli tak som videla aj na ňom že sa začína radovať 😊

zuzik5891
26. máj 2019

Baby...6dpt a ja ležím na gynke... už mi steká druhá infúzia... večer z ničoho nič strašné bolesti v celom bruchu... nafúklo sa do extrémnych rozmerov... začalo ma preháňať...bolo mi na odpadnutie...zvracanie...mala som pocit že končím...ani nadýchnuť mi nedalo...stretli ste sa už s niečím takým?..., niesom po stimulácii...mala som KET

naty139
26. máj 2019

@zuzik5891 fuuuuuuha to som vôbec nikde ani necitala, ale ja som sa takto nafukla v piatok, fakt som vyzerala ako minimálne v piatom mesiaci ale po jednom dni to zmizlo a neobnasalo to bolesti.....dúfam že to bude reakciou tela na drobca 🙏 kedy budes vedieť niečo viac? Krv ti brali?

zuzik5891
26. máj 2019

@naty139 robili sono...brali krv ak moč...moja tie bolesti boli strašné...ani sedieť ani chodiť ani ležať...v živote som nič také nezažila... endometrium mi z 10mm narástlo na 12mm...bola tam voľná tekutina... už po prvej infúzií sa mi uľavilo... brucho úplne spľaslo...teraz mi tečie druhá

zuzik5891
26. máj 2019

@naty139 pozri brucho pred a po infúzií... úplne ma to vydesilo

evaachesa
26. máj 2019

@zuzik5891 ach moja zlata 😓 drzim palce nech si skoro doma a vsetko je v poriadku 😘

zuzik5891
26. máj 2019

@evaachesa ďakujem moja... verím že zajtra už budem doma 🙏❤️👶🍀

evaachesa
26. máj 2019

@zuzik5891 to aj ja veriim. A co ti povedali? Vedia cca cim to mohlo.byt? Ci az po rozbore lrvi,mocu budu vediet viac? Hlavne si skus pospat a nacerpat energiu 😘 drz saaa...myslim na teba 🍀♥️👶

zuzik5891
26. máj 2019

Vraveli že je to ako hyperstimulačný ale vaječníky sú ok... sliznica podrástla o 2mm... uvidíme aké budú výsledky krvi a moču...🙏👶

evaachesa
26. máj 2019

@zuzik5891 no podla toho brucha mi to aj prislo ako ohss ale ked si mala len ket tak som to zavrhla. No hlavne nech je uz vsetko v poriadku. A kedy ides na krv hcg?

zuzik5891
26. máj 2019

@evaachesa včera ráno som mala testy z moču negatívne...krv mi už brali... výsledky budú ráno

naty139
27. máj 2019

@zuzik5891 ale to je hrozne divne...kukni ako mne na ten jeden deň nafúklo 🤷‍♀️ Veď ohss vzniká kvôli tekutine čo vytvárajú tie folikuly či? Skús zavolať aj do centra keď budes mat výsledky aj z krvi a spýtať sa aj ich....

naty139
27. máj 2019

Tak mi to nedalo a urobila som aj ráno...na živo je to zreteľnejšie ale neviem či je tmavšia aj sa mi zdá že áno ale tak rozdiel v testoch bol malinko, zaujimalo má hlavne či tam nejaká opäť bude 🥰🥰🥰 pôjdem si dnes kúpiť ďalšie lebo už doma nemám a teraz sa už nezastavim 😂😇

nika849
27. máj 2019

@naty139 držím palčeky nech čiaročka silnie 😉😊

juliet86
27. máj 2019

baby co ste uz zazili prvu stimulaciu. nohli by ste mi dat nejake rady. kludne tu alebo do spravy. v zmysle ze na co si dat pozor/co ocakavat neocakavat aky je ti vobec pocit pre telo a pre dusu viem ze je to individualne ale ci sa da na to nejako prupravit aby to preslo v pohode. kolko vajicok je vlastne ok vysledok. ci ste zvladali chldit do prace a tak. dakujem moc

bodka1234
27. máj 2019

7dpt a testy biele 😭 už som to vzdala, ďalší pokus už nebude keďže na mrazenie nič neostalo, sú to len zbytocne vyhodené peniaze

@naty139 držím palce a gratulujem

zuzik5891
27. máj 2019

@naty139 veď to že voľnú tekutinu som síce mala ale nie v takom množstve že by to malo byť kôli tomu...a teba kedy tak nafúklo?...
Inak čiarku máš viditeľne tmavšiu 🙏...

evaachesa
27. máj 2019

@zuzik5891 juj tak napis co a ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre