Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
25. jún 2010

afrika ja som nemala absolutne ziadne priznaky ... nic len bolesti bruska ako na ms... viem aky je to stres a tym ze ti tu vypisujem ake priznaky som mala alebo nemala ti nepomozem ... myslim na teba 😵
ja zase spinim tak si viete predstavit aky stres opat prezivam, ono je to fakt minimalne ale ked idem na wc tak ako ten utrogestan vyteka tak su tam take hnede vlasocnice, alebo ako by som to nazvala...
myslite, ze ak sa to dnes nezlepsi mala by som ist do nemocnice? mal to niekto z vas?

wolfskinka
autor
25. jún 2010

ahojte ... tak a som doma.... konecne

to boli len tie falosne kontrakcie v nedelu a v pondelok, ked som bola v nemocnici som chodila 2x do dna na pasy a nist, dali mi 3 infuzie a jednu injekciu, scucli ma z krvi a nic so mnou nerobili, tak ma nakoniec dnes poslali domov, matej v utorok vazil 2930g ...
na kontrolu na CTG idem v pondelok a aj na sono a potom sa uvidi co dalej, posledny termin nastupu do porodnice mi napisali uz aj do knizky 9.7. takze tak ako som predpokladala ...

romy gratulujem Timotejovi ....

inac som doma hodinu a umyla som sa z tej 4dnovej spiny a pijem kavicku a jem melon, aby ma poriadne prehnalo na wc, lebo v tom spitali som za 4 dni bola iba raz a pojdem si potom pospat na chvilu

zatial papa ....

wolfskinka
autor
25. jún 2010

zuuzi docitala som a co k tomu dodat ... zeby dvojky ? alebo trojky ... xixixi .. velka gratulacia .... 😵

wolfskinka
autor
25. jún 2010

Inac to co mam napisane v papieroch .. vola sa to ... Braxton-Hicksove kontrakcie .. som si skoro jazyk na tom polamala .. kontrakcie su ale iba vykyvy, nie take obycajne a podla toho pristroja uz aj viem presne kedy su, mam to odsledovane 😀

zuuuzana7
25. jún 2010

wolfi no ahoj tak vy ste este prisli na skok domov, matej je poslusny si to pekne rozmyslel ... ale uz ma krasnu vahu ... cize perfidzo kedy daco 😉 wolfi takze expertka na braxron-hicksove kontrakcie 😀

no dakujem, len ako som pisala opat mam take vlasocky ked mi utros vyteka ... ja uz ani neviem co je normalne, len viem ze sa uz bojim aj poriadne nadychnut ... rano som mala prvy krat rande zo zachodovom mysou, cize ked sa dari tak sa dari ... ked idem na wc tak to je ciste ziadne spinenie, len po tom utrosi ako vyteka ...

wolfskinka
autor
25. jún 2010

@zuuuzana7 z toho si nic nerob to aj mne robilo az do 9 tt

no asi tak nejak s tymi kontrakciami 😀 vyskusala som si to na necisto 😀

zuuuzana7
25. jún 2010

wolfi dakujem za rychlu odpoved ... a bola si s tym aj u lekara? a co povedal cim to je?

alicao
25. jún 2010

@ wolfi vitaj spat!
@ zuuuzana7 grcky , grcky? 😀 takze dievcatko alebo dve?🙂 foto ti poslem len co sa podojim! cmuk!
Alicka ma dnes presne 2000g a karinka 1960g🙂

alicao
25. jún 2010

@ afrika, neries svoje telo , sak sa tu nebudeme predsa opakovat, niekto ma priznaky, niekto vobec, trpezlivost si malo po vklade...jasne?!

zuuuzana7
25. jún 2010

@alicao krasne vahy maju uz princeznicky, len tak dalej. tesim na foto 🙂

wolfskinka
autor
25. jún 2010

zuuzi ja som prvych 9tt lietala do heliosu ako na hodiny klavira ... cim to bolo tazko povedat, vraj sa to stava ... po ivf

alic dik za privitanie tak alicka predbehla karinku, no teda ...

zuuuzana7
25. jún 2010

wolfi ved to ze nechcem nejako panikarit, myslim, ze vacsina tehuliek spini ale ja tak je to stresujuce ...

wolfskinka
autor
25. jún 2010

zuzi mne o tom nemusis hovorit ... panika zo spinenia 😀 to bolo od soku k soku a ja som, okrem spinenia mavala zachvaty krvacania a stale dookola a bolesti

rosienka
25. jún 2010

caute baby, dnes sme mali party doma, tzv. rozlucku od zivota vo dvojici, tak som mala dnes co robit 🙂

gratulujem romy k Tomotejkovi, krasne meno aj poriadne pekny cvalicek to je, prajem vsetko najlepsie 😉

wolfi- to je dobre, ze to bol len plany poplach, este co-to vydrz pokope, Matejovi je lepsie v brusku

afrika- viem, ze sa nam uz lahsie hovori, aj my sme v oktobri-decembri stresovali a sledovali sa, ale hlavne bud v klude, akoby si si bola ista, ze sa to podarilo a ze tie priznaky, ci nepriznaky co mas, je to prave...ja som inak nic nemala a podarilo sa 😉

zuzi- trosku spinenia je normalne, len krvacanie je podozrive, urcite je vsetko ako ma byt a budu tu zase dve bambulky 😵

u nas bolo vsetko na kontrole vo svrtrok v poriadku...teda nic dokopy nevysetrovala, len sme dopplerom konecne popocuvali moju milovanu...az mi slzy vyhrkli, ked som pocula to trepotajuce sa srdiecko, ako stale rychlejsie bilo 😵 😵 😵

wolfskinka
autor
26. jún 2010

ahojte, baby vcera som dostala taku migrenu aj krv z nosa mi tiekla ale sa to zastavilo, len ma stale boli polovica hlavy, uz som to nevydrzala a dala som si paralen 500, chcem sa spytat myslite ze by som si tie dutiny mohla nahriat bioptron lampou .. to by malo uvolnit a pomoct .... a navyse aby toho nebolo malo tak sa mi zlomil dalsi zub na totalku, ten sa uz zachranit nebude dat .. a mam to zahnisane okolo cele dasno, ale nastastie to neboli ... da sa hnis z dasna dostat nejakou mastickoy, propolis alebo nieco podobne ?

afrika
28. jún 2010

ahojte, u mňa nič nové 😒 . brucho na ms ešte nebolelo, dnes som 7 deň od KETu. popichávanie cítim, prsia bolia aj keď už pomenej, unavená som. no nemám z toho moc dobrý pocit.
wolfi držkaj sa, ešte to chvíľku vydrž. alicao ako sa majú slečny? zuzi ako? romy, tak dnes ideš asi domkov? rosienka tak párty bola? 🙂

wolfskinka
autor
28. jún 2010

ahojte,
tak a som doma, kontrakcie upllne prestali, maly ma dost plodovej vody, je presne taky velky ako ma byt .. a povedala ze ak to ojde takto ze vydrzime do 40tt ... ma skoro vykotilo, v piatok idem zase na pasy a potom ku nej na sono

@afrika ja som mala zo zaciatku strasne krce do brucha aj pichanie , len pekne lezkaj, a skus spravit test,

alicao
28. jún 2010

ahojte skoromamky🙂
dnes sme uz bez inkubatora, sme v postielkach zababusene v perinkach, papame s flasky aj z prsnika a mame cez 2kiloooooo, jupi, jupi, jou🙂))
afrika posielam ti maminkovske virusiky, tie su mozno ucinnejsie nez tehotenske takze MMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!🙂
Wolfi, neblaaazni, zeby sme sli aj skor domov nez vy? 😀

wolfskinka
autor
28. jún 2010

@alicao som rada ze ste na tom tak dobre ...

a co mam robit, ked to povedali, najskor som im tam skoro porodila minuly tyzden a teraz ze ma potiahnu kym sa mu nebude chciet .. na nervy, raz tak raz inak ... ale nastupit do porodky musim 9.7. to je pevny datum, ale kedy budem rodit tak to moja netusim

afrika
29. jún 2010

ahojte, včera bol 7 deň od Ketu, citlivosť testu 10 a je to NEGATIVNE. nemám silu

alicao
29. jún 2010

afrika, aj keby to bolo negativne, co je este skoro na sto percent povedat, nesmies byt taka negativisticka, dam ti za priklad wolfi, kolko krat potratila, kolko krat skusala ivf a a nezvdala sa a to ma hadam o 10 rokov viac nez ty, takze ak by to teraz nevyslo, smut len kratko, naber silu a BOJUJ, NEVZDAVAJ SA!!! DOKAZES TO!!!

wolfskinka
autor
29. jún 2010

@afrika ja sm mala pozitivny az 10 den po ET vecer

wolfskinka
autor
29. jún 2010

@wolfskinka musis zabojovat nesmies to vzdat presne ako hovori alic, ja som kolko krat mala na male aj som istu dobu brala antidepresiva ale vyhrabala som sa a isla dalej a odmena po tolkych rokoch Matej teda stoji za to, len aby sa uz narodil , uz som ako elryba

alic ako ta boleli tie krize .. ?

wolfskinka
autor
29. jún 2010

boze ja som truba ja som to poslala sama sebe tak este raz

@afrika to patrilo tebe nie mne ... xixi, uz mi tie hormony udieraju eke na mozog, idem natiahnut kosti ... lebo matejovi sa nepaci zesedim

afrika
29. jún 2010

ďakujem. myslíte, že mohlo byť ešte skoro?

wolfskinka
autor
29. jún 2010

@afrika urcite je este skoro ...skor ako 10ty den nema vyznam testovat

rosienka
30. jún 2010

@afrika aj podla mna bolo skoro, ak si spominas, ja som mala 12d od ET negativny a krv pozitivnu, tak posielam poriadne virusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

@wolfskinka no super, takze polka jula to isti 😅

zuzi kde si? uz si bola na srdiecku, ty novotehulka nasa? 😉
alic- 😵 😵 😵 😵 spica, ako sa im dari, to bude z toho dobreho mliecka 🙂

afrika
30. jún 2010

ahojte, dnes som 9deň od KET. test citlivosť 25. desiatku som nemala. najprv tam nič nebolo a keď som ho asi po 3 hoďkách vybrala z koša zdá sa mi, že je tam malý tienik, ale len pod určitým uhlom. asi to nieje dobré, že???????????????

rosienka
30. jún 2010

afrika- ked to chces vidiet ako nieco zle, tak to tak uvidis, ked ako dobre, tak to uvidis tak...je to na tebe. nie je to samozrejme nijaky dôkaz, môze to fakt znamenat hocico, ide len o uhol pohladu. ked testom neveris, pockaj na krv, to bude istota...

afrika
30. jún 2010

rosi dík. bože ako sa ti to krásne kráti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre