Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
2. nov 2009

veru vaneska - moje prve - no vlastne druhé- este som kupila dva dni dozadu bluzku takze tak pomaly zacinam si robit dobrú náladu na tehulkovanie 😀

wolfskinka
autor
2. nov 2009

ahojte ... nedostala som sa sem cez den ... takze drzte mi zajtra palce nech je aspon jedno kvalitne vajko ..

alic ked budem vediet vysledok napisem alicke sms

vanesska
2. nov 2009

wolfi... drzime ti vsetky palce... budeme cakat na spravicky od teba alebo od alic....
drz sa!!! 😵

wolfskinka
autor
2. nov 2009

vanesska dakujem

zuuuzana7
3. nov 2009

wolfi na dnes drzim palciska ak osa len da 🙂

romy01
3. nov 2009

waneska, drťím ti palce a vsetko čo sa dá, nech tam je ten pravý bojovník.Posielam ti cmuk aby sa ti snivali pekné sníčky 😀 😀 😀
Baby berte si tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 😀

zuuuzana7
3. nov 2009

romy ty asi myslis wolfskinku ze

a dakujeme za virusiky hned idem z nich nieco zbastit 😉 a letim do prace

romy01
3. nov 2009

jeeejej samozrejme, kde som nechala hlavu - wolfka prepac mojko

zuuuzana7
3. nov 2009

tak uz sa hlasim z prace 😉
romy riflicky su uzastne 🙂

romy01
3. nov 2009

ahoj zuzik 😀 😀 😀

zuuuzana7
3. nov 2009

romy a kedy idete vy vlastne na srdiecko?
alebo uz ste boli? zase som nieco prehliadla?

zuuuzana7
3. nov 2009

a kde je lusi vcera sa tu neukazala ... hmmm ... 😕

romy01
3. nov 2009

idem az o tyzden v utorok - tak trosku neskor ako ostatne baby ale co uz

zuuuzana7
3. nov 2009

tak wolfi to uz ma asi za sebou. wolfi drzime palciska stale neustale 😵

romy01
3. nov 2009

wolfka daj vediet, som zvedava a stale ti drzkam palce

alicao
3. nov 2009

ahojte, prave mi pisala wolfi, ma dve vajicka jedno jednotkove, a druhe dvojkove, teraz len cakat ci sa oplodnia...
ja dnes spim a neviem sa prebrat...MS..este ze som doma🙂

romy01
3. nov 2009

len pekne oddychuj alicao.
wolfka fuj som si vydychla, moc som ti drzala palceky a verim ze kvalita sla na ukor kvantity. 😀 😀 😀

rosienka
3. nov 2009

ahojte, tak drzim palce, nech sa wolfine vajicka pekne oplodnia 🙂

alic - ja by som zase prijala, aby som mala aspon tych 8 vajicok ako minule, ale zda sa, ze lepsie to uz u mna nebude. vraj mozem ratat tak maximalne so 6-vajkami, ak vôbec tie dve dorastu, lebo velke su len styri ☹

vanes- neboj, budes mat dost peknych, na mna nepozeraj, ja som tazky pripad, mna uz beru ako predmenopauzalny pripad s vyhasinajucou cinnostou vajecnikov ☹ 😢 ...ja môzem byt aj tym 6 vajickam rada 🙂

romy- sa mas, uz mozes nakupovat, to je urcite radost 😉

alicao
3. nov 2009

rosienka, menej je niekedy lepsie nez viac🙂 pozri na romy , kvalita nie kvantita , ok? tak ziadny ☹ ale 🙂

romy01
3. nov 2009

no rosienka ja len tak opatrne, len tak potichucky, aaaaale potom to rozbaliiiiim 😀 😀 😀 Uz sa tesim ako male dusulo na lizanku

alicao
3. nov 2009

rosienka, na kedy ti vychadza odber?

rosienka
3. nov 2009

alic, ja viem, mala by som sa tesit aj z mala, aj doky vravel, ze je spokojny...ale vies ako to je, ked je malo, chceme viac, ked je vela, chceme malo 😉 este sme o odbere nehovorili, ale podla mna buduci pondelok

romy- ved hej, pomalicky, lebo za tych 9 mesiacov vykupis vsetky obchody a nezmestite sa do bytu

romy01
3. nov 2009

no rosienka, pomaly dalej zajdes a neboj sa toho ze ich je menej, niektore baby mali aj 20 vajicok a boli radi ak im vlozili jedno

rosienka
3. nov 2009

romy, ja viem, ale ked mam malo folikulov, mam aj mensiu sancu, ze sa aspon 3 opodnia, ked % uspesnost nie je vysoka, ale snad z tychto TESE spermii to bude dobre...aaach tie vecne starosti 🙂

lusinkaj
3. nov 2009

ahojte baby,vcera som tu nebola musim si vas precitat co ste tu popisali,co mate nove... 🙂

romy01
3. nov 2009

rosienka moc dobre viem ako kalkulujes, vies ake som mala ja sance ? - nulove- proste na to nemysli, musis sa naladit pozitivne a verit tomu . Mna vzdy utesovalo, co mi raz povedal jeden kamarat - vraj dnes moze mat dieta kazdy - medicina je na vysokej urovni - takze ked kazdy precoby nie ty?

wolfskinka
autor
3. nov 2009

ahojte .. tak som tu ... opu prebehol dobre, zlata pani doktorka gatova z 2 folikov vydolovala 2 vajicka jedno 1tkove a 1 dvojkove, dali sme ICSI a zajtra mam volat ako sa im dari ... drzte palce idem zalahnut, som po tej narkoze otapena

lusinkaj
3. nov 2009

wolfi,super...drzim velmi prsty aby bolo vsetko ok... 🙂

wolfskinka
autor
3. nov 2009

lusi dakujem

bubina1
3. nov 2009

ju wolfi..takto to ubehlo? držím palce.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre