Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

rosienka
3. nov 2009

romy - jasne, ja verim co sa da, ale predsa len clovek proste podvedome kalkuluje a predstavuje si co a ako, i ked viem, ze to nie je dobre a plodi len sklamanie...ale je to take trochu snivanie a krasnych casoch 😉

vcera som pozerala taky kratky film o tej matke osmorciat - no katastrofa ta zenska a vôbec to bezpravie a svojvôla aj lekarov co v USA vladne. ona ma vsetkych 14 deti s darcom, nema muza a vraj uz 9 rokov ani so ziadnym nespala a ani jej to nechyba. len sa davala pomaly kazdy rok oplodnovat v centre a vzdy jej to vyslo! nakoniec jej zostalo 8 zamrazenych embrii. nechcela ich dat znicit, tak sup s nimi vsetkymi do brucha! a to tam normalne legalne takto prebieha, ved je to nezodpovednost tych lekarov najhrubsieho zrna. nechat rozhodnutie na nepricetnej svojvôli pacientov... raz tam tvrdila, ze nic nelutuje a na konci sa zalovala priatelke, ze znicila zivot nie len sebe, ale aj detom a dava vinu svojej matke, lebo ta ju vraj ako dieta odmietala. takze si takto vlastne nahradzala sen o velkej rodine a surodencov, ktorych ona nemala...no smutne 😒

wolfi - tak skoro uz doma? len oddychuj a sme zvedave na zajtra 🙂

mne volali z centra, ze mam prist znova na kontrolu a dnes naz natahat 8 ampul 😀

zuuuzana7
3. nov 2009

wolfi tak sa dnes daj pekne muzickom obsluhovat. a drzime palce pre tvojich bojovnickov! nech zabojuju na 9 mesiacov 😵

wolfskinka
autor
3. nov 2009

rosienka 8 ampul preboha to co ti davaju take slonske davky a ty si tam dnes bola ??

zuuzi dakujem no snad zabojuju zajtra o 8,00 budem vediet viac

lusinkaj
3. nov 2009

Dobru nocku baby 😔 ja este nespim,strasne somnou... 😀 😝

rosienka
3. nov 2009

lusi - ani ja este nespim, ale uz idem..ja som nocna sova 😉

wolfi - nuz, zial ja musim mat take vysoke davky, aby z toho vraj nieco bolo ☹

wolfskinka
autor
4. nov 2009

rosi no tak pichaj pichaj ...

volala som na embryologiu ... uz nam zostal len 1 bojovnik tak mu drzte palce, nech aspon ten je pekny a silny

romy01
4. nov 2009

wolfka
tfuj tfuj tfuj - prskam na neho nech bojuje ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

wolfskinka
autor
4. nov 2009

romy dakujem ... ty si kedy davala ET na 3den alebo 6ty den .. lebo sa mi zda zbytocne predlzena kultivacia

romy01
4. nov 2009

ja som nemala PK - OPU bolo v stredu a ET v sobotu a vajicko malo 8 buniek

wolfskinka
autor
4. nov 2009

no dufam ze aj to moje bude mat 8 buniek

romy dakujem a tie virusiky od toho tvojho bojovnika su najpozitivnejsie pre toho mojho lebo sme na tom rovnako

romy01
4. nov 2009

wolfka tak este jednu davku 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
4. nov 2009

romy dakujem dakujem dakujem dufam, ze ten moj zabojuje tak ako tvoj ... som zvedava na zajtra

zuuuzana7
4. nov 2009

ahojte baby

wolfi tak drzime bojovnickovi palceee. nech zabojuje na devat mesiacov a ten aj zabojuje 🙂

bubina1
4. nov 2009

wolfi držím palce.... ja som bola na odbere v nedelu a v stredu na transfer a mala som 5 bunkove.... moje vajce už vysiela signali tvojmu... 😉

vanesska
4. nov 2009

caute baby,

wolfi... tak aj ja sa pridavam a velmi drzim palce tvojmu malemu bojovnikovi... !
si na tom presne tak ako romy tak dufam ze to tak isto uspesne dobojujete... 😵

u mna zatial nic nove... picham dalej dipherline... som dnes 29DC a mrska v nedohladne 😠 nic ziadne priznaky vobec ma neboli brucho takze si asi na madame este pockam... 🙄 akurat teraz ked ju clovek najviac potrebuje nie a nie dojst.... 😖
inak ma dost zacal pichat jeden vajecnik hm bojim sa ci sa mi ta cysta nezvacsuje... normalne ani sa mi nechce ist na sono aby mi nepovedali ze mi to este viac narastlo lebo neviem co potom budem robit...
ach jaj... no budem sa snazit nestresovat... 🤐

wolfskinka
autor
4. nov 2009

zuuzi dakujem moc ... tak len nech bambulka bojuje a nech si ju v piatok prinesieme domov

bubina dakujem a kedy testujes ?

vanesska no dufam, ze to tak dobojujeme ... moj manzel by sa zblaznil od radosti

zuuuzana7
4. nov 2009

wolfi tak bambulka bude? nie bojovnicek? 🙂

vanesska ziaden stres, baby to tu stale pisu ze popichava vo vajecnikoch. tak len nech mrska rychlo pride, teda rychlo tak ako ma a supsa na dalsie vcelicky 😵

bubina ahoj. ako sa mate?

alicao
4. nov 2009

vanes aj mne na ten prvy pokus narastla nejaka cista na pravom vajecniku a citum ju aj teraz taku velku som nikdy nemala a neviem co tie hormony s nou urobia, uvidime v piatok
zuzka, vy sa teraz budte do jari snazit prirodzene?

lusinkaj
4. nov 2009

ahojte... 🙂 wolfi,drzim prsty aby ten bojovnik bol uspesny na 9 mesiacov 🙂

vanesska
4. nov 2009

alic... a teba to aj nejako boli alebo picha? 😕
no poviem vam ja som z toho dnes dost nervozna... akoze nie je to kruta bolest nastastie ale je to take neustale pobolievanie a popichavanie... ach jaj a to som este ani poriadne nezacala so stimulkou... 🙄

zuzi... no veru bodaj by to bolo tak ako pises... a fakt vy ste sa uz nejako rozhodli??

wolfi... tak to verim ze by bol manzel stastim v siedmom nebi 😉 a urcite aj bude 😉 😵

lusinkaj
4. nov 2009

vaneska ahoj 🙂

alicao
4. nov 2009

vanes picha ma to, napr vzdy ked si sadnem alebo ked idem cikat, lebo pijem na litre vody a mozno aj mechur nato tlaci...
ty si mala cystu aj predtym?

vanesska
4. nov 2009

ahoj lusi... 😉
tak ako vyzera tvoja stimulka? pridas sa k nam teraz niekedy?

alic... no ja som praveze ten pripad co som mala ist najprv na operaciu kvoli endometrioze no ale potom sa doki rozhodol ze nech skusim IVF a az ked to nevyjde tak potom operacia lebo uz by bola tretia a to by znamenalo odklad IVF o dalsieho polroka tak som to riskla... 😕 no ale mam pocit ze sa mi museli tie endo cysty zvacsit alebo sa mi urobila normalna cysta a ta ma picha... 😒
inak mna to picha aj v klude ked sedim aj ked lezim v posteli som sa na to v noci zobudila... takze nic prijemne... bojim bojim... ☹

lusinkaj
4. nov 2009

vaneska,tak 18.11 idem na krv a ak bude stitna ok idem hned na to ak nie tak neviem co potom... 😝 ale snad uz bude ok

alicao
4. nov 2009

vaneska, nevedela som ze endometrioza su cisty, hm...som si myslela, ze to je ked sliznica prerasta aj tam kde nema..
aj mna to pichne sem tam aj len tak same od seba, ale ved pred samotnou stimulkov ides na sono, nie? tak im to povedz

vanesska
4. nov 2009

lusi tak supeeeer... este stihas do vianoc... 😉 teda dufam ze budes mat vysledky ok...!

alic... hej je to presne to ako pises ale hovori sa im aj endocysty hoci maju inu strukturu aj iny povod ako normalne cysty... no ja im to poviem ze ma to picha ale tak snad ak to nebude nic vazne tak uz tu stimulku dajako dobojujem aj tymi cystami...
inak teraz si spominam ze doki ked mi vypisoval protokol tak povedal ze mi moze meskat MS kvoli pripadnej cyste ak by sa urobila tak mozno sa mi fakt spravila aj bezna cysta a ta potvora picha ako teba... no sak sa necham prekvapit... 😝 len aby aspon ta mrcha mrchovska uz dorazila... 😠

lusinkaj
4. nov 2009

vanes...tak dufam,ze ano...ale ak nie ta co uz nejak to vydrzim len nech je ok a ivf vyjde uspesne 🙂

wolfskinka
autor
4. nov 2009

vanesska no to by som bola stastna aj ja asi dvoch stastnejsich blaznov na svete by nenasli

alicao
4. nov 2009

lusi stitnej poriadne vynadarj nech nevymysla, ze nato bude mat cas po 40 tke!!!
vaneska, aj podla mna to je tym, ze teraz tymito hormony sa zamerne predlzuje cyklus, tym padom sa vytvara viac sliznice, takze ta to moze popichavat, mrcha pride urcite nema preco neprist este mas 4 dni

lusinkaj
4. nov 2009

alica presne tak asi jej vynadam...alebo sa k nej musim pekne spravat aby bola dobra 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre