Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
28. jan 2010

no tak super,ak niekto navari zide sa to raz za cas.. 😉
no tak ja mam PK,tak hadam uz tam budu kolajnice... 😵 ak nie,neviem...osalim 😝

alicao
28. jan 2010

wolfi s makcenom

alicao
28. jan 2010

lusi, snad budu, moc ti to vsetky zelame aby si konecne bola stastna a ustrachanaako my

lusinkaj
28. jan 2010

alicka tak dufam,ze ano...aj by si to uz zasluzime... 🙂

wolfskinka
autor
28. jan 2010

nieco na dobru noc a sladke sny .....

https://www.youtube.com/watch?v=Yb6xRz0ZhnE

a neslintajte moc 😀 😀 😀 😀 😀

rosienka
28. jan 2010

caute baby, ja len na skok z dovce na SK, kde ste mi prichystali peknu kosu a kalamitu, ze nehodno nos vystrcit z domu 😀

lusi, ak cez vikend testnes, tak prajem tlste // a pridanie vagona do vlacika, uz davno sa nik nepripojil 😵

ostatne baby caute, snad vsetky pohodovo tehulite ako ja 😉

alis- vcera som bola u kamosky co ma 4-mesacne dvojky...chudatenko moje, to je fakt roboty pre dvoch, bola am aj jej svokra a mali sme furt co robit, ona je uz total na nervy, lebo ma este vyse 2-rocneho syna, ktory ziarli... takze som nakoniec rada, ze zostal len jeden pampusik, lebo mne by nemal kto pomôct...

pegasko
28. jan 2010

teeeeeeeeeeeda wolfi,ved to sa ani neda neslintat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
29. jan 2010

pegasko no ze ? ja ked som ich videla tiez som slintala to su chlapi ....

alicao
29. jan 2010

rosienka, no ved mozno si to budem chciet hodit, ale tam bude skor problem ten maly syncek, take deti vyzaduju pozornost ako hrom, mi takeho nemame tak snad to bude lahsie a nemenila by som za nic na svete!!!🙂 zvladli to ine zvladnem to aj ja, ze ano..

zuuuzana7
29. jan 2010

ahojte

wolfi 😀 ... baby neslintajte aj len sa obzite okolo seba doma mate to iste 😉

alicka, ja tu mam kamosku co ma dvojicky, a ja som tak nadsena stale z nej, je uplne sama, manzel vacsinou v praci a nema jej kto iny pomoct, a ona to zvlada tak bravurne, no sila a ani som ju est nepocula sa poriadne postazovat ona prave hovori, ze si chce kazdu minutku vychutnat s jej babulkami takze jej to neprekaze, ze je nan ne sama. 🙂 je fakt super! je to asi vsestko vec organizacie !
a naopak poznam baby, co jedno babetko nezvladaju ...

a samozrejme aj v tom je rozdiel, ze tie ivkarske deticky su tak vytuzene, vymodlene, ze ja si osobne myslim ze to tiez dost zavazi ...

rosienka aj tu je snehu a snehu a mrzne, my sme mali v utorok prosim pekne -21 stupnov, brrrrrrrrrr,
tak uz si na slovensku povedala tu rodostnu novinku vasim? a co ako? hovor to musela byt jublovania 🙂
prajem ti este krasny pobyt na slovensku 🙂

lusi ako? kde sa tulas dnes?

alicao
29. jan 2010

zuzka, dakujem za povzbudenie🙂 cmuk!
su len dve moznosti, bud to zvladnem alebo nie 😀
zalezi aj od toho ake budu , ci budu hulakat, alebo casto spinkat...kamoska ma jedno babo a je na dne lebo v kuse place , niektore maju anielikov a ani nevedia ze su mami
urcite su dve na zaciatok fuska ale neskor je to lepsie , nie su take navyzaduju taku pozornost lebo nie su same
a ked to nebudem zvladat najdmem Aupari s ukrajiny, blodninku prsnatu, drahy bude rad 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
29. jan 2010

alic zvladnes si sikulka

lusinkaj
29. jan 2010

ahojte baby,boli sme na nakup na vikend a potom sme isli na navstevu teraz sme domka...tak vam pidem..
rosi,uzivaj si domka...dakujem,test uz mam doma dnes som kupila atze uz by som aj testla ale bojim... 🙂
wolfi,ja som si to pozrela az dnes to video...jeden z nich ako moj manzel... 😀 😵

wolfskinka
autor
29. jan 2010

my ideme zajtra dpo vratnej , maznel ide lyzovat a ja sa budem prechadzat pod kopcom

lusinkaj
29. jan 2010

wolfi super..cerstvy vzduch aj ja by som isla tak na prechadzku niekde na svah.lyz.stredisko... 😉

alicao
29. jan 2010

wolfi , mas lezat nie sa prechadzat pod kopcom..ci len cez tyzden? 😀 😀 😀
lusi som z teba normalne nervozna!!! thuj, thuj, thuj!ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!

lusinkaj
29. jan 2010

alicka aj ja sama zo seba... 🙂 len hladam akzdy den nejake priznaky...povedz ake si mala?tak uz ten 7 den ako ja dnes???

wolfskinka
autor
29. jan 2010

alic ja lezim furt ale s prechadzkami, dnes som bola na 3 hodinky v robtoe, na ocnom a u muza v robote a az doteraz som lezala a vo vratnej sa nebudem stale prechadzat, nasi tam maju chatu takze moj muz bude lyzovat a ja sa prejdem a pojdem na chatu

lusinkaj
30. jan 2010

ahojte,krasnu sobotu vam prajem...dnes u nas krasne snezi 🙂

alicao
30. jan 2010

lusi, presne to chce chceli pocut, ze snizi 😀 😀 😀 ale hadzes smiliky takze je to jasne🙂

lusinkaj
30. jan 2010

alicka...snezi,snezi o sto sest,ale uz by mohlo prestat... 😅 ved to je strasne ....

wolfskinka
autor
30. jan 2010

lusi no ako pre koho ja mam zimu radsej ako teplo 😵

lusinkaj
30. jan 2010

wolfi,tak ja nemam rada zimu..tak mesiac by stacilo... 😉

wolfskinka
autor
30. jan 2010

mne zase teplo nerobi dobre byva mi z tepla zle a z toho tlaku, ja som cele leto zalezena vnutri a kupem sa len pri mori, kde je vlhky vzduch

lusinkaj
30. jan 2010

aha,tak vies kazdemu ine robi dobre... 😉 a ako?bombulko?

lusinkaj
31. jan 2010

Krasnu zasnezenu nedelu vam prajem... 🙂 dobru chut k obediku...moj sa este len dovara 😉

alicao
31. jan 2010

lusi jakaaaaaaaa vysmiata 😀 😀 😀 sa hras na tajomnu co? sak sa hraj, my si pockame 😀 😀 😀

lusinkaj
31. jan 2010

alicka 😀 nerobila som testik...az zajtra na 10 den urobim...ved vy ste prve komu napisem... 😀 🙂

zuuuzana7
31. jan 2010

ahojte baby,
my az teraz po obede, to tak spachtosi 🙂

lusi, ako sa citis? tak zajtra, teda ty brdo aj ja som uz nedockava 😉 ale zatial to vyzera super, ms nedosla takze perfidzo! 🙂

zuuuzana7
31. jan 2010

wolfi presne tak ani ja nie som fan tych horucich letnych dni, iba ze by som bola pri mori to je samozrejme vynimka. najradsej mam jar a jesen a tu jar predsa co chvila mame 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre