Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
11. feb 2010

ahojky tehulky a dve cakatelky🙂
zuzik, joj veru, nesedim moc teraz pri compe lebo to ten moj grcky stav este zhorsuje a vcera som bola cele doobedie vonku, u zubarky, v praci zanest papier, trvalo mi to 4 hodiny tam aj spat, lebo chodniky su stvorene na korculovanie nie na chodenie a poobede som mala po dlhom case navstevu aj s malym 8mesacnym krpccom🙂
v akom stadiu teraz ste zuzi a pegasko? uz do seba prasite nejake hormony?

lusinkaj
11. feb 2010

alicka ahoooj 🙂

zuuuzana7
11. feb 2010

ahojte baby,

rosienka ved tri dni su cela vecnost 😅 proste si tu chybala 🙂
a samozrejme, ze aj zbytok bab co lenosi a alicka grckosi 😅
rosienka tak predsa pracujes ako o dusu 😖

alic u zubara 😕 ? wow a prezila si to bez grckania?

wolfi, citala som v inej teme tvoje ako bolo na genetickom vysetreni, teda drzost takto clovek hore dole premavat 😖 ... to je ale neprofesionalita 😠 drzim palce aby si mala uz coskoro po tejto stresujusej casti vysetreni a aby vsetko dopadlo dobre a co aj urcite dopadne 🙂

inac aj mne sa pacia tie quinny kociky, ale taktiez som pocula, ze su dost neprakticke, ale tak ktovie ...

no rosienka vzhladom na to ze sa ms o 10 dni neskor dostavila tak som zacala uz teraz 😅
inac velmi pekne dakujem za drzanie palcov 😉

romy01
11. feb 2010

ahojte

rosienka ja som prednedavnom zvazovala tiez trojkolku - coletto austin - velmi sa mi paci ale ma priliz malu vanicku - idealne by bolo keby sa mimco narodilo zaciatkom jari - povedzme v marci a potom na dalsiu zimu by si ho uz mohla vozit v sportovej casti. No na zimu polrocne dieta s fusakom do vanicky jednoducho nevopchas. No a co sa tyka toho behania po nerovnom terene- tak prave tie trojkolky su absolutne nevhodne. Trojkolky su vhodne len na total rovne povrchy - ako je korculiarska draha, ale urcite nie tam, kde mas v zime kopy snehu alebo hrbolate chodniky a pod. V nerovnom terene hned stratis kontrolu a osobne som videla ako jedna mamicka takmer vyklopila dieta - mala co robit to ustalit ked schadzala z chodnika na cestu .

pegasko
11. feb 2010

babule tak uz pokukavate po kocikoch?to su take mile starosti a radosti...
inac my chodime cele leto s mm na korculiarsku hradzu a tam bezne tatovia na korculiach tlacia kociky/maminky asi doma oddychuju/ale s trojkolkou sa neda,ani s malmi koleckami,ide to strasne na figu 😉 a raz sme stretli aj dvojickovo-no parada 😵
a kedy ides wolfi na amnio?akosi som nepostrehla
rosi ,alic,vaneska,romy vsetko v poriadku,tak to je super a lusi hcg je pekne 🙂
zuzi a to uz pichas gonal?
moja ms mala prist vcera no pozabudla sa,tak si este s mm trosku uzivam 😀

rosienka
11. feb 2010

zuzik- ja viem, cela vecnost, ale mne ten cas teraz hrozne leti, ledva je rano, uz je aj vecer a zas by som mala radsej spat, ako do compu tukat, ale chcem este aspon cosi popisat 😉 ...inak som konecne doplnila album z minuleho UTZ 😀 ...a co presne uz zuzi beries? ake budem mat hormony?

romy- mne sa zdaju tie vanicky zatial rovnako velke, resp. male, ale este porovnam, lebo potrebujem urcite do jari. My sme prave vsade citali a aj v obchode nam vraveli, ze tie trojkolky su praveze vhodne na nerovny teren, cize typicke kociky na vidiek a nie do mesta, kedze su sirsie...tak teda neviem 😖 Urcite chceme s velkymi kolesami, to je iste, ziadne mini zdvojene kolieska, co vsade zapadnu...to je to zlozite 😅

pegi- takze cakas na mrchu a zacinas??? 😵 😅 to je super

zuuuzana7
12. feb 2010

rosienka krasnee fotecky 🙂 takze z velkou pravdepodobnostou princeznicka 🙂
aj brusko sa uz krasne gulati 🙂

ja baby beriem zatial hak, a v utorok idem na kontrolu a hned mi daju aj lieky, co presne idem pichat sama neviem 😕

pegasko, tak si len zatial uzivaj s manzelikom 🙂 vsak to aj ms podporuje 🙂 a potom supsa do tehulicka 🙂

inac este sprava z domova: dnes rano, ako som utekala od auta do prace som si nalomila opatok na topanke, tak chodiim ako kriva marry, musim presne pri kazdom kroku ten stred opatku vychytit, aby sa celkom nezlomil 😀 😀 😀 no vyzera to zabavne, baby tu maju aspon zabavu 😀

krasny den 🙂 idem nieco robit a hlavne musim ist na wc, drzre palce aby ten opatok neodpadol 😀

alicao
12. feb 2010

ahojte prinzezne🙂!
zuzka no to trva, uz nech si nieco pichas, lebo toto cakanie znervoznuje aj mna 😀
pegasko ty si v akom stadiu?
lusi, bola som si u nej len pre peciatku, lebo ked som tam bola pred mesiacom este som nemala tehu knizku, vtedy mi robila jeden kaz a viac nastastie nemam, ale bola zlata, som jej povedala ze grckam tak mi dala vypluvat co najcastejsie a kaz bol len povrchovy takze aj bez injekcie som skoro vobec nic necitila.
ostatne miminy..kociky, kociky? my mame uz vybraty, len ho kupit, Indie twin bumbleride, je super lahucky, ma ho aj veresova aj gwen stefany ze vraj a je omnoho lacnejsi nez europske dvojickovske, teto je americky.
nehorazne rozdieli v cenach.

lusinkaj
12. feb 2010

ahojte baby,tak ja som dnes presla na kys.rybku strasnu chut som dostala.. 😀
a teraz som si pospala skoro 3 hod.sme spachtosi 😀 😵

romy01
12. feb 2010

ahojte kocky

pegasko, zuzka specialne pre vas dve TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rosienka - co clovek to iny nazor, no urcite si vygugluj nejaku diskusiu na tie kociky. Najlepsie ti povedia maminky co tie kociky maju.

juj alicka esteze si napisala o zubarke - ja som objednana na utorok a bola by som zabudla.

zuuuzana7
12. feb 2010

ahojte baby 🙂

alicka ved ja sa ani nenazdam a uz budem pichat, vsak uz coskoro to mam tu a mozno sa to uz rozhodne v utorok 😅
romy dakujem krasne za tehulovinky tt 🙂

inac alicka ten kocik co ste si vybrala je fakt superovy, este ze si dala typ teraz uz aj ja viem aky kocik chcem uz len otehulit 😅 ale tak hadam uz za mesiac a pol aj pri mojom mene budu tt svietit 🙂

rosienka mozno by to bolo aj nieco pre vas ked hladat terenne vozidlo 😀 :

http://s3.amazonaws.com/tc-photos/992050/produc...

katy7
12. feb 2010

ahojte babulky, nakuknem zas aj k vam

lusikaj, tak ja kysle papam stale, kysla kapusta, rybky, treska ... vsetko kysle, mrnus je po tatovi, ten tiez tak miluje kysle 😀 a cim dalej viac, dnes som bola v obchode a pri pohlade na tresku som zacala slintat ako psica, musela som ju kupit a hned sme ju s mm j zdlavili a minizavinaciky mam permanetne v chladnicke, ked ma prepadne ta chut, vrham sa na ne

pegasko, zuzka aj ja vam posielam co najviac : TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

katy7
12. feb 2010

boooze, to co za sialenost sa mi tu napisala 😅

zuuuzana7
12. feb 2010

a alicka kuk tu mas aj ceny na ebay :

http://shop.ebay.at/i.html?LH_AvailTo=16&_nkw=I...

katy ahoj, tak uz aj ty si 13tt prekrocila, krasne 🙂

aaa dakujem aj tebe za viruse 🙂 tehulovske samozrejme

lusi, aj ja zboznujem tresku ale tu mozem o nej len snivat, tu tak jedine zavinace ale ani to neni ono ...

lusinkaj
12. feb 2010

katy no tiez sme boli v obchode a som az sliny mala tak som chcela kys.rybu 😀
si nam tu poriadne natiahla tie tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt virusiky 😀

katy7
12. feb 2010

zuzi, veru som rada, dr. mi hovoril, ze 12 a 20 tt su take kritickejsie, takze jednu metu mam za sebou, utros som uz prestala brat, lebo to sa moze len v prvom trimestri, tak napriek tomu verim, ze vsetko bude v poriadku

lusinkaj
12. feb 2010

zuzi ja tiez mam rada tresku s cerstvym rozkom 😀 mnam....ale strasne ma pali zaha 😒

katy7
12. feb 2010

lusi, aj mna zo zaciatku palila zaha takmer zo vsetkeho, ale uz je to omnoho lepsie, verim, ze ti to prejde

katy7
12. feb 2010

lusi ufff, veru tie tehu vyrusiky sa mi poriadne natiahli 😅

lusinkaj
12. feb 2010

joj uz som si musela dat sodu bicar.lebo to je strasne... 😒

zuuuzana7
12. feb 2010

no tak pegasko s tychto tehulovskych virusikov ideme my dve oteuhlit ale isto ze uspesne 🙂

lusi ani mi nespominaj ze treska a celozrnny cerstvy roztek waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mannanannannnammmmmmm
aj ja cemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

katy, drzime palceky nech sa dalej krasne, uspesne gulatis samozrejme tehulovsky gulatis 🙂

lusinkaj
12. feb 2010

zuzi no veru mam aj ja rada velmi 🙂 ale nemozem si teraz robit take chute kde pojdme si to kupit teraz vecer 😀

pegasko
12. feb 2010

aaaaaaaaaaaaale ste tt natiahli,no bude nam moooooooooc treba 😵
...ms prisla,zajtra prva inj.
zuzi ved ja ta este predbehnem

lusinkaj
12. feb 2010

pegasko super,ze uz prva inj.zajtra 🙂
tak ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt virusiky su pre teba 🙂

zuuuzana7
13. feb 2010

pegasko, vsaj ty mas kratky protokol to je jasko ze ma predbehnes 😉
ako som uz pisala ja si este s hak uzijem 😅
a co si pichas?

romy01
13. feb 2010

ahojte kocandy

dala som do albumu moje aktualne fote - niežeby som sa mala čím chváliť - no čo narobim ked som ako slon

lusinkaj
13. feb 2010

Ahojte krasny vikend vam prajem 🙂
romy tak ty fakt mas uz brusisko,ale nevadi je to zlate 🙂

pegasko
13. feb 2010

jaaaj ale vam uz bruska rastuuuuu...
zuzi ja som si zohnala hlavne merional a par ks menopuru,mam take iste davkovanie ako predtym
no ked som pozrela rosienku ta ale mala mega davky,ja mam len polovicu z nej

lusinkaj
14. feb 2010

Prajem vam krasneho Valentina.. 😵

pegasko
14. feb 2010

aj ja prajem krasneho Valentina a veeeeeeeeela lasky 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre