Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
12. jan 2010

lusi zajtra drzim palce!! podaj hlasenie!🙂
Romy no no mam s vami robit, ked ste ma v tom nechali samu 🙄 odkrcam to aj za vas, len dufam, ze to nebude cele tehotenstvo, ale dnes som bola u zubarky a neodniesla si to, tak aspon to sme zvladli🙂
vanes, vsak su velke?🙂 nastastie su priblizne rovnako velke, takze verim, ze to uz len dobreeeee🙂 , dufam, ze aj ty sem konecne das fotecku tvojej babulky
wolfi jasne ze sa predvadzal ved ma po kom 😀

rosienka
12. jan 2010

alis- no tak to vysiera, ze budes z nas jedina 😝 😀
vanes- ja viem, ze je to takto lepsie aj sestricka vravela, ze "chvalabohu" teraz, ako ked je babo uz velke a vyvinute... 😢 takto ma necaka ani ziaden pôrod ani nic, samo ho telo vstrebe. ja konkretne som si nic nevsimla, akoby sa nic nestalo, take zvlastne

katy- davno si tu nebola, ale ja som uz davno niekde vyspehovala, ze si tiez tehu, tak sa tesim, ze dalsej z temy sa podarilo 😉

baby augustovky, vsak pridte k nam do spolocneho terminu v auguste nech sa ako tehule do leta podporime

katy7
12. jan 2010

rosienka ahojky, s tym druhym gulkom je to smutne, ale ako pises, radsej teraz ako neskor... idem hladat tu vasu novu (augustovu) temicku

rosienka
12. jan 2010

katy- ale co narobime, treba byt vdacne aj za malo... 😉 ta tema je v Spolocnom termine a vola sa Augustove milaciky 2010 🙂 stale tam pribudaju kocky aj v 10tt, tak kludne prid

wolfskinka
autor
12. jan 2010

katy ja som prisla okolo 7,30 a isla som rovno dozadu ku doktorke na sono, nesedela som nikde, ale jedna kocka po mne pokukovala ale netusim kto to bol

alic no dik, som zvedava na tych tvojich dvoch

lusi zajtra drzim palce a hned daj vediet

vanesska
12. jan 2010

caute baby...

alic... no veru ti tvoji zbojnici su riadne velki... a fakt su uplne rovnaki ako take spravne dvojky... tak nech sa pekne drzia...!
ja som zvedava kolko nas krpcek podrastol od posledneho sona... ale to uvidim az za 10 dni... ale uz teraz sa tesim... snad aj ja uvidim ako sibrinkuje ruckami... 🙂 chcela by som tam uz zobrat aj mm nech si to uzije aj on...

veru musim si tu zalozit nejaky albumik... tak ked uz budem mat dalsie sono tak to sem fuknem... 🙂

inak tie vase poobedne slofiky vam tam zavidim... ja tu zaspavam v praci... 😒
ale dnes som sa konecne odhodlala a povedala to sefovi... on je zlaty a ani nebol prekvapeny... podla mna to uz vsetci kolegovia cakali kazdu chvilu kedy sa to stane... hlavne som mu to chcela takto dopredu povedat kvoli moznej mojej PN na ktoru ma doki tak tlaci... tak sef mi celkom chce vyjst v ustrety ze by som mohla robit z domu co by bolo uplne najsamfasa... ale neviem ci mu to schvalia ti najvyssi... no uvidime...
dohodli sme sa ze po kontrole buduci tyzden uvidime co povie doki a doriesime to...
lebo som sa rozhodla ze asi na tu pn pojdem predsa len nebudem riskovat cakali sme na babulatko 4 roky tak nech nieco nepokazime... 😕

lusinkaj
12. jan 2010

ahojte,tak som domka kamoska ma stiahla na navstevu tak som isla 🙂 baby nie zajtra ale dnes som bola u dr.vy vobec namna nemyslite...ste si ma poplietli 😀 ☹
tak mam 10vajok,su dobre 🙂 picham nadalej 200iu,kontrola v piatok a na 99% vyber v pondelok som stastna 😵

wolfskinka
autor
12. jan 2010

lusi to je super 10 je krasne cisielko, no uz sa ti to krati, tesim sa s tebou

lusinkaj
12. jan 2010

wolfi dakujem,aj ja sa tesim...dufam,ze vsetko tak dalej pojde lahko 🙂

romy01
12. jan 2010

lusi
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nech sa zadari ako sa patri.

alicka teraz som kukla a musim povedat ze to je úúúúžasna fotečka tych drobcekov - super

alicao
13. jan 2010

lusi super! to je tak akurat🙂 parada, len tak dalej🙂
romi dakujem🙂

lusinkaj
13. jan 2010

ahojte,romy a alicka dakujem vam...uvidime este v piatok na kontrole,kolko ich bude 😉 tesim sa aj ja,dufam ze to teraz uz bude len a len dobre 😵

wolfskinka
autor
13. jan 2010

ahojte

lusi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lusinkaj
13. jan 2010

wolfi dakujem aj tebe za ttt...dufam,ze ja ich budem coskoro posielat zuzke... 😵 🙂
co robkas?

wolfskinka
autor
13. jan 2010

ja len tak sa poflakujem a rozculujem sa na mojej sestre a jej muzovi, moj muz sa s nimi nebude hadat a ja uz na to nemam nervy ...

lusinkaj
13. jan 2010

ta co sa stalo wolfi...?ste sa pohadali? 😕
mi sme boli na nakup s muzikom,teraz sme domka...idem sa nieco navecerat 😉

zuuuzana7
13. jan 2010

ahojte baby,
tak som vas v rychlosti preletela pohladom, alebo lepsie povedane riadky vami napisane ...

rosienka, tak predsa to jeden pampusik vzdal, ale som si ista, ze dal svoju silu druhemu pampusikovi a ten ten vam bude robit len a len radost 🙂

alicka, wolfi krasne fotecky 🙂
no veru vaneska hod aj ty nejaku fotesku tvojhu baby, nech uz aj tvoje obdivujeme 🙂

lusi krasne 10 vajok, ale urcite este nejake narastu. v kazdom pripade uuuzastne len tak dalej 🙂
tak uz som zvedava na piatok a budem na teba mysliet 🙂

katy, romy ahojte

26. 01. mam akupunkturu tak uvidim aka pozitivna bude moja cinska lekarka 😉

pa baby musim opat letiettttt

lusinkaj
14. jan 2010

ahojte,co robkate baby? 🙂

romy01
14. jan 2010

ahojte, ja len na skok, ze ci mate nieco nove. Idem sa ucit lebo mam v utorok pisomku a nechcem vyletiet

lusinkaj
14. jan 2010

romy a ty aku skusku mas,chodis do skoly?

romy01
14. jan 2010

lusi dala som sa na anglinu. Rozhodla som sa dokoncit štatnicu, lebo uz som chodila davnejsie no kvoli robote a mojej lenivosti som to nedokoncila. Chybaju mi dva roky tak chcem vyuzit, ze nechodim do prace a potom budem na materskej. Tak by som to mohla zvladnut

lusinkaj
14. jan 2010

aha,no jasne presne tak,treba vyuzit cas...len aby si to zvladala popri malemu/malej.. 😵

wolfskinka
autor
14. jan 2010

zuuzi ja akupunkture verim, bola som raz na chrbticu a pomohlo mi to velmi a vobec to neboli

lusi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
drz sa zajtrra

lusinkaj
14. jan 2010

wolfi dakujem,som zvedava ako to zajra bude...kolko vajok nakoniec je
co porabas?

wolfskinka
autor
14. jan 2010

lulsi neboj budu vsetky a v pondelok si uz budu vegetit v skumavke
tukam do pc, jednym ockom pozeram na kriminalku las vegas a o 15,00 idem na neurologiu a potom mam stretko s kamoskami a o 17,00 ideme k nasim

lusinkaj
14. jan 2010

no tak mas pekny program dnes... 🙂 super...treba sa odreagovat
ja idem vyprazit syr dnes mame na obed..

katy7
14. jan 2010

lusi zajtra sa drzkaj 🙂

zuuuzana7
14. jan 2010

ahojte baby,

ano wolfi aj ja som totalny fan akupunktury 🙂
tak verim, ze aj dopomoze k uspechu ...

lusi na zajtra drzim palce 😉

inac v utorok mi kolegyna co s nou na obed chodim oznamila, ze je tehu. to som kukala 😕 kazdy den sa teraz tocia okolo obednajsieho stola jej nevolnosti, ach uz aby som aj ja mohla takto preberat moje tehotenske zazitky 😅.

wolfi a co ides na neurologiu?

lusinkaj
14. jan 2010

katy dakujem pekne 🙂
zuzi,naco chodis na akupunkturu to naco pomaha pred tehu...alebo ako? 😕
zuzi ja zacnem a ty dokoncis tuto teh.vlnu... 😵

zuuuzana7
14. jan 2010

lusi, no ano napomaha asi aj akupunktura, je to coraz castejsie tema tu u nas ...
a po psychickej stranke to da celkom fajn do pohody 😉

a ako sa citis lusi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre