Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
19. aug 2009

rosienka co je TESE ?

rosienka
19. aug 2009

biopsia semennikov, na ziskanie lepsich spermii ako v ejakulate

wolfskinka
autor
19. aug 2009

aha to som nevedela ... dik za infosku

katti77
19. aug 2009

ahojte tak ja tiež čakám na mrchu a začínam brať tablety idem na IUI, prvé mi zastavili, lebo som mala veľa vajok tak dúfam, že teraz už všetko pôjde ako má 😉

katti77
19. aug 2009

a ahoj wolfiskinka vidím že aj ty si tu
a všetkým nám prájem nech náme čo najskôr //

wolfskinka
autor
19. aug 2009

katti ahoj .. no som, lebo som tu temicku zalozila 😀 😀 😀
ja mam dnes akurat vyuzivanu polovicu clostilbegytu, do piatku ho budem hltat a v pondelok idem na utz

katti77
19. aug 2009

tak ja dúfam, že mrcha príde do týždňa a potom začnem clostil a potom to už pôjde rýchlo už sa teším, vieš je to prvé IUI tak som ešte natešená aj keď tento mesiac keď som brala ten clostil a po pregnyle mi nebolo všetko jedno, tak ma všetko bolelo, že nechápem ako máš mať ešte chuť na sex, som ledva chodila, tak neviem ako vydržím tento mesiac

wolfskinka
autor
19. aug 2009

kolko si mala vajok ???

ja dufam, ze budem mat tak 3

katti77
19. aug 2009

štyri a keď sa na mňa pozrela tak povedala, že nechce riskovať, dvojičky že len plánovaný sex a nasledujúci mesiac IUI, a keď ti mám pravdu povedať pri predstave dvojičiek mi prebehol mráz po chrbte, vieš ja som len na začiatku, viem že ty by si brala aj trojičky 😵 ale mne by zatiaľ stačilo jedno
a ja dúfam, že budem mať dve

katti77
19. aug 2009

myslela som dve vajka

katti77
19. aug 2009

ale ty ideš na IVF či nie?

wolfskinka
autor
19. aug 2009

no je velmi mala sanca ze by sa oplodnili vsetkky 3 ... vzdy som mala po clostiku dve a nikdy nic a takztiez aj na umelom mi vkladali 2 embryjka do maternice a nechytili sa ... takze 2-3 nam by to dovolili verim tomu a ja mam tak 84 kil takze postavu mam dobre stavanu ... ako povedal doktor 😀 😀 😀

lusinkaj
20. aug 2009

dobre ranko prajem 🙂 tak idem na krv-nech uz mam vsetky vysetrenia za sebou,uz len ten hor.profil a cakat na vysledky 🙂

wolfskinka
autor
20. aug 2009

lusinkaj ahoj ... no drzim palceky nech je krvicka dobra a HP tiez ... a kolko budes cakat na vysledky

katti77
20. aug 2009

ahojte a aj ja držím palčeky 🙂

zuuuzana7
20. aug 2009

rosienka, budem velmi, velmi drzat palce. to by bolo fajn. ked budete mat volno nacerpate kopu energie a tesa bude uspesna. jupiii
lusi a na aku krv ides este? len na hp alebo?
baby prajem vam krasny slnecny den 🙂 ja musim makat a som taaak unavenaaaaa.
a este idem aj na skolenie tak sa mi neceeee 😝 asi tak zaspim 😲

katy2
20. aug 2009

Ahojte stimulantky.... 🙂
Mylsim na vas a strasne vam drzim palce.... Ja som stimulovala v septembri pred rokom a vysledok mi spi doma v postielke 😉 Dnes je prave rok, co som davala pichnut dekapeptyl....
Drzte sa.... September je plodny 🙂

wolfskinka
autor
20. aug 2009

zuuzi no mi hovor ja by som tiez spala ako steniatko, ale co uz mam robit ved musim z niecoho zit

lusinkaj
20. aug 2009

tak krvicka je uz v skumavke,dufam,ze vsetko bude ok a na druhy tyzden budu vysledky a mozem posielat do poistovne 🙂

lusinkaj
20. aug 2009

zuzi len na horm.profil som davala krv 🙂
o chvilu idem ku kamoske na navstevu poklebetit,o chvilu rodi,idem sa k nej odobrat 😵

wolfskinka
autor
20. aug 2009

lusinka no drzim palceky ako najviac to ide ... no este si pohladkaj brusko nech sa na teba nalepi

lusinkaj
20. aug 2009

urcite pohladkam 🙂 dufam,ze ju to nechyti ked budem u nej... 😝

wolfskinka
autor
20. aug 2009

no snad nie ale nech pekne to brusko skoci na teba 😵

lusinkaj
20. aug 2009

urcite sa prilepi aj namna 🙂 aj na teba,aj na ostatne 🙂

wolfskinka
autor
20. aug 2009

lusinka no bodaj by si mala pravdu

zuuuzana7
20. aug 2009

katy dakujeme pekne, vacsine toteda vychadza az na oktober, ale aj ten je plodny!
cize tehulkovska jesen sa bude opakovat 😀 juhuuu

wolfskinka
autor
20. aug 2009

zuzana ... no snad ano ... ja to mozno dopalim uz v septembri po tom clostiku ale moc sanci tomu nedavam

zuuuzana7
20. aug 2009

to silno vsetky verime, ze to dopalis uz v septembri 🙂 ze baby, ze velmiiii drzime palce 😵
viem si predstavit, ze clovek uz ma po viacerych pokusoch urcitu davku neistoty v sebe, ale musime verit aj keby kamene padali. proste podari sa a basta! 😵
ja ked mam nejake pochybnosti. tak zavriem oci zapnem lahodnu musika a vidim nase miminko ako keby tu bolo s nami. ja viem, ze sa to pocuva "divne". ale svoje sny som sa naucila takto realizovat!

zuuuzana7
20. aug 2009

a ono to funguje 😵 😵 😵

wolfskinka
autor
20. aug 2009

zuuzana no tak to skusim aj ja realizovatale ci to pomoze ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre