Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
26. jan 2010

ahojte baby nejak nestiham ani docitat vas ... 😖

lusi, ale na teba myslim kazdy den ako sa ti dari a drzim silno, presilno palce 😵

lusinkaj
26. jan 2010

zuzka dakujem 🙂 si zlata...ja sa uz nevies dockat testovania...

wolfskinka
autor
26. jan 2010

tak mi dopisal ten doktor z toho olomouca, tak je nahrada amniocentezy a robi sa to presne v 12tt, a nie je to riziko pre babetko, takze uz som po termine tak idem na amnio, volala som do heliku s dr. gatovou a ona mi tiez povedala, ze sa nemam bat , ze aj ona bola na amniocenteze, ze pokial je babetko zdrave nemalo by sa nic stat

lusinkaj
27. jan 2010

ahojte,wolfi super tak neboj bude vsetko dobre.... 😵

wolfskinka
autor
27. jan 2010

ahojte som bola teraz u doktora , som zacala spinit, tak som rychlo utekala, vsetko ok, ze len nejaka prasknuta cievka, babetko je v poriadku a asi to bude na 90 percent chlapec ... drzte palce aby mi to preslo

lusinkaj
27. jan 2010

wolfi no to je dobre ze si isla,najlepsie hned ist 🙂 drz sa...drzime prsty

wolfskinka
autor
27. jan 2010

ahojte, tak hlasim preslo to poctivo som doteraz lezala, alicka mi pisala ze jedno babo bude tiez asi chlapcek 😀 sami chalani

zuuuzana7
27. jan 2010

ahojte baby 🙂

wolfi, ach chudiatko, zase stres, posielam kopu energie ...
jejda chlapciatko krasne 🙂
cize amnio ostava v ten 19tt ze? strasne drzim palce 😵 uz mas aj presny datum?

rosienka krasnu dovolenku zelam 🙂 a pozdravuj odo mna nas rodny kraj 😵

alicka ako? dufam, ze tvoje nevolnosti kazdym dnom ustavaju 😕

vaneska krasne tak ste mali s drahym nadherny zazitok 🙂

lusi, nasa dalsia tehulka 😉 ako sa citis? drzim kazdy den palcisko a myslenim bludim pocas dna stale k tebe 🙂
takze talko myslenicka to musi byt tutovka 🙂

romy, ved ty uz mas polcas skoro za sebou krasa 🙂 este nedavno si stimulovala 😅, ten cas fakt leti 😵

no veru afrika, a mozno nas aj obcas precita! tak ju velmi pozdravujem 🙂

pegasko, vam sa uz tiez blizi stimulka ved za par dni mame uz februar? kedy presne zacinate?

katty ahoj

ja som bola vcera na akupunkture a lekarka bola v podstate spokojna, ze mam drahy pekne otvorene a potom som prespala dvanast hodin ako sipova ruzenka som sa bozk draheho po tolkych hodinach prebudila 😀
a sranda bola, ze som mi hovori lekarka vyplazte jazyk, tak som jej ho vyplazila a ona tak zajtra by ste mali menstruaciu dostat a dnes uz pekne citim ze ju aj idem dostat ... zaujimave ze ... ?

wolfskinka
autor
27. jan 2010

zuuzi nemam datum este 8.2. idem na poradnu a 10.2. idem na genetiku a tam mi pvoedia kedy odber

zuuuzana7
27. jan 2010

super wolfi, len krasne oddychuj 🙂
jej baby, alicka, teda fakt nejako zacinate s chlapma 😉 no nist ja to zavrsim dievcatkom 😵

zuuuzana7
27. jan 2010

hmmm tak to uz coskoro, prajem ti aby si si uz tvoje tehulkovstvo mohla pekne vychtnavat, tak ale urcite coskoro budes 😵

lusinkaj
27. jan 2010

zuzi ahooooj,zlata si ze na nas myslis 🙂 ja by som uz ja testla...ale jooj 🙂
wolfi ty len pekne odychuj...aj ked viem ze sa to neda stale 🙂
zuzi tak mi zavrsime dievcatkami 🙂 😵

zuuuzana7
27. jan 2010

lusi, este pockaj hadam 😅 este je "len" piaty den ak nepocitam den et ...
ale su tu sice baby (ze alicka) co uz mali ducha na teste 😉
uz mas testy nakupene?

ano lusi my to zavrsime dievcatkami 😵

lusinkaj
27. jan 2010

zuzi praveze nemam ani jeden test kupeny...
a ja len tak lebo som pozrela jeden album baby co chodi do toho centra kde ja a tiez dr.jej vlozil jedneho bobceka a robila test na 5 den. 😝 a ma dievcatko 🙂
aj mi budeme mat 😵 😀

zuuuzana7
27. jan 2010

lusi tak zajtra na testikovy nakup 😀 a cez vikend sa uz bedeme z tvojho testika tesit 🙂

idem este obkukat facebook a sup pozerat gejsu na markize 😉

dobru nocku

lusinkaj
27. jan 2010

zuzi,aj ja čumim na facebooku... 🙂
jooj asi testnem cez vikend...ale to bude trpnutie 🙂

zuuuzana7
27. jan 2010

haha facebook je super ze? 😀 ach my online zavislaci, no ved aj na facebook zabudneme ked pridu nase babetka 😀

lusinkaj
27. jan 2010

no presne tak..nech to uz jeeeee,lebo ja som vkuse na nete 🙂

wolfskinka
autor
27. jan 2010

zuuzi len aby, ja som bola presvedcena o dievcatku a kukaj bum dievcatko s pipikom 😀

lusinkaj
27. jan 2010

wolfi na 100% je to ak porodis,aj na poslednu chvilu sa dr.moze pomylit taze vtedy je to najaktualnejsie 🙂

wolfskinka
autor
27. jan 2010

no u mna bude na 100 po amniocenteze
😀 😀 😀 😀 ale videli sme pipika takze nie co riesit

alicao
28. jan 2010

bre ranko...zas som celu noc buntosila az doteraz takze som doteraz surfovala a idem spat len co toto dopisem.. 😔
ako wolfi prezradila , boli sme dnes..teda sorry, vcera na NT screeningu a vsetky hodnoty su ako maju byt, takze vyzeraju byt ok, jendo ma 7 cm a jedno je o milimeter mensie. Doktor hovoril, ze sa mu zda, ze u jedneho zazrel pipika, ale ze je to velmi skoro takze to mame brat s rezervou, druhe sa tazko skumalo, lebo bolo pod nim a este navyse kolmo..
hlavne ze su ok
Zuzka, nevolnosti mam stale, furt, nonstop, aj vonku ked ideme tak sem tam musim zastat a rozdychat to lebo by som hodila tycku, aj teraz rozmyslam ze asi sa idem porozpravat s misou...teke krpate a robia si so mnou co chcu....
lusi...ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!
zuzka a ty hned po nej, jansne?
ostane tehulky, nech vsetko ide tak ako ma a nech tu niekto ma aj dievcatko prosim pekne🙂!

wolfskinka
autor
28. jan 2010

alic uz si rozmyslala nad chlapcenskym menom ?

lusinkaj
28. jan 2010

ahojte,alicka moja zlata chod pekne spinkat...ty sa rozpravas s misou za nas vsetke 😉 😒
wolfi,ahoooj... 🙂

alicao
28. jan 2010

wolfi to co je za otazka? kolko ma uz poznas? ved sme sa o tom rozpravali uz rok a pol...skus porozmyslat..dievcatko Alicka a chlapec .....hm??? Si...si...simonko predsa
no ked budu dvaja chlapci tak neviem
lusi no vidim a nechapem, tak sa prosim ta pripoj🙂

lusinkaj
28. jan 2010

alicka ja by som aj rada ale ta vidis este nic... 😝 baby co dnes varite na obed?

alicao
28. jan 2010

lusi tak to netusim, asi si urobim len pecene zemiaky a rybie prsty

wolfskinka
autor
28. jan 2010

šimkono alebo simonko ?

dufam, ze to druhe bude dievcatko aby si mala alicku

lusi ides cez vikend testovat ?

my mame plnenu papriku

lusinkaj
28. jan 2010

tak ja len taku rychlovku spagety... 🙂 wolfi asi az v pondelok na 10 den,skor sa neoplati si myslim... 😉

wolfskinka
autor
28. jan 2010

lusi dobre ja som mala na 10 den bez PK //

mne vcera mama uvarila plnenu papriku, lebo som poctivo lezala, tak dnes prihrejem a na zajtra neviem co

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre