Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
16. okt 2009

rosi,super tvoj manzel sa drzi...a on je uz doma?ci este v nemocnici?kedy budete vediet vysledky ci tam nieco je alebo ako to je 😕

mi sme uz po obede,trosku neskorsie sme jedli a teraz odfukujeme... 😀 😀

alicao
16. okt 2009

rosienka, mas prehlad, to sa ceni 😀
a manzelovi, asi len ...pofukat... ☹ 🙂

romy01
16. okt 2009

ahoj rosienky , alicao, liusinka
dnes s mm oslavujeme narodky on aj ja mame v oktobri - super, dala som mu tie dva testy zabalene v servitke hahaha
ale nie - oficialne som pripravila veceru pri svieckacha urobila tortu. On pustil romantius hudnu a uz odfukujeme 😀

lusinkaj
16. okt 2009

romy tak vsetko naj. 😉 hlavne // 🙂
tak mate krasny vecer 🙂

rosienka
16. okt 2009

lusi - jasne, uz od zaciatku je doma, tu velke "vylihovanie" v nemocnici velmi nepreferuju, hned vecer sup domov. mal dostat na tri dni PN do prace, ale chvalabohu, ze tento mesiac nerobi, nestacilo by to nikdy.

alic- to sa vie, ze mam prehlad, vsetko pod kontrolou 😉

romy- vsetko naj, mate veru pekne darceky k narodkam...my budeme mat perny vikend so svokrovcami 😖

romy01
17. okt 2009

Dobre ranko 🙂

zuuuzana7
17. okt 2009

doobedu som tu napisala prispevok a on nikde ... hmmm asi som sa sekla a napisala som do inej temy 😀
takze romy, vsetko najlepsie k narodeninam a hlavne nech vam tie vase pozitivne ciarky robia v zivote radost.
rosienka, pevne verny so svokrovcami 😖
a samozrejme pre vsetky krasny uz nacaty vikend ...
ja idem dnes na damsku jazdu ... tak sa idem supnut do vane, dat masku na tvar adekolt a potom malovat, vlasy ... no ved viete roboty ako na kostole 😀
pa

lusinkaj
17. okt 2009

ahojte,aj ja prajem krasyn vikend...moj muzik v praci a ja cakam kamosku trosku pride na kafe,poklebetit 😉
tak som jej nieco pripravila fajne sladke 🙂 😀
zuzi,tak prijemnu damsku jazdu... 🙂

zuuuzana7
17. okt 2009

rosienka myslela som pekne nervy 😀

zuuuzana7
17. okt 2009

mnam sladke aj ja idem este rychlo spravit jablkovu strudlu. 😝

zuuuzana7
17. okt 2009

lusi tak aj ty mas damske pobedie pri kafco. tak si to uzi pa

lusinkaj
17. okt 2009

zuzi,no aj ja mam...tak sa tesim... 😉

wolfskinka
autor
17. okt 2009

ahojte

tak hlasim dobru spravu dnes rano to prislo, v pondelok idem na utz a krv a povedia mi odkedy pichat k decapeptylu aj menpur.

zuuuzana7
17. okt 2009

ahoj wolfi, super jupiiiiiiiiiiiiiiiii tak sa ide do toho 😵 😵 😵
na utz drizim palce nech je vsetko na jednicku 😵

romy01
17. okt 2009

wolfka tak si dostala poslednu ms na najblizší rok - tampony do zasoby nekupuj 😀 😀 😀
zuzik prajem veselu zabavku 😀 😀 😀

lusinkaj
17. okt 2009

baby ako ste stravili sobotu?ja som uz doma z kavy...bola som s kamoskou 😉 teraz pozeram superstar...
zuzi,ty ako?damska jazda v plnom prude... 😉
pekny vecer

alicao
18. okt 2009

ahojte,
tak aj ja hlasim ze MS prisla ako z knizky na 31 DC
Wolfiiiiiiiiii zajtra v Heliku stretko a zaciname stimulku spolu!!! to nam ale pekne vyslo co?🙂)))
romy dufam, ze ciarka silnie!!

romy01
18. okt 2009

ahoj alivao wolfi - mozajtra stretneme idem tam zajtra aj s denisou na krv a sono 😀

alicao
18. okt 2009

romy tak dufam, ze nas vyboskavate, nech sa nakazite🙂)!!
neviem ktora je deniska, tiez je tehu po ivf?

romy01
18. okt 2009

denisa to tahala so mnou narovnako a aj na OPU sme boli naraz a tiež jej doma test vysiel poz ta ide aj so mnou na krv a sono - Piseme si v teme "IVF uplne od zaťiatku"

alicao
18. okt 2009

romy, aha🙂
super, dufam, ze nam to s wolfi dopadne rovnako dobre🙂
a potom aj ostatnym babulkam v tejto teme, ked sme uz take poparovane, vo dvojici to asi ide lahsie🙂
tak zajtra drzim palce nech mate obe hcg aspon 1000🙂))!!!

romy01
18. okt 2009

alicao asi je to dobre byt poparovane - mojim parom bola denisa je to sranda ale ja som mala od zaciatku pocit ze jej to vyjde bola neskutocnou optimistkou a nakazila ma Budem rada as sa zajtra spozname aj s wolfkou 😀

alicao
18. okt 2009

nas sa neda nevismnut si , ver mi 😀 😀 , ked uvidis dve cervenovlase, jednu prirodzene to som ja, a jednu prefarbenu to je wolfi, kludne nas oslovte🙂
ja bude asi zajtra bleda ako stena, lebo druhy den MS ledva stojim na nohach, takze ak ma bude manzel niest prehodenu cez plece to budem ja🙂))

romy01
18. okt 2009

😀 😀 😀 😀
ja zas budem vyškerena od ucha k uchu a asi si vezmem taký 3/4 novy tmavo sivy kabat so sivym šálom 😀

alicao
18. okt 2009

romy, porad este co si jedla cez stimulku, teda viem v com sa nachadza najviac bielkovin ale len tak orientacne..
jogurty neznasam, mam jest cely den len maso , ryby a slnecnicove semiacka??🙂)) budem sa citit ako jaskynna prazena🙂)

romy01
18. okt 2009

alicao ja jogurty a mlieko neznasam uz 32 rokov 😀 😀 😀 Ja som pila sem tam kysle mlieko acidko nizkotucne - to mi nevadilo a namiesto jogurtov som papala termix ale mam rada len jeden druh - tvarohovo straciatelovy termix od activie ine mi nechutia iba tbarohove a toto bol jediny co som v ovchode nasla. No a bielkoviny su aj vo varenych vajickach a ja som mala aj proteinovy prasok - to som niekedy dala taky koktail tam je kopu bielkovin. Ale ten som mala lebo chodim cvicit do posilky a dobre sa s tym chudne ked tym nahradis veceru - telo dostane všetko ťo potrebuje a aj bielkovin kopu a neobsahuje to vela sacharidob.
no a pocas stimulky som kazdy den zjedla aspon jednu čili papričku - je to dobre na rast sliznice a na prekrvenie ale poslednu som si dala den pred ET potom uz nie.

alicao
18. okt 2009

romy , chilli papa uz dva tyzdne🙂
som pozerala uz davnejsie tie priprvky bielikovinove, ale zda si mi to sama chemikalia, uz len ked pozries na obal , nevyzera to zdravo🙂
daj konkretne meno toho tvojo co si pila..skusim pozriet..
ja sa asi priklodnim k tomu kuraciemu masu, ale potom ho asi budem mat dost na rok🙂))

romy01
18. okt 2009

alicao kuracinka je dost bohata na bielkovinny myslim že v 100 g je az 20 g bielkovin , ono telo potrebuje urcitu dennu davku vsetko navyse sa aj tak co je navyše to telo len vyluči. Ja som mala protein whey 65 % ny ale ako hovorim ja som ho mala lebo som zvykla chodit do posilky a po cviceni som sa nechcela napchavat inak by ma ani nenapadlo ho kupovat. Myslim že jedno kur. prso, varene vajicko a termix je bielkovin az az a aj tak som toto vsetko nejedla kazdy den

alicao
18. okt 2009

romy hej hej..
inak vajka nemaj uz tak vela bielkovyn, ludia si myslia,ze co je biele ma vela bielkovin, az taka pravda to nie je..
teraz trpim, strasne ma boli brucho..myslis ze si mozem dat ibalgin?
Vzdy si ho davam pri MS, lebo bez neho neviem ani chodit...ale teraz neviem ci to mozem miesat s tymi hormonmi..co myslis?

alicao
18. okt 2009

romy citala som si tu vasu druhu temu, aj to ako si si pichala prvu injekciu, akoby som seba videla🙂))
teraz to uz picham akoby nic🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre