Sú tehotenské testy spoľahlivé pri mimotelovom oplodnení?

denulka85
21. feb 2013

Ahojte baby chcem sa spytat, robila som si test na 8 den po ket, ale nic sa neukazalo. Tak som si spravila dalsi na 10 den ale pred tym som pila aj vodu a nebola to ranna moc. Chcela by som sa spytat ci ste niektora mala take ze test vam nic neukazal a krv bola pozitivna? bojim sa dalsieho testovania... 😒

lilitela
21. feb 2013

@denulka85 Ano ja som to tak mala, a bola som riadne zdepkovana.

denulka85
autor
21. feb 2013

@lilitela to myslis vazne? test ti nic neukazal a krv si mala pozitivnu? nepametas sa ze kolko si mala hcg?

lilitela
21. feb 2013

Nepamatam, ale bolo mi to jedno, ked mi povedali, ze som tehotna. Este som sa "modlila" aby to druha krv potvrdila.
@denulka85

denulka85
autor
21. feb 2013

@lilitela vazne ti ani jeden test nic neukazal? krv bola pozitivna, takze mam nadej?

lilitela
21. feb 2013

@denulka85 Robila som si doma len jeden test, den pred tym, ako som mala ist na prvu krv. Bol negativny. Rozplakala som sa. Ked mi na druhy den povedali, ze som tehotna, rozplakala som sa zas. 🙂 Nadej teda mas.

denulka85
autor
21. feb 2013

@lilitela to vazne? velmi si ma potesila, a to si mala prirodne ci umelo? ja umelo...

lilitela
21. feb 2013

ivf. drzim palce 🙂

vavrenka
21. feb 2013

@denulka85 ono to velmi zavisi od citlivosti a znacky testu. skus na 12-12DPO mamatestom citlivost 10 (su to obycajne pruzky, ale najlepsie ukazuju rane stadium tehu)

denulka85
autor
21. feb 2013

@vavrenka mala som citlivost 10 a znacka gs mamatest. uz nemam odvahu testovat.... asi to necham na krv

vavrenka
21. feb 2013

@denulka85 a nebol tam ani naznak ciarocky? ze uplne snehobiely? myslim ten 10DPO..

denulka85
autor
21. feb 2013

@vavrenka biely mam ich odlozene nic tam nebolo 😒

vavrenka
21. feb 2013

@denulka85 to neznie optimisticky 🤐 , ale jednoznacne krvny test to rozsekne, kiez by priniesom prijemne prekvapko 😉

denulka85
autor
21. feb 2013

@vavrenka vies co by som zato dala 🙂 uvidim ako dopadnem troch sa bojim toto je moje druhe ketko 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre