• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

29. júna 2012 
@kvetinka211
ahoj, ja si myslím, že Sviteková bude ordinovať len v Ružinove, teda tak som to pochopila ked mi volali z recepcie.
"ambulancia pani dr. Svitekovej ostáva v Ružinove". Ale možem sa ti na to opýtať. buduci týzden v utorok idem na UTZ (ešte do Ružinova)...
17. jún 2011 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikka Tak to je paráda. :unamused: Hlavne kvôli ultrazvuku prsníkov sa mi nebude chcieť špeciálne terigať na Partizánsku. Ešte si živo pamätám ako sa tam "skvelo" parkovalo, keď som išla k A. Novotnej na kliniku Esthetic, tá je tam tiež a bol to fakt zážitok zaparkovať, a to som bola ešte bez mimča. No, ale hádam sa to nejak ustáli a uvidíme čo bude. :slight_smile:
17. jún 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swiss máš pravdu, kvoli tým prsníkom budeme musieť tak či tak chodiť na preventívku na dvakrát :unamused: .... čo už hádam si zvykneme...
17. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikka dakujem, ked nezabudnes tak budem rada ak sa opytas :slight_smile: dufam velmi ze bude aj v kochu, ved do gpn som isla pred rokom s tym, ze to budem mat perspektivne blizko a nie sa trepat stale cez pol mesta ...
17. jún 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate nejake nove informacie o kochu resp. prestahovani GPN ? Nejako sa neviem dovolat do Ruzinova
23. jún 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ahava ahoj, sťahujú sa budúci týždeň ale tento týždeň by Ti mali ešte dvíhať...
ja som tam bola tento utorok a na recepcii bola len jedna sestrička a nestíhala... tak skúšaj volať viac krát... :slight_smile:
23. jún 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, budem skusat ... takze od buduceho tyzdna na partizansku :slight_smile:
23. jún 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, boli ste uz niektora na partizanskej? Ako sa tam parkuje? Maju vlastne parkovisko alebo nie?
29. jún 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa ja idem v pondelok, aj mňa by to zaujímalo :sweat_smile:
29. jún 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci tak ak sa nikto neozve, daj vediet prosim ty.. :slight_smile:
29. jún 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jún 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci dakujem! chystas sa tam aj rodit?
29. jún 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa nie, budem rodiť na Kramároch, mám tam rodinu. V GPN to môže byť fajn, ale bude to určite drahé a keď by bolo niečo drobcovi tak ho aj tak prevezú na Kramáre.
29. jún 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci ja som rodila na kramaroch a bola som spokojna. drzim palce!
29. jún 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa dakujem, dufam že aj ja budem spokojná :sweat_smile:
29. jún 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci urcite ano, neboj
29. jún 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa chytá ma taká jemná panika :sweat_smile: musím si už konečne zbaliť aspoň tašku do pôrodnice :slight_smile:
29. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci no tak balit by uz bolo na case :slight_smile: neboj, panika je uplne bezna, ubehne to ani nebudes vediet ako. Aj ja som pred chvilockou stresovala a uz mam doma 7mesacneho velkaca. Rastie ani neviem kedy.
29. jún 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa :slight_smile: to verím, detičky rastú strašne rýchlo :slight_smile:
akurát som pozerala novú stránku GPN, vyzerá to super, podľa toho čo píšu, by mali mať parkovanie v areáli, aj cenník som pozerala, pôrod a šestonedelie len 1500 eur :sweat_smile:
29. jún 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci "len". plus porodnik 300 eur
29. jún 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa ja som čakala, že za takú cenu už v tom bude aj pôrodník a prípadne epidural :unamused:
29. jún 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som tam bola dnes, maju tam este riadny chaos zo stahovania. Vnutri su asi len 4 parkovacie miesta, ale na ulici som zaparkovala bez problemov. Vnutri to maju fakt pekne spravene.
29. jún 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brona110 tak snáď to parkovanie bude v pohode :sweat_smile: na fotkách to vnútro vyzeralo krásne :slight_smile:
29. jún 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tomto stahovani sa rozpravalo este ked som chodila do poradne s prvorodenym... a to su uz pekne dva roky... takze konecne doslo na ciny.... este dobre, ze som narazila na tuto temu, akurat som sa chystala na preventivku, ale tak radsej pockam kym sa zabyvaju v novych priestoroch :slight_smile:
29. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa tak ja som uz bola na partizanskej - maju parkovisko ale vyzera ze len pre personal... parkuje sa tam ako vzdy zle :confounded: a bol tam celkom chaos :grinning: asi kym sa zabyvaju, ale je to velmi pekne :slight_smile:
30. jún 2011 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ahava Myslela som si, ze to na partizanskej nebude az take ruzove... ach jaj. no som zvedava. Ja tam mam volat buduci tyzden, uz sa teda tesim.. :confounded:
30. jún 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci ty si aka naivna, ze za taku cenu uz mas vsetko :grinning: ja som cakala este vyssiu cenu. som zvedava kolko ludi im tam bude rodit.
30. jún 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa no neviem, mne sa to zdá strašne veľa, neviem si predstaviť čo by mi museli ponúknuť aby som dala toľko peňazí za pôrod :unamused: ani za takú cenu mi nevedia zaručiť že bude všetko ok :frowning2:
30. jún 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubinovci tam ide skor o to pohodlie, ktore ponukaju.. Urcite je to o inom ako napr. na kramaroch. Ale ide podla mna predovsetkym o priority... Pochopis az po porode. Na Kramaroch som s personalom bola spokojna, ale tie neuveritelne zastarale sposoby ma privadzali do sialenstva. Bola som na nadstandarde a aj tak sme sa o wc delili s este jednou izbou, o troch vizitach denne, na ktore cakas s roztiahnutymi nohami ani nehovorim.. A najviac ma vytacali navstevy na chodbe, kde maminy nosili svoje cerstvo narodene babatka a dychalo tam na ne milion ludi... Na svojho porodnika a porod nedam dopustit, ale statne porodnice holt su take, ake su. Ak sa nam podari druhe babatko, asi budem robit vsetko pre to, aby som dala tie peniaze dokopy... Nehovorim, ze to je malo penazi, ale ja som cakala, ze to bude este viac...
30. jún 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinqa tak presne pre tie iste dovody si clovek zaplati nadstandard... nebudem v osarpanej bude, kde chytim nejaku infekciu, hygiena nula bodov, a medzi nohy ti chodi pozerat pomaly aj udrzbar... chcem priviest na svet dieta dostojne a v sukromi, v cistom prostredi a ustretovym personalom... to co je v nasich statnych nemocniciach je ako pre vaznov... nech sa na mna nikto nehneva, ale ked sem pride nejaky cudzinec, tak si musi mysliet ze je v krajine tretieho sveta ked vidi nase nemocnice....
30. jún 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok