• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

29. júna 2012 
@kwetinka1 Tak to hej, davam ti za pravdu... Je to drahe:( Ale zase napriek vsetkemu som ja s Maresom, ako lekarom velmi spokojna. Nebyt tych malickosti okolo (recepcne, dlhe cakacky a pod.), nemam problem odporucit GPN kamoskam a znamym... To, kam som chodila predtym bola hotova katastrofa, hlavne co sa tyka pristupu lekarky k pacientkam. Ale zase, to bola statna, takze asi to hovori za vsetko... :slight_smile:
15. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. chcela by som sa sptať: keď si platím ročné členské v KOCH, tak už nič iné neplatím? žiadne poplatky, ako napríklad za sono, krv, nič??
30. mar 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raza Ahoj, myslim ze by si nemala platit uz za nic :slight_smile: Ja som teda neplatila nic okrem clenskeho... Aspon zatial :slight_smile:
4. apr 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raza ak by si bola tehotna, doplacas za morfologicky utz (minuly rok to bolo 20eur) a ak by si chcela u nich absolvovat 3D/4D utz, tak 40 eur... Za odbery krvi sa neplati... ak by si musela byt nahle hospitalizovana a lezala by si u nich, tak je to 20 eur na den... Porod 1200eur (zatial).... ostatne ceny su na ich stranke, alebo v cakarni pred ambulanciami.
5. apr 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

neviete mi prosim niektora poradit, akym sposobom sa da uhradit clensky poplatok? V auguste to uz bude rok, co som platila a moc mi to nevychadza tam ist osobne, tak by ma zaujimalo, ci sa to da aj prevodom, alebo tak. Dakujem moc a zelam krasny den! :wink:
29. jún 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok