Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem
Strana
z15
Dole
PredošláStrana
z15
Ďalšia
sziwi
15. mar 2012
@kwetinka1 Tak to hej, davam ti za pravdu... Je to drahe😞 Ale zase napriek vsetkemu som ja s Maresom, ako lekarom velmi spokojna. Nebyt tych malickosti okolo (recepcne, dlhe cakacky a pod.), nemam problem odporucit GPN kamoskam a znamym... To, kam som chodila predtym bola hotova katastrofa, hlavne co sa tyka pristupu lekarky k pacientkam. Ale zase, to bola statna, takze asi to hovori za vsetko... 🙂
raza
30. mar 2012
ahojte. chcela by som sa sptať: keď si platím ročné členské v KOCH, tak už nič iné neplatím? žiadne poplatky, ako napríklad za sono, krv, nič??
sziwi
4. apr 2012
@raza Ahoj, myslim ze by si nemala platit uz za nic 🙂 Ja som teda neplatila nic okrem clenskeho... Aspon zatial 🙂
kaby
5. apr 2012
@raza ak by si bola tehotna, doplacas za morfologicky utz (minuly rok to bolo 20eur) a ak by si chcela u nich absolvovat 3D/4D utz, tak 40 eur... Za odbery krvi sa neplati... ak by si musela byt nahle hospitalizovana a lezala by si u nich, tak je to 20 eur na den... Porod 1200eur (zatial).... ostatne ceny su na ich stranke, alebo v cakarni pred ambulanciami.
sziwi
29. jún 2012
Ahojte baby,

neviete mi prosim niektora poradit, akym sposobom sa da uhradit clensky poplatok? V auguste to uz bude rok, co som platila a moc mi to nevychadza tam ist osobne, tak by ma zaujimalo, ci sa to da aj prevodom, alebo tak. Dakujem moc a zelam krasny den! 😉
Strana
z15
PredošláStrana
z15
Ďalšia