Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

sziwi
15. mar 2012

@kwetinka1 Tak to hej, davam ti za pravdu... Je to drahe:( Ale zase napriek vsetkemu som ja s Maresom, ako lekarom velmi spokojna. Nebyt tych malickosti okolo (recepcne, dlhe cakacky a pod.), nemam problem odporucit GPN kamoskam a znamym... To, kam som chodila predtym bola hotova katastrofa, hlavne co sa tyka pristupu lekarky k pacientkam. Ale zase, to bola statna, takze asi to hovori za vsetko... 🙂

raza
30. mar 2012

ahojte. chcela by som sa sptať: keď si platím ročné členské v KOCH, tak už nič iné neplatím? žiadne poplatky, ako napríklad za sono, krv, nič??

sziwi
4. apr 2012

@raza Ahoj, myslim ze by si nemala platit uz za nic 🙂 Ja som teda neplatila nic okrem clenskeho... Aspon zatial 🙂

kaby
5. apr 2012

@raza ak by si bola tehotna, doplacas za morfologicky utz (minuly rok to bolo 20eur) a ak by si chcela u nich absolvovat 3D/4D utz, tak 40 eur... Za odbery krvi sa neplati... ak by si musela byt nahle hospitalizovana a lezala by si u nich, tak je to 20 eur na den... Porod 1200eur (zatial).... ostatne ceny su na ich stranke, alebo v cakarni pred ambulanciami.

sziwi
29. jún 2012

Ahojte baby,

neviete mi prosim niektora poradit, akym sposobom sa da uhradit clensky poplatok? V auguste to uz bude rok, co som platila a moc mi to nevychadza tam ist osobne, tak by ma zaujimalo, ci sa to da aj prevodom, alebo tak. Dakujem moc a zelam krasny den! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre