Súkromné centrum GPN s.r.o. Ružinov. Aký je váš postreh?

lila16
16. jan 2008

Ahojte všimla som si, že tu máte všetky dosť rôzne skúsenosti so svojimi lekármi a tak by som sa chcela podeliť aj ja o mojom dojme z návštevy nového lekára Ditteho v centre GPN s.r.o. - sú lekáry z nemocnice u Kocha. Je tam veľmi čisté prostredie a príjemný personál, každá ambulancia je pekne zariadená a je vymalovaná teplými farbami čiže je to tam dosť útulné... pán doktor Ditte bol velmi zhovorčiví a keď som od neho odchádzala srdiečko mi skákalo od radosti, že sa mi snáď zase podarí otehotnieť..je to 100 a 1 oproti tomu ako sa choval ku mne môj bývalí lekár Hladík na Kramároch, ktorý tam podľa mňa sedí len do počtu a hlavne preto aby zaberal miesto schopnému, mladému a novému lekárovi...je možno dobrý pre pacienkty, ktoré nemajú žiadne problémy s otehotnením ale vďaka nemu som prišla o prvé mimi a nebola som ochotná rizkovať to aj po druhý krát... Bola by som naozaj rada, keby ste mi niektorá z Vás ktorá chodí ale aj nechodí do GPN napísali postoj svojich lekárov voči Vám ktoré majú problém otehotnieť alebo iný problém. ďakujem

lucul
7. sep 2010

@tanija133 ahoj, tak Jandova mi nebrala, ale vraj je dobre napisat jej mail, skusim jej napisat a som zvedava ci mi odpise 😉

tanija133
7. sep 2010

@lucul Pojdes aj na prednasku o epi? Ja som sa tam pokusala dnes tiez dovolat a nic......Asi sa popytam na teme Porodnica Kramare....Jandova ona robi len onfo pre oteckov, ze? ja som este stale nie presvedcena , ci by som chcela mat partnera pri sebe....

lucul
16. sep 2010

@tanija133 ahoj, bola si v utorok na cviceni? co bolo?

monic72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trinity525
1. okt 2010

Ahojte, rodila niektora z vas u dr. Czirokovej? Ako gynekolog je super, ale chcem vediet aka je pri porode ... 😉

adulka12
15. nov 2010

Ahojte baby chodi niektora z vas k Dr. Milici Piškaninovej alebo Dr. Miroslave Svitekovej ??
Dakujeeeem za info... 😉

kvetinqa
16. nov 2010

@adulka12 Svitekovu neodporucam a tu druhu nepoznam.

stacinka
16. nov 2010

Ja chodim k Dittemu a vzdy som z neho mala skvely pocit. Aj ma operoval a jeho pristup je oproti predchadzajucemu Dr Frkovi neporovnatelny... Jedinou nevyhodou je to, ze nerobi porody. Ale poslal ma za svojim znamym na Antolsku a bolo. Ditte je maximalne upokojujuci a spolahlivy doktor.
Ked mal dovolenku, sla som k Maresovi a takisto som bola spokojna. Mala som nejake silne bolesti v 3mesiaci a aj ked na UZT nic podozrive nenasiel, poslal ma preistotu na pohotovost do nemocnice. Zdalo sa mi to tiez velmi starostlive...

adulka12
18. nov 2010

@kvetinqa dakujem pekne a mozem vediet preco ? Mas nejaku zlu skusenost ??

kvetinqa
18. nov 2010

@adulka12 Ja chodim k dr. Maresovi a som neskutocne spokojna. Uplne so vsetkym. A to som zazila aj komplikacie, nebola som od zaciatku lahky pacient. ked bol Mares chory, zastupovala ho Svitekova, uz som bola v 33. tt a ona ma nevysetrila skoro vobec. Cely cas riesila, ze nevie obsluhovat ten pocitac a mna si ledva vsimla. Potom riesila, ze mame nejakych spolocnych znamych.. No proste keby mi nieco bolo, alebo by som sa otvarala alebo mala skrateny krcok, nema na to ako prist. Na dalsiu poradnu ma objednala az o dalsie 4 tyzdne, na co Mares dost nekludne reagoval, kedze som uz davno mala mat stery na streptokoka za sebou. Navyse teraz narychlo riesim predoperacne vysetrenia, kedze nakoniec idem sekciou... asi som to napisala dost chaoticky, ale ked som cakala na poradnu, este som nevedela, ze zastupuje svitekova, na recepcii sa jedna buduca mamicka rozhorcovala, ze ona k svitekovej nejde, ze raz jej stacilo a ze ci by mohla ist k dittemu ked je teda mares chory... az neskor som pochopila, ze svitekova zastupovala maresa a velky odbornik to teda nie je... ale to je moja skusenost a najma bola jedina. odvtedy som ju uz nevidela.

adulka12
18. nov 2010

@kvetinqa dakujem pekne 🙂 no ja chodik k dr. Czirokovej ale vraj od noveho roka odchadza ... tak si chcem vybrat niekoho dobreho namiesto nej.... dakujem pekne 😉

kvetinqa
18. nov 2010

@adulka12 zo svojich skusenosti mozem odporucit maresa, ale aj ditteho pristup sa mi velmi paci. toho vsak nepoznam nejak blizsie... co ale viem je, ze mares ma dost plno, tak neviem, ci aj berie nejake nove pacientky... kazdopadne drzim palce.

atemi
18. nov 2010

@adulka12 , aj ja chodim k dr. Czirokovej a najradsej by som u nej aj rodila. Ale od teba o tom odchode pocujem prvy raz. Skutocne odchadza? Je to zarucena info? A nevies kam?

adulka12
18. nov 2010

@atemi No ja neviem hovorila mi to kamoska zevraj ide po novom roku do viedne ... tak snad to nieje pravda len som chcela byt pripravena ak by nahodou ano aby som vedela koho si namiesto nej vybrat. Tiez by som chcela ju ....

babulina
9. dec 2010

tak naozaj odchadza dr czirokova, chcela som sa k nej objednat na prehliadku a ze od noveho roka vsetky jej pacientky prebera dr. svitekova, viete niekto nieco o tej nvoej lekarke? mne sa to vobec nepaci, ja som bola s czirokovou tak strasne spokojna

janka757
10. dec 2010

@babulina
k svitekovej chodim 2 mesiace velmi mi pomohla

babulina
10. dec 2010

@janka757 - aky vekovy rocnik je? tak odhadom

kvetinqa
10. dec 2010

@babulina ja by som jej tipla tak 28

matka007
12. dec 2010

ahojte, Svitekova ma cez 30 rokov, robila predtym zevraj v Brne 😉

susanah
13. dec 2010

robila vo FN Brno.

bundu
15. dec 2010

Dr. Cziroková od januára naozaj odchádza z gpn a jej pacientky preberá dr. Sviteková, ale ja som sa spýtala že či aj k inému lekárovi z GPNm viem predjsť napr. Dr Maresovi a v pohode ma k nemu objednali, takže ak už chodíč do GPN môžeš prejsť ku komu len budeš chcieť. Ja som k Svitekovej nechcela ísť.

miladaenjoy
20. dec 2010

@bundu Prečo, počula si o nej niečo zlé?
Aj ja patrím k Czirokovej, takže aj mňa dajú k doktorke Svitekovej. Ostatní doktori čo sú tam asi majú plno.
Máte nejaké zlé skúsenosti s doktorkou Svitekovou?
Ďakujem.

kajuska09
5. jan 2011

Ahojte, chcem prejst do GPN, neviete ako to je, musim sa v GPN prist najskor osobne prihlasit a az potom ist pre kartu k staremu doktorovi alebo je iny postup?? A este ked zaplatim poplatok na rok a nie som tehotna ale v priebehu roka otehotniem, potom len doplatim ten zyvsok ktory sa plati v tehotenstve?? dufam ze som to napisala zrozumitelne 😀 a dakujem za odpovede

kvetinqa
7. jan 2011

@kajuska09 Ja ked som prechadzala do GPN, zavolala som tam, objednala som sa a pri prvej navsteve som podpisala vsetky papiere, dr. ma vysetril a zaroven mi dal podpisat papier, ktory musis podpisat ak prechadzas od ineho lekara a na jeho zaklade preposle tvoj predchadzajuci gyn. kartu do gpn. Rocny poplatok som zaplatila ako netehotna, po 3 mesiacoch tam som otehotnela a doplatila zvysok🙂 cize presneako pises.

jzabava
7. jan 2011

@miladaenjoy Ja som tiez chodila k dr. Czirokovej, uz v decembri som bola u Svitekovej-ju zastupovala, lebo bola chora. Nemozem povedat na nu nic negativne, aj po januarovej poradni mam z nej prijemny pocit a profesionalny pristup. Bola som aj u Demecka a Ditteho, mne vsetci pridu v pohode.

kajuska09
8. jan 2011

@kvetinqa dakujem velmi pekneeeee, uz je mi to jasnee 🙂 pekny vecer

mis_ka
12. jan 2011

@miladaenjoy dnes som bola 1x u Svitekovej a je velmi mila, myslim, ze u nej ostanem.

miladaenjoy
12. jan 2011

@mis_ka ahoj aj ja som u nej bola 3.1. a je fakt milá, je mladučká, ale bola som z nej milo prekvapená. Aj na ultrazvuku mi poukazovala pekne čo je kde ... Ani ja nebudem meniť 😉

zuzanka97
15. jan 2011

Ahojte, potrebujem surne zmenit gynekologa (momentalne chodim ku Kollarovi na Antolsku,ale on je strasne masiar, velmi ma tie prehliadky boleli,aj tak nedosiel na moj problem... tak som tam uz skoro dva roky nebola...ale teraz som uz nemala normalny menzes od oktobra, boli ma podbrusko aj prsia- testy su negativne, dole ma to pali, sex ma boli hadam od zaciatku...)..
Nadabila som na dobre ohlasy na tomto fore na gpn. Chcela by som sa teda spytat, ku ktoremu lekarovi by ste sli s mojimi problemami? Ditte, Mares, alebo Svitekova? ide mi o to, aby to nebol masiar, ked ma to zaboli,nech sa nevysmieva, nech ma trpezlivost(aby aj vysvetlil) a nech patra po pricinach problemu... Koho by ste mi odporucili?
Vysetria ma hned prvy krat a az nasledne si vypytaju kartu od ex gynekologa? Neplati sa za to?
Lebo ked som chcela ist inde mi dali papier, nech osobne vypytam kartu/to tam kollar nebol/ a ze ked budem mat podpisane, ze ma vyradil z evidencia ma vysetria..inak by som si to cvakala ako samoplatca a to je dost vela ,..
Prosim vas o nejake reakcie, vopred dakujem.
Prajem pekny vikend

andrejta
15. jan 2011

@zuzanka97 ahoj, ja chodim do GPN teraz asi uz k Svitekovej (predtym Czirokova, ale ta odisla). Ako si sa mohla docitat, vraj Svitekova je ok. Ked vyskusam, napisem 🙂 . Co som pocula a precitala, vraj su tam vsetci odbornici. Ale plati sa tam rocne nieco cez 90 eur a tehosky si potom este nieco doplacaju, ale pri beznych vysetreniach uz neplatis nic ak mas poistovnu, s ktorou maju zmluvu. Ved kukni si www.gpn.sk. Tak asi tolko, neviem, ci som pomohla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre