Teratozoospermia

maska1
8. jún 2008

ahojte! chcela by som sa spýtať, či niekto nemá skúsenosti s dg. teratozoospermia. Ideme totiž s mangelom na 1.IVF a mangelovi zistili zo spg. skoro 100 % abnormálnych.

juriva
20. jan 2011

@juriva hmm ta genetika je v ramci predimplantacnej genetickej diagnostiky.Iscare, a.s.
Centrum asistovanej reprodukcie...

nemko
20. jan 2011

@lulu10 odporucenie som mala od obvodaka a poslala som to ako serum ( v labaku to pripravili) a normalka postou doporucene , na genetike nam robia karyotypy a chromozom Y.
genetiku spermii sme si nedavali len viem, ze to v CARoch robia

lulu10
20. jan 2011

@nemko tak asi skusim tie Košice, aj tak nam uz nic ine nezostava, uz sme skusili vsetky vysetrenia, a este skusime tu fragmentaciu DNA spermii, moze takto poskodena spermia oplodnit vajicko? ved vsade sa pise ze vajicko oplodni len ta najlepsia a najrychlejsia spermia... 😨

nemko
20. jan 2011

@lulu10 skus najprv tu imunologiu, genetika spermii nie je preplacana poistovnou a mozno najdu nico v Kosiciach

lulu10
20. jan 2011

@nemko prosim ta do tych Košíc mám správny kontakt je to ono?: ZDRUŽENÁ TKANIVOVÁ BANKA, pracovisko Trieda SNP 1

nemko
20. jan 2011

@lulu10 hej to je ono

lulu10
20. jan 2011

@nemko a nemas nejake tel.cislo, kde by som sa mohla informovat a ohlasit,vsak nemozem najst ziadne na nete

nemko
20. jan 2011

@lulu10 055 640 4304

lulu10
20. jan 2011

@nemko DAKUJEM 😉

nemko
20. jan 2011

@lulu10 nemas zaco

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre