• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Transfer v decembri. Nájde sa tu niekto taký?

3. januára 2009 
autor
kuk :wink: :wink:
10. dec 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,aj ja prajem kazdej aby to uz vyslo-zasluziome si vsetky :dizzy_face: tinka zajztra ides na krv?chodis do splnu?
10. dec 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, babulky bezííííím ...ahoj luly!!!
10. dec 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,pekny vecer :slight_smile:
10. dec 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka mojenko budem na teba mysliet a hlavne na
malinkých krpcou.............................................
zajtra tio volááááááááááááááááááááááááááááááááám...

a inak nemožem ist nakupovat varujem segrinu krpanu
10. dec 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak si volame :slight_smile: krásne sny vsekým
10. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aj ja idem pozerat TV :wink: :wink:
krasnu nocku všetkým
10. dec 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny den :wink: :wink: :wink:

Tinka držííííííííííííííííííííííím palce tak ako vieeeeeeeeeeeeeeem
11. dec 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ako ????
11. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jááááááááááááj Tinka mi sme viac nedočkave asi ako ty
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

myslíme na váááááááááááááááááááááááááááááááááááááááás
11. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
tinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
11. dec 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dakujem dakujem :wink: :wink: :wink: :wink: som STASTNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. dec 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja aj ja aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tinka tak ako?
11. dec 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka je tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka supeeeeer, gratulujem :dizzy_face:
11. dec 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
scarlet naskakuj na tehu vláááááááááčik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly uz nastupujeeeem a som tam :grinning:
11. dec 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dec 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule dnes som testovala a su tam // ja sa teššššššššššššíííííííííííííííííííííííííííímmmmm
no ešte ale mosím počkat na krvičku nech mi to potvrdíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
12. dec 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly co to citam???? no krasa, tak su tam, to je super....gratulejem...a vidim, ze aj Tinke to vyslo...zelam vela zdravicka :dizzy_face:
12. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly a kolky DC si???
12. dec 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ritulka za obe dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...

no tinka to ma potvrdene s krvi ja ešte nieeeeeeeeeeeeeeee,
ale to by malo už bit iste nie???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly jasne ze by to malo byt iste ked mas test pozitiv, daj si do albumiku fotku testiku ....
13. dec 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luly, ja som tu nová sem tam si prečítam vaše príspevky, ktoré ma trošku ukludnia, len sa ta chcem
opýtat, ktorý si den po ET? Ja som 8 den po prvom IVF, 6 den som si urobila test, lebo som to už nemohla
vydržať a samozrejme nic. Otacala som ho zo vsetkych stran. Mam take pocity v brusku ako by som to mala dostat a stale chodim na WC pozriet ci sa tam nieco nebude. Potom sa ukludnujem ze to bude dobre a stale to iste dookola to je na zblaznenie. Ako si na tom ty? Velmi vám vsetkym držím palce lebo viem co prežívate. pa
13. dec 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Klauduska, vitaj!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neboj sa, mne dokonca na 10 den test ukázal len nepatrnu ciarocku a som si ista, ze v osmy den by som tam nemala nic.... :wink: kedy pojdes na test z krvi?
13. dec 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes druhy test pozitívny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

klauduska mne na 6 den tiež nič neukazal :wink: prvy mi ukazal včera to je 9 den po ET
ale ako hovori tinka nej tiež vobec test neukazal a je tehula :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak držžžžiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce :sweat_smile:
13. dec 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, nemusis sa klaudi bať, ak chces testovať, tak najsor zajtra, ok? a rááááááno :wink:
13. dec 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka mne ten test ukazal navečer nie rano :wink:
13. dec 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si "ultra exemplár" :grinning: :grinning: :grinning: ale inak mne prvý ukázal v 10 den vecer // a druhý som si robila 11 den a boli silnejsie...
13. dec 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok