Umelé oplodnenie a pokusy

veselavrba
6. apr 2012

Ahojte kocky,chcem sa opýtat ktora ste presla umelym oplodenym a na kolky pokus sa vam podarilo otehotniet?Ja uz skusam druhy a 13.4. budem vediet viacej,idem na test.Pri prvom mi nevedeli povedat preco to nevyslo.Mam este 7zmrazenych embryi a to mi vzali 10vajicok🙂 Ako ste na tom boli vy?

andrea8383
19. feb 2017

@toptopky ahoj. Poisťovňa ti prepláca určité úkony, máš to do 38 rokov a 3 IVFká. Nás odporučil môj lekár ked som ani po dvoch rokov snaženia neotehotnela.

andrea8383
19. feb 2017

@mima2013 ahoj. máš to 50 na 50. Aj my s partnerom sme ok a už 2 IVFká neúspešné. Ale u každej je to rôzne. Držím palce aby ti to vyšlo 😉

mima2013
20. feb 2017

@andrea8383 dakujem vam aj ja vam zelam aby vam to vyslo velmi vlemi kazda zena si zasluzi byt matkou 🙂

mima2013
20. feb 2017

Ahoj baby ako ste sa cítili po vklade embrii?
Mne to robili dnes A
je mi zle brucho má stále bolí A celkovo sa necítim
dobre tak čudne mi je je to tým vkladom že to bol
zásah do tela? Alebo čím
neviete? I diki moc za rady

herceg123
1. apr 2017

@timi1990 szia uzenem mindenkinek hogy aki lombikot akkar ne ijegyen meg a artol meg 500euroba se atol fug mijen gyogyszert szeredte szedni dragab olcsob kinek hogy telik a penztarcaja hormon tabletak tableta 150 euro fagyasztas 100euro 20 euro a sperma a beuteles 70 euro oszesen 340 eruba kerul lombik kassan herman dr.nal gyncare tudok mindent biztosra mert en is abba vagyok

ssilvia1987
13. jún 2017

Ahojte chcem sa spytat zostali mi nejake lieky co som neminula gonal450 a 3krat orgalutran ak by mal niekto zaujem predala by som za simbolicku cenu.Lieky boli vyberane tetaz v maji su dost drahe tak mi to mohlo niekomu pomoct

modrafarba
17. júl 2017

Tak utrogestan uz nemam Zostala mi 1injekcia meriofert 75ui a 6injekcii diphereline Vsetko ulozene v chladnicke Trvanlivost do 2019 Kto potrebuje piste ip

mima66
20. júl 2017

Ahojte. Mám Merional 75IU 4kusy,expiracia 09/2017.

lucia1605
29. okt 2018

Zvazte si zeny tuziace po dietatku aj alternativu, skutocne liecenie neplodnosti. Lebo IVF ju nelieci, len obchadza. A tie rizika s IVF spojene to je na zaplakanie. Som sokovana !! O tom, preco sa o tom nehovori,tusim ze kvoli obrovskym biznisom za tym
www.umeleoplodnenie.com
- niektoré štúdie hovoria o vyššom riziku rakoviny, neurologických a hematologických ochorení,
potvrdené sú:
- vyššia úmrtnosť počas tehotenstva,
- vyššie riziko predčasného pôrodu,
- nízka pôrodná hmotnosť,
- výskyt Becwitht-Wiedeman a Algenmanovho syndrómu ...

majami1312
7. jan 2021

Aj ma caka IVF NE VIEM AKO TO DOPANE

majami1312
7. jan 2021

chcem sa spitať to koho soermije daju do mna manzelove?

majami1312
7. jan 2021

4 roky sa snazim otehotniet a ne darisa

jeka77
7. jan 2021

@majami1312 nam to trvalo 5 rokov, nakoniec sme uspeli v Heliose v Brne. A mame krasneho 1,5 r synčeka
A ešte 4 zamrazenè embryjka, ale už vek je vysoky, možno sa ešte raz pokusime

lucia1605
8. jan 2021

@majami1312 skus oslovit tychto ludi, co sa snazia najst pricinu a nie ju obchadzat IVFkom -https://www.alphamedical.sk/casopis-invitro/pod... http://www.zenyprezeny.sk/naprotechnology/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre