Umelé oplodnenie a tehotenstvo

veselavrba
13. apr 2012

Ahojte chcem sa opytat,ze ako zistim odkedy som tehotna?Bola som na umelom oplodneni a dnes som bola na krvnom teste a zistili mi ze som tehotna🙂Len neviem odkedy sa rata tehotenstvo.Od vlozenia embryjka alebo az od tohoto testu.Prosim poradte mi.K doktorovi by som mala ist na ultrazvuk o 2 tyzdne.Ako to prebieha?A co tam je vlastne vidno uz?Dakujem

vvia
14. apr 2013

@sudabe ano od poslednej ms

denulka85
14. apr 2013

@sudabe tt sa pocitaju od pm, urcite myslel estrimax podla mna utros ti predpise aj tvoj mne to aspon predpisoval ked som mu povedala v kolatom tt si?

sudabe
14. apr 2013

diky tak to som uz 8+2tt Ale gynekolog by to mål upresnit podla ultrazvuku?

sudabe
14. apr 2013

@denulka85
@vvia
ja som tam chodila ku svojmu gyn stale nå lieky å predpisoval mi len po jednej krabicke å bola som tam skoro kazdy tyzden. ja uz do caru nechodim å ten moj gyn si urcuje inak liedzbu, lebo duphaston som brala 1-1-1 å on mi uz napisal 1-0-1, tak ja neviem zda sa mi ze nije velmi skuseny ja uz neviem.

denulka85
15. apr 2013

@sudabe ja som s tym nemala problem mne predpisal kolko som chcela mas potom dost slahnuteho lekara a kolky ttt si?

sudabe
15. apr 2013

@denulka85 8+3tt

denulka85
15. apr 2013

@sudabe to mas dobre a mas aj srdiecko? nech je vsetko ok velmi ti drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denulka85
15. apr 2013

@sudabe tak aspon u nas v care musime brat utros az do 12 tt nech dr nespekuluje

sudabe
15. apr 2013

@denulka85 ano uz bilo srdiecko, Ale ja uz do caru nechodim posledny krat som tam bola 10.4. å o 9 dni ku svojmu gynekologovi, asi tam dnes zajdem ci mi daju recept.

denulka85
15. apr 2013

@sudabe ale mne daval moj gynekolog skus poprosit gyndosa nech ti da viac v care bude vela ludi ja som s tym nemala problem

sudabe
17. apr 2013

@denulka85 bola som å predpisal mi tak super.

denulka85
17. apr 2013

@sudabe no to je dobre drzim palce 🙂

vivien13
13. jún 2013

Ahoj chcela by som sa opytat.,Vcera 12.06.13 mi po predlzenej kultivacii urobili ET.Chcela by som vediet kedy najskor sa da robit tehotensky test a je predpoklad ze ukaze spravny vysledok dakujem

tova
13. jún 2013

tehotenstvo sa pocita od prveho dna poslednej menstruacie.. ziadne odpocitanie 14dni, ziadne predlzene kultivacie ved emryo rastie dalej aj pocas toho

zuzu1108
14. jún 2013

@vivien13 ahoj, aby si sa zbyticne nestresovala tak skus urobit test ak chces na 10ty den od vkladu. Ale po spravnosti by sa mal robit na 12ty den a nepocita sa den vkladu. Ale dolezita je krv 🙂 . Drzim palce 🙂 .

tajaolle
30. aug 2014

Ahojte sestra bola na umelom,kedy test ukaze ze ci je tehotna,alebo nie?a ked nie tak kedy menzes dostane?Dakujem za odpovede

erikagunarova1111
23. sep 2014

dobrý den 7.8.2014,az po 10.8.2014 som mala menštruaciu. a 22.8.2014 mi kladali embrie teraz som tehotna od ktoreho dna sa čita . ze som 😒

sweeti
24. feb 2015

Kocky prosim neviete mi poradit prosiiiim...Pojdem na umele oplodnenie a budem mat dlhy protokol.Ten sa zacina tusim zaciatkom menstruacie ale neviem ci toto bude ta posledna menstruacia ktora s ktorej sa vyratava dlzka tehu alebo este budem mat jednu medzi odberom vajicok a vkladom?Vdaka vopred za odpovede.

katy2
24. feb 2015

@sweeti dlhy protokol sa zacina decapeptylom, ten sa picha cca 20 den cyklu... potom sa caka na ms a v tom dalsom cykle je samotne IVF - stimulacia, odber vajicok aj vklad...

supoliatko13
6. okt 2017

Ahojte je to dlhy cas co tu nik nebol ale som v 9tt po umelom oplodneni a mam par otazok

ssegra
6. okt 2017

@supoliatko13 co by si potrebovala vediet?

supoliatko13
6. okt 2017

@ssegra ahoj ako je to v tom 12tt ked vasadzas tabletky ??? Ja som totiz spinila a aj krvacala ale chvalabohu je vsetko ok len tych liekov mam az moc a bojim sa ako to bude dalej v tom 12tt ked to budem musiet vysadit

ssegra
6. okt 2017

@supoliatko13 ja som brala len utrogestan a len 2 tabletky vecer a vysadila som to naraz,ale viem ze ked mas vysoke davky vysadza sa to postupne. Co ti na to hovori tvoj gynekolog?

supoliatko13
6. okt 2017

@ssegra postupne ... toho som si aj vedoma len sa bojim ako sa to telo zachova, ja mam este trombofiliu a musim si fraxiparim pichat

ssegra
6. okt 2017

@supoliatko13 podla mna ak je to tehotenstvo zdrave nestane sa vobec nic.. Inak aj ja som sa toho bala a vzdy ked som išla na wc tak som sa bala co tam najdem, ale nastastie nic 🙂

supoliatko13
6. okt 2017

@ssegra ja uz som si zazila svoje toto je 5krat a prvy uspesne, pred tymto ket mi zistili tu trombofiliu tak mi nasadili fraxiparin a konecne sa nam to podarilo. V 5tt som spinila pevedali ze to je len uhniezdenie plodu.v 6tt zas a zas to bolo vraj uhnezdenie... v 7tt uz ked bilo srdiecko som zacala krvacat teda jeden den a to som utekala na pohotovost, vraj mi praskli cievky a po tom vsetkom uzivam 4 druhy liekov plus tie injekcie dufam ze po tom 12tt uz len porod bude ...

ssegra
6. okt 2017

@supoliatko13 nam to vyslo na tretíkrát, ale teda ja som mala uplne bezproblemove tehotenstvo a keby mi nerastlo brucho tak ani neviem ze som tehotná 🙂 pevne verim a drzim ti silno palce aby to si si uz prezila bolo vsetko a cakalo ta uz len krasne obdobie 😉

supoliatko13
6. okt 2017

@ssegra ja som sa zo zaciatku tiez tesila ze po tom vsetko uz len dobre ide 😀 ako zle este nebolo len sa to trochu okorenilo ... nepichavalo ta v bruchu zo zaciatku ???

ssegra
6. okt 2017

@supoliatko13 zo začiatku ano aj ma boleli kriza ale to je asi tak vsetko

supoliatko13
6. okt 2017

@ssegra dakujem aj tak 😉 hadam sa to len roztahuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre