Umelé oplodnenie na klinike v Brne

ajka251
14. sep 2020

Ahojte žienky.máte skúsenosť s touto klinikou v Brne?vaše zážitky,pocity,koľko vás to stálo a či sa vyplatilo.ďakujem

romci22
14. sep 2020

V Brne ich je viac, ktorú máš na mysli?

krisbar
14. sep 2020

V tejto situacii je skor otazka, ci vas do Brna pustia...

kakawah
14. sep 2020

Ja mam velmi dobre skúsenosti. Ale nepamatam ktora to bola uz je to 17r. Ale od prvej navstevy po koniec tehotenstva super pristup. Robili mi tam IUI

ajka251
autor
20. sep 2020

@krisbar nepustia :/ kedze su cechy v cervenych cislach a su tam opatrenia..takze sme Brno vyskrtli

krisbar
20. sep 2020

@ajka251 ako pustit ta pustia, ale potom musis byt 5 dni v karantene a nasledne si zaplatit test...

anickamakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
filipe123
30. okt 2020

@ajka251 ja som bola minuly rok Helios Brno. Je to druha najlepšia klinika vo svete , a podarilo sa IVF na prvý krát. Ako samoplatca, keďže mám už 43, cena bola 3500€

mariannellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
essenceee
25. jan 2023

klinik je vela a stači si iba vybrat tu spravnu. Držím palce!

ajka251
autor
25. jan 2023

@filipe123 iba 3.500e? 😳 A kolko garantuju oocytov?tu na svk su ine palky

filipe123
27. jan 2023

@ajka251 no tá cena bola pred 4 rokmi, žiaľ odvtedy išlo zrejme všetko hore

filipe123
27. jan 2023

@ajka251 oocyty sa garantujú ? Myslím že to závisí od vášich vaječníkov , veku, zdravia atď ... môžu byt dve ženy stimulovane rovnakými hormónmi a každá bude mat rozdielny počet a záleží aj od kvality nie len kvantity... mne oplodnili 3 a len jedno sa vyvinulo do blastocysty a podarilo sa mi na prvý krát i s týmto jedným otehotnieť vo veku 42 r.

beahavala
25. nov 2023

ja mam skusenost s klinikou repromeda, podstupila som tam umele oplodnenie pred tromi rokmi, za mna je to skvela klinika, vzdy som sa tam citila velmi prijemne, kazdy bol ochotni...ake maju ceny teraz neviem ale nase poistovne by mali cast nakladov preplacat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre