Úspešný KET na prvýkrát

slavicka97
7. jún 2023

Ahojte prosím vyšiel niektorej KET na prvýkrát a bol úspešný? Mám trocha strach nakoľko mi ostalo z 8 vajíčok iba 2 ktoré sú vhodné na vklad.

stanka562
7. jún 2023

@slavicka97 mne zostalo z 11 vajíčok 4 a prvý krát to nevyšlo :(

jj298
7. jún 2023

@slavicka97 ano vyslo na prvy sup

slavicka97
autor
7. jún 2023

@jj298 môžem sa spýtať ktoré CAR ste navštevovali ?

jj298
7. jún 2023

@slavicka97 jasne, ivf clinic olomouc

brankovamama
7. jún 2023

Mne z 1 vajíčka ostalo 0. Poznám tri ženy, ktorým to vyšlo na prvýkrát a iba z jedného vajíčka. Ja som výnimka 😒 Takže tvoje 2 vajíčka sú super 👍

thereisabear
7. jún 2023

@slavicka97 bola som na tom rovnako a áno, vyšlo na prvýkrát

iorika
7. jún 2023

Ahoj, mnohým vysiel na 1x.Ale závisí to od mnohych faktorov.Ja by som ta nepotesila.Mne vyslo az 2.IVF a dokopy to bol 4.vklad.Ale mne uz bolo 38.Zelam veľa šťastia.

jana0215
7. jún 2023

@slavicka97 nechcem ti dávať plané nádeje a to, že to niektorým ženám vyjde na prvý krát neznamená, že to bude mať na teba nejaký vplyv. Kiež by si bola medzi tými šťastnými, ktorým to vyšlo, nezaručí ti to ale nikto.

My sme mali z prvého ivf 1 embryo z 3 vajíčok, ktoré sa neuchytilo. Pri druhom ivf sme mali 17 vajíčok a 5 embryí, prvé 2 kety nevyšli. Potom nás poslali na vyšetrenia a nakoniec som prvý cyklus bez liekov zostala tehotná prirodzene.

Dávnejšie som čítala štatistiku, že na 1 embryo potrebuješ v priemere 3 vajíčka a na 1 tehotenstvo 3 embryá. Teraz som našla tento článok.

Držím ti palce, aby si bola čo najskôr maminou a mala doma svoje vytúžené bábo. Aká dlhá cesta k nemu bude ti ale nik nezaručí... snáď bude čo najkratšia. 🙂

soraya004
8. jún 2023

Mne z 10 vajec ostalo 1 emryo, tak tiež čakám ako to dopadne, aj keď moc šancí tomu nedávam.

jezatka
8. jún 2023

Nám zo 7 ostali 3 a hneď prvý vklad (KET) vyšiel 😊

1samer11
8. jún 2023

Ahoj, mne sa podarilo vypestovať až 23 vajíčok, ale len 11 bolo vhodných na oplodnenie a z tých do 5 dňa prežili 3 embrya. KET sa podaril na prvý krát, ale v 6tt skončil 😪

lilo7
16. jún 2023

@slavicka97 zbytocne sa nestresuj a neries taketo veci ... kazde telo je ine, kazdy inak reaguje, niekomu sa podari, niekomu nie. Mam znamu co mali namrazenych asi 8 vajicok, asi aj kvalitnych lebo pri rozmrazovani tiez nemali ziadne straty ale bohuzial vklady neuspesne. Nam napriklad z 11 vajicok neostalo ani jedno vhodne. Potom zo 6 tiez to tak vyzeralo ze neostane ziadne tak sa rozhodli mi jedno tusim 7 bunkove vlozit na 3 den a ziadne ine sa toho 5 dna ani nedozilo a bum z toho risknuteho mi nakoniec volali s gratulaciami ze som tehotna co by ma ani len nenapadlo ze sa moze stat. Hlavne sa sustred sama na seba a nezatazuj sa takymito vecami komu na kolkykrat sa podarilo lebo kazdy pripad je iny ...

klaudi123
2. júl 2023

@slavicka97 mne hned na prvy sup a teraz mam 3.mesacneho princa pri sebe

klaudi123
2. júl 2023
vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre