Vaše skutočné príbehy o umelom oplodnení

kukichili
24. nov 2013

Ahojte snažilky, čakanky a už aj mami mate zážitky,skúsenosti pozitívne negatívne s obdobia vášho umelého oplodnenia?Napíšte mi alebo sa mi ozvite ( labosovci@centrum.sk) som jedna z vás. Hľadám odvážne ženy ktoré sa neboja napísať cely svoj príbeh a pocity od A-Z s umelého oplodnenia.Podelte sa s vašim príbehom a pocitom somnov.

denisa1208
24. nov 2013

Ahojky:D maš nejaké skúsenosti s umelým oplodnením?

denisa1208
24. nov 2013

@kukichili Ahojky:D maš nejaké skúsenosti s umelým oplodnením?
Dnes o 21:52 • snaží sa • Odpovedz • Pošli IP •

kukichili
autor
24. nov 2013

ahoj mám, len som chcela počut aj iné

trulinka
25. nov 2013

ahojte, ja som po umelom oplodneni, najprv som mala 3 neuspesne inseminacie.....

magdus999
25. nov 2013

@kukichili prečo to chceš vedieť? si sa len včera zaregistrovala......čo ideš robiť nejakú prácu o IVF? alebo?

kukichili
autor
25. nov 2013

@magdus999 ahoj doteraz som sa neregistrovala pretože som bola len pasívny čitateľ modrého koníka.Vzhľadom k tomu že ma už nebaví čítať odkazy na rôznych diskusiách rozhodla som sa vytvoriť tuto tému kde môžu písať aj iné baby svoje príbehy aj pocity aby pomohli babám ktoré sú stratene v diskusiach ako som bola aj ja.moje skúsenosti s IVF sú velke na príbeh.(nie na pracú akú si ty uviedla)mas ty nejake skusenosti?

annastasia22
2. dec 2013

tak najlepsie by bolo keby ty napuses prva...kukichili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre