Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

zuzka11
11. dec 2008

Ono to tak bývá, buď je první na to šup a druhé otálí, nebo otálí první a to druhé přijde na první pokus 😀

Holky my to dáme!!!!!! 😉

leny2
11. dec 2008

Jasně, že jo. 🙂

mmonna
12. dec 2008

Tak zdravim dievcence......mam jedno 1,5cm babatko 🙂 srdiecko mu uz bilo ako zvon.....

Dakujem za podporu kocky....ale Art sa neohlasila,ako dopadla...neviete,co je s nou?a aj Dasa....

Nun,pamatam sa,ze raz som mala vyvolavacku,a mrcha mi po nej prisla presne az na 14den....

carodejnice
12. dec 2008

Ahojky všem,

po delší době se hlásím 🙂

Mmonno, gratuluju moc!!!!! Já jsem byla dneska na ultrazvuku, krásně mi obě rostou a snad jsou v pohodě. Jenom mě je pořád strašně špatně, ale zvracím s radostí 🙂 Ve čtvrtek si jdu poprvé v životě pro těhotenskou průkazku!!! No a taky jsem se ve středu byla zaregistrovat v porodnici. Tady v Praze je to strašný, už měli plno pro termíny do 30.6.2009! Naštěstí já jsem se tam vecpala, protože termín mám 1.7. 🙂

mmonna
12. dec 2008

Ahoj Carodejnica a dakujem...vies,ze som na Teba myslela,ako si dopadla?Teraz pises o dvoch,ale mala si tri..tak to jedno asi same odislo.......a tak asi dopadlo aj to moje druhe.......
Ake uz su babulky velke?A v kolkom si?

carodejnice
12. dec 2008

Jo, jo, měla jsem tři a jedno se přestalo vyvíjet. Jak jsou velké nevím, protože jsem se dneska doktora ptala a pak jsme to zamluvili 😠 Ale když jsem byla 26.11. na utrazvuku, tak měli přes 3 cm.
Jsem v 11 týdnu, tak už se mi blíží konec krizových tří měsíců, to bude přesně na Štědrý den 🙂

mmonna
12. dec 2008

Tak to su teda velky bobaci........

Ked zvladnes prve tri tak to uz si skoro za vodou......mna cakaju este 4tyzdne nervakov......
kedy Ti zacalo byvat tak zle?

Si doma,alebo chodis do prace?

carodejnice
12. dec 2008

Zle mi začalo být asi v 5 týdnu a doktorka mi říkala, že nejhorší bude 8 týden. Jenže kolem 8. týdne mi bylo celkem dobře a nejhůř je mi teď poslední týden 😠 Ale zase si říkám, že když je mi zle, tak je všechno v pořádku. Nemívám ranní nevolnosti, mě začíná být zle tak kolem 16 hodiny a pak večer, to je úplně nejhorší.
Do práce nechodím, jsem na neschopence.
Už musím běžet, tak se měj a drž se!

mmonna
12. dec 2008

Maj sa i Ty,a sem tam sa ozvi,ako rastiete 😉 pa

macous
12. dec 2008

Ahoj holky,
o Dáše nic dnes nevím, zatím se neozvala ☹ tak se trošku bojím 😔 😢 snad neeeee neeeee, pořád věřím, že to dobře dopadne....
Artík se taky vůbec neozvala, ani do jiného tématu kam chodíme taky spolu, myslím, že je jí taky špatně 😅

Holky mě pomohl Emesin - je to na přírodní bázi, vydrží účinkovat 24 hod., vzala jsem si ho předevčírem a po měsíci jsem se normálně najedla. Podradili mi v lékárně, abych ho nebrala každý den, že se pak snižuje účinek, jak je jen přírodní, tak si tělo zvykne rychle, takže jsem si řekla, že si ho vezmu tak 2 max. 3 krát do týdne, abych to lepší vydržela 😉 Dneska je mi teda taky blebleble, a taky je to dopoledne vždy ucházející, ale odpoledne se to začne zhoršovat a nepřestane to, dokud neusnu a tak spím s kyblíkem u postele, zatím nebyl využit, tak snad to vydrží 😀

Jo a Mmonn - nevím jak to přesně máš, ale první trimestr končí ukončeným 13 tt, tzn. třeba mě, až 10.1.

leny2
12. dec 2008

Ahoj holky,

Mmonny, gratuluju, tak je tam nakonec jenom jeden, ale díky za něj, viď? 🙂

nelynka
12. dec 2008

ahojte babulk, tak sa hlasim, uz mame doma netik..
stale je tu bordel, nestiham ani upratovat a ani sa mi este nechce kym nie su izb dokoncene, neoplati sa 😀

spravy nemam dobre, v stredu sme boli na kontrole, bola som 6tt+0, dokina nic nevidela, tak mi vzali hcg a to bolo len 284..tak som mala ist dneska na kontrolny odber,rano som zacala slabucko spinit, a hcg uz bolo len 82, tak smola, babo sa neudrzalo a odchadza nam..pekne to Vianoce, naozaj 😔 😔

ako sa mi tu inak mate? co mate nove?

leny2
12. dec 2008

Nelynko, to je mi líto 😢

dasa24
12. dec 2008

ahoj holky,

mco Vám děkuju za podporu 😵 😵
Jsem tady jen naskok, tak vás zítra pořádně dočtu 😵

Už jsem z nemocnice doma, krvácení přestalo, HCG stoupá, srdíčko bije a mimi roste. 😵 😵

23.12. mám kontrolu do té doby PN a šetřit se.
Mám takovou radost, že je vše v pořádku

leny2
13. dec 2008

Ahoj Dáši,
to je dobře, že je vše v pořádku, měli jsme o tebe strach.

artep26
13. dec 2008

Ahoj holky,
jen ve zkratce:
právě jsem přijela ze Sanusu, kde jsem ležel od středy večer.
Klasika: krvácení. Bylo to den před 1. UTZ tak jsem z toho byla fakt KO. ☹
Ale Štěpán mě potěšil: 🙂 mám hematom 40*14 mm, HCG 103 000j. a čekáme dvojčátka.
Jsem v pořádku, zatím nekrvácím ale musím ležet.
Nezlobte se že nedočítám ale až mi bude líp tak to doženu.
Všechny moc zdravím a pa 🙂 🙂 🙂

dasa24
13. dec 2008

artep moc gratuluju k dvojčátkům, to je super 😵 😵

Artep jsem ráda že to je lepší, to nám to těhotenství pěkně začíná vid? Taky jsem ležela v Gyncentrum od středy večer, včera mě pustili.
Artep hezky odpočívej 😵 😵

zuzka11
13. dec 2008

Holky, hlavně že všecno vypadá dobře!!!!!!!Odpočívejte, moc vám držíme palce!!!

leny2
13. dec 2008

Artep, gratuluju k dvojčátků, v Sanusu se teď daří dvojčátka. Tak se opatrujte, ať jste v pořádku. 🙂

macous
13. dec 2008

Ahoj holky,
Artepíku - už jsem ti psala do IVFek 😉
Tetka - 😀 😀 😀
Leny a Zuzi - ahojda 🙂
Nelynko - tak to mě moc mrzí 😔 😔 , každopádně se drž a hlavu vzhůru...a ty máš nějaké mrazáčky, nebo budeš znovu stimulkovat? Mě řekli sestřičky hned při krvy, že mám být opatrná, že první trimestr je hodně rizikový pro všechny těhulky....celou dobu mám taky strach 😔 Jednou se zadařilo, zadaří se ti zase 😉

artep26
13. dec 2008

Holky tak mi to nedalo a trošku nakukuju.
Nely to mě moc mrzí ☹ ale ono se podaří, neboj. Teď máte svoje hnízdečko, tak to půjde jako po másle. 🙂
Dáši tak se taky opatruj, já myslela že je po všem když jsem začala krvácet. Ale jak pustil zvuk a já slyšela jak srdíčka bijí, tak jsem brečela jak malá holka. 😅 😅
Mac mně je taky zle pořád od žaludku. V Sanusu mi řekli že mám hodně citlivý organismus, tak si myslím jak stoupá HCG (a že stoupá, ve čtvrtek jsem měla 103 000j. 😀 ) tak se s tím snaží tělo vypořádat a zatím mi to nějak nejde. Ale prý to stoupá tak do 10-12 tt tak snad už to přestane.
Leny ahojda 😉

nunca
13. dec 2008

Tedy holky ...... 😵 moc vám všem gratuluji!!!!!!!Arti Tobě moc ke dvojčátkům, Mmon Tobě zase k jednomu krásnému bobíškovi a Dáši Tobě taky moc, moc velká gratulka, jak jste to s mimiškem hezky ustáli 😉 🙂 .
Nel, je mi to moc líto a hodně mě to mrzí, že to nakonec nevyšlo, ale je vlastně úspěch, že se to povedlo, i když nakonec se mimi neudržel, určitě příště to bude jistě tutovka 😉 😉 . Budeme tu s Tebou a držet pěstičky 😉 , mimi určo bude!!!!!!

nunca
13. dec 2008

Tak já už jsem 15 dní od injekcí "vyvolávaček" a pořád nic ...... 😒 😒 . Jak to vůbec dopadne ...??? 😕

macous
13. dec 2008

Nun, ty jsi fakt případ, já tě tady každý den vyhlížím, že nahlásíš nějakou novinku a ty pořád prdlačku 😵 Koukej už testnout, už by to mohlo být, já nevím proč, ale já si prostě myslím, že jsi těhotná, mám takový divný pocit.....ale moc to nechápu proč... a jak ti jinak je?
Artíku, já se ti vůbec nedivím, asi bysme jančily všechny, když prostě začneš krvácet, tak hned myslíš na nejhorší, to je jasná věc, naštěstí to dobře dopadlo u tebe u Dášulky 😵 mám z toho obrovskou radost a doufám, že už dále půjde všechno jako po drátkách. Jinak já jsem dneska 9+1 a zatím je mi pořád špatně, dokonce mi přijde, že se to za poslední týden ještě zhoršilo, tak budu doufat, že to snad na tom 12 tt alespoň povolí, jediné co ve mě nevyvolává odpor je pomeranč a jablíčko, ale to se musím donutit a kousnout si, jinak to nejde. 😖

nelynka
14. dec 2008

ahojte..
vsetko je OK, pekne som sa uz rozkrvacala, comu som aspon rada, ze nebudem musiet ist dufam na cistenie..
macous aj ja si myslim ze uz toto bola vyhra ze sa zdarilo, aj ked len na chvilku,ale aspon viem aky je to pocit vidiet // 🙂 mrazacky uz bohuzial nemame, museli nam rozmrazit vsetkych 5 co sme mali 🙄
arti po masle to nepojde, pretoze teraz budeme musiet setrit na dalsie IVF, do coho sa mi teda vobec nechce, ked si predstavim znova tie injekcie a bolesti..a chlapa k tomu sexu nedonutim a nedonutim!!
uz som mu zacala vyhrozovat ze ide k sexuologovi do poradne po novom roku, ked sa nespameta...alebo k psychologovi.. 😀 😀 😀

vsetkym vam drzim palceky, len sa pekne o bobiky starajte, obcas vas pridem poziret 😉

mmonna
14. dec 2008

Ahojte.....Nel,je mi to luto,ale co sa da robit......radsej skor,ako by to malo prijst neskor,ked uz budes na male zvyknuta....ja som mala tiez s muzom take problemy,ze nie a nie sexovat.. 😠 teraz je to ale naopak,tak nech si to vychutna....

Nun,co ides teraz robit?Kedy ides k mudrosovi?

Arti,tak blahozelam k dvojkam....

Leny,vidis,nakoniec len jedno...ale ako hovoris,vdaka i zan.....len aby to ok dopadlo......

Dasi,to som rada,ze si v poriadku,a doma......

Mac,ty mas termin 24.7. ako aj ja...kedy si mala mrchu?

nunca
14. dec 2008

Mmonny, zatím to nějak neřeším, ve středu jdu naposledy do roboty, tak to začnu řešit až ve čtvrtek, zavolám do caru a zkusím ještě jednou ráno TT, kdyby náhodou .... 😨 ?!Byl by to asi můj nejkrásnější dárek k vánocům v životě, ale raději se nenechávám tím pocitem unést, protože zázraky nás zatím jen míjely 🤐 .
Jsem ráda, že se vám daří a mimískům v bříškách taktéž .... 😵 😵 .
Jinak teplotu si už neměřím, nevidím v tom nějaký smysl, ale prsa mě pořád pobolívají a taktéž i v podbřišku se chvilkama něco děje a jsem nějaká flekatá na obličeji 🙄 .
Nel, já budu muset taky začít od znovu, mrazáčky už žádné nemáme ☹ , tak se tu určitě potkáme 😉 😉 . Doufám, že ten boj už bude vážně poslední ... 😉 😉 .

leny2
14. dec 2008

Ahoj holky,
přeji krásnou adventní neděli. Užívám si volna, zítra zase hurá do práce. Tak se opatrujte, zase na vás juknu. 🙂

macous
14. dec 2008

Ahoj holky,
Nun, to ti budu držet palečky, aby na tebe to štěstíčko tentokráte pořádně sedlo 😵 Jestli se ti těhu nepotvrdí, tak už buď v CARu přísná, ať s tím koukají něco udělat, zatím jsi jen a jen čekala.... Ale já pořád doufám, že budou // 😀
Mmonn - já vás matu, nastavila jsem prostě po pravdě cyklus 35 dní a proto se to takhle protáhlo, jdu to upravit na 28 🙂 poslední mrchu jsem měla 10.10. a termín mám 16.7. 😵
Nelynko, jsem ráda, že to takhle bereš, to máš totiž našlápnuto k úspěchu, nervíky jsou totiž v tomhle případě jedna z nejdůležitějších věcí 😵 Z manži si nic nedělej, ten můj se měl k sexu první půl rok co jsme byli spolu, nyní jsme spolu více než 8 let 😉 😉 taky byly výhružky a pomohlo to vždy jen na chvilku, prostě je to takovej bláznivej romantik 😀 tak co, když chci, tak neprotestuje a za ženskýma nechodí 😀

macous
14. dec 2008

A je to změněný, na koníkovi mi to vychází na 17.7., to by bylo fakt hezké datum, podle utz na 16.7., zítra vyfotím fotečku utz z 8+6, nějak jsem na to zapoměla 🙂
já mám smolíka, vždycky když sem vlezu, tak tady nikdo není 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre