Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lenkacar
18. sep 2009

no ..nechala by nás zdechnout hlady baba 😀 😀 😀 😝 ,dneska by mi ta dieta neuškodila 😀 😀 😝

kalka
18. sep 2009

jdi do háje s dietou ! však jsme pěkný baby ! 😀 😉

lenkacar
18. sep 2009

no to nevim ,ale každopádně se nedonutim ... 😉 možná je to proč to nejde ..ale já nemám pevnou vůli ..

kalka
18. sep 2009

já mám.. vždycky asi tak na dva měsíce 😀 😀 a pak mi vůle frnkne někam do neznáma 😝

lenkacar
18. sep 2009

mě nemá co frnknout tak o tom jen tak přemýšlím ,ale jednou jsem jedla prášky drahý dost a zhubla jsem 12kg a nežádoucí účinek byl průjem jako prase ,to bylo dobrý ,furt jsem se bála že se připoseru 😀 😀 😀 😝

kalka
18. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
18. sep 2009

no to bylo kolem silvestra já byla celej silvestr hlady jak jsem se bála že snim něco mastnýho a stříknu si do textilu a pak jsem řekla že toto tedy ne ...tak jsem od té doby tlustouš .. 😀 😀 😀

lenkacar
18. sep 2009

tak co budete dělat o víkendu ? koukam že vylezl oskar ,ty bláho že by nakonec fakt bylo slunečno?!

kalka
18. sep 2009

No.. koukala jsem na tvoje fotky.. si fakt hroznej tlusťoch 😀 😀 😀 klídek kóčo! jestli jsi tlustá.. tak už každej 😉

Práce je u nás dost.. na zahradě je práce vždycky, ale spíš uvidíme jaká bude nálada a na co 🙂

lenkacar
18. sep 2009

si blázen na svatební jsem ušněrovaná že jsem málem pošla a na tý židli tam je vše schovaný ,jo mám 83kg

kalka
18. sep 2009

lenkacar tak tě vítám do klubu.. já mám 80 kg 😀 😀 😀 😀

lenkacar
18. sep 2009

taky jsou k něčemu dobrý ty šaty fakt tě stáhnou jako blázen ..

lenkacar
18. sep 2009

tak mizim kočko dík za pokec,jedu do světa tak se jdu našlechtit

kalka
18. sep 2009

čauky! a krásnej víkend! 🙂

kiara15
18. sep 2009

lenkacar tak to si musela natrafit na nejaku banbu jagu neni sme taky zly ako sa o nas hovory ja mam rodinu priamo v Prahe a aj mlad.Boleslavy. 🙂 🙂 🙂

kiara15
19. sep 2009

ja nas len posuvam trochu dopredu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kalka
21. sep 2009

Dobré ráno holčiny 🙂 Tak mrcha dorazila v neděli.. takže začínám opět s estrimaxem a 29.9. jdu na UTZ a počítám že tak 2.10. nebo 3.10. jdu na třetí KETík. Tak jsem na to zvědavá. Ale holky mě teď bolí břuch jak blázen.. 😖 úplně cítím jak se mi mega sliznice rve 😒 auva auva..

A jaký jste měly víkend? Nějaké novinky? 😉

lenkacar
21. sep 2009

čus holky jen v rychlosti páč dneska musim na pracák hnedka ráno ..doufám ,že mi tam baba nebude trápit dlouho,jinak víkend bezva ....kiara to je dobře ,já potom chodila v 17letech s klukem z Malacek a ten když mě představoval rodičům zakázal mi mluvit ,aby nepoznali ,že jsem češka ...snad už je to ted jiné 😀 😀 😀 😝

kiara15
21. sep 2009

ahojte babulky!!! 🙂 kalka ja idem na sono 2.10.ja som tiez zacala s estrimaxom 🙂 vam na kolky den robia vklady??

lenkacar mi tu nemame nic proti cechom ani sme nemali??ja to ani neberem niekedy ze sme sa rozdelili teraz som rada ze aj superstar je taky spolocny 🙂 🙂

lenkacar
21. sep 2009

dyt jo kiara já taky ne 😀 😀 😀 😀 😀 😝 to superstar u toho umíram smíchy

lenkacar
21. sep 2009

kiara myslíš ET?

kiara15
21. sep 2009

lenka ani nehovorim co su tam niektory za pacientov 😀 😀

nie myslim KET lebo sa mi to tiez blizi 😉

lenkacar
21. sep 2009

naštěstí mě dlouho nezdržela na parcáku ..jak se pořád máte

kiara15
21. sep 2009

lenka nerozumiem co myslis?? 😒

katchik
21. sep 2009

Ahoj Holky,
Tak jsem dneska testla a negativní. 😒

lenkacar
21. sep 2009

kiara ptáš se na vklad ..tak já taky nevim na co se ptáš 😀 😀 😀 😀 ,katchi a jakej den?

kiara15
21. sep 2009

lenka tak prepac asi sme sa neporozumeli 😀

kati je mi to luto ale vies nas doky hovory ze testom moc nevery 😉

lenkacar
21. sep 2009

náš taky nevěří testům ,ale bohužel u mě teda vždy bílo a následovala mrcha 😝

katchik
21. sep 2009

dneska jsem 13 den po ket 1 nebo 2 denního embrya.

lenkacar
21. sep 2009

hm to už by rtam asi duch měl být ,sakryš ,co napsat ,pořádně se nadechni a bojuj dál

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre