Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

sophiejane
20. okt 2009

někdy je možná dobrý se na to vybodnout. jenže to už jsem taky zkusila, rok jsme se na Gest vyprdli, vypustila jsem to, a stejně nic☹

lenkacar
20. okt 2009

já měla taky přestávky do toho cysty ,ale jestli mi povolí oba pokusy nevim.. 😝 ,doktor nechce ze zdravotních důvodů..

katchik
20. okt 2009

Sophi taky si říkám jestli se na nachvilku nevykašlat. Přijde mi že poslední rok neřeším nic jinýchi, furt někde u doktorů. Chodím ještě na diskuzi na jiný server a tam teď bylo pár zázraků, že se povedlo přirozeně. A já mám pocit, že mě se ty zázraky vychýbají velkým obloukem.
Leni jak to? Co máš za problémy?

katchik
20. okt 2009

taky přemýšlím jestli nezkusit nějakou alternativní léčbu bylinky, homeopatika.....

kiara15
20. okt 2009

sophiejane uz mam 2ivf a 1ket 😉

sophiejane
20. okt 2009

a vidím kiaro,že už máš taky jednu velkou slečnu, která už by mimi mohla mít taky 😉 to je pěkné 🙂

kiara15
20. okt 2009

ano mam ale strasne sme tuzili esto po druhom ale som prekonala silny zapal vajecnika a takto to dopadlo vajickovody nepriechodne 😉

sophiejane
20. okt 2009

a jak ta to bere, chce brasku/sestricku? 🙂

neboj, ted už to určitě klaplo... bolelo tě břicho? mě nebolí nic, tak si myslím, že to nevyjde☹

kiara15
20. okt 2009

bola stastna ako blcha ze konecne nebude jedinacik 😉 mna bolello v obdobii mrchy strasne uz som myslela ze dostanem mrchu 😉

sophiejane
20. okt 2009

a předtím taky bolelo? mě právě nic nebolí, ani prsa, tak jsem pesimista 😒 ale jsem teprve 3dny po.. jenže minule po ET to bylo stejné, tak asi proto moc nevěřím na zázrak 😖

katchik
21. okt 2009

Kiara na dnešní krev držím palce. Budeš mít výsledky ještě dneska?
Sophie trošku optimismu 😉

sophiejane
21. okt 2009

ahoj katchik, no nejak mi ten optimismus nejde 🙂
kiara taky držim palce...
katchik kdy ty jedeš do našeho slavného Gestu? 😉 a vyhni se víš komu 🙂

katchik
21. okt 2009

Sophi já vím, mě už optimismus taky pomalu opouští. Do Gestu mám jít na KO 21 dní po ket, to je nějak příští týden. Neboj vyhnu, k němu fakt nejdu nemám na něj vůbec náladu. Jo a tenhle ket mi dělal on. 😝

sophiejane
21. okt 2009

brrrr... já už si říkala, jestli ho tam k tomu vůbec pustí, protože mě ET dělal Šulc a ted ket Korecký. a vždy mi to vyšlo na sobotu. já tam minuile naběhla už 12.den, protože jsem to dostala, volala jsem, a sestřička se tak opatrně ptala, jestli je to opravdu menstruace... To mě pobavilo, je mi jasný, že špinění ještě nemusí nic znamenat, ale já měla křeče a tekla jsem jak magor 😒
a samo jsem se dostala k Al. a ten mi hned utnul PN, byl to čtvrtek, tak jsem se děsila, že poklušu ještě v pátek do práce, naštěstí se smiloval🙂) tak ted si říkám, že už možná ted v pondělí půjdu do práce, i když ještě nebudu vědět výsledek. já jsem ve škole, tak pak od středy je volno, tak bych to snad nějak zmákla, jen se bojím, kdybych to dostala už třeba úterý, že mi bude zle, tak to ještě rozmyslím.
To je taky šílený, ta kontrola za 20dní!! Většina holek chodí po 14dnech na krev... Si kdyžtak dojdi ke své doktorce at ti vezme krev, a budeš vědět hned...

sophiejane
21. okt 2009

katchik možná se v gestu příští týden sejdeme 😠

tinkywinky
21. okt 2009

ahojte dievcata,

mam tyzden potvrdeny uspesny KET a tieto posledne 2 dni mam take zavrate, neustale nizky tlak...celkovo trpim na nizky tlak,teraz navyse aj nachladnuta...neviem ci to moze byt z toho estrofemu,alebo zeby uz tehu priznaky? 😕
namala z vas niektora podobne stavy?

kiara,ako krvicka?
katchik,tebe kolko este chyba do odberu?

sophiejane
21. okt 2009

tinky tak to ti gratuluji!!! konečně slyším, že někomu vyšel ket🙂 já myslím, že to může být obojí, léky i těhu...byl to 1.ket?

kiara15
21. okt 2009

babulky tak som tehotnaaaa!!!mam to uz potvrdene aj zo sona aj krvou 811hcg

sophiejane
21. okt 2009

no kiara, to je peckaaaaa!!!! supeeeer! oslav to 😉

sophiejane
21. okt 2009

a po ket, vid? takove info potrebuji slyset🙂 dnes nejak same dobre zpravy...

kiara15
21. okt 2009

sophie ano po ket prvy krat som bola a konecne to vyslo 2ivf neuspesne a ketko uspesne 😉

sophiejane
21. okt 2009

no tak to je opravdu krásné!!! moc moc ti to přeji! a máš zavedené 1 nebo 2 embrya?

kiara15
21. okt 2009

sopie jedno lebo ostal len jediny bojovnik ale statocny 🙂

sophiejane
21. okt 2009

no tak to je opravdu velké štěstí...

kiara15
21. okt 2009

sophie to ano to je moje zlaticko 🙂 🙂 🙂

tinkywinky gratulujem aj ja mavam nizky tlak 😉

tinkywinky
21. okt 2009

sophie dakujeeem,ano 1.KET, 1.IVF - ET nevyslo,ale KETko ano,drzim Ti moc palce aby Ti to coskoro vyslo
kiara,to je skvela sprava 😵 😵 😵 gratulujeeeeeem!!!
ja idem na UTZ zajtra,som zvedava,ci bude nieco vidiet 😕
mali by sme mat aj termin podobny 😉
mne je tak blbo z toho tlaku,raz neviem,ci je to este chripka alebo ten estrofem,zajtra sa popytam dokiho
mas nejake triky na ten tlak Kiarus?

kiara15
21. okt 2009

tinkywinky ze je dobra kava ale mne ju zakazal manzel pit a pomohlomi to otehotniet ked som ju vysadila. lebo tiez som si nevedela bez kavy predstavyt ako budem existovat ale zvikla som si ale raz mi doki hovorila ze ked nie kavu tak aspon colu 🙂 ale ci to este palti ???

tinkywinky
21. okt 2009

plati,rano pijem kavu pravidelne,colu len obcas,aj ranajkujem,aj cvicim,no teraz nezabralo vobec nic...som zvedava co mi povie zajtra doki

kiara15
21. okt 2009

tinkywinky neboj zachvilu sa aj ja popasujem s nizkym tlakom 😉

tinkywinky
21. okt 2009

budeme si ho navzajom zvysovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre