Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lenkacar
22. okt 2009

insol ,je to možná pitomá myšlenka ,ale aspon víš že se to chce chytnout a nevyšlo ,ale mě nikdy nic ..to je divné a horší ,v tom bude fakt nějaký problém.. 🙄

insolka
22. okt 2009

.....Ja mam vraj delohu a celkovo maternicu ukažkovu aj bobulky boli a pustili sa ☹ ☹ ..Doležiteb že na to niesom sama tak s manželikom bojujeme 😉 😉

lenkacar
22. okt 2009

kámoška to měla jako ty a nakonec čeká dvojčátka .. 😵 😵 😵 na 3pokus

insolka
22. okt 2009

....no myslim že pozityvne myslenie je prvy krok k uspechu 🙂 🙂

lenkacar
22. okt 2009

popravdě my jsme jako v boji taky dobrý ,ale neumíme zvládat ty neůspěchy a pak nám doccela dlouho trvá než se z toho dostaneme ..neni to dobré ..

insolka
22. okt 2009

no ja ket budem mat 3 pokus tak ako sa vravy do tretice všetko dobre no nie?

lenkacar
22. okt 2009

insol někomu nepomůže ani svěcená voda 😀 😀 😀 😀 ,ale já věřim ,že příští rok už se konečně dočkáme nějakých//

lenkacar
22. okt 2009

to jo třetí pokus,to je pěkné číslo ,mě na 3pokus nezbylo ..a to jsem měla 30vajec

insolka
22. okt 2009

no mne to v piatok oznamili že som potratila cely vykend som preplakala aj s manžellikom a teraz už nemyslim na nezdar skor ako sa to podary a ja tomu verým ved čo ine mi ostava no nie ?jeden bojovnik tam určite bude ja sa nevzdavam a DNA by to malo mat po mne 😀 😀 😀

insolka
22. okt 2009

No buduci rok mam 10 vyročie svadby tak si myslim že toto bude ten spravny rok 😀

lenkacar
22. okt 2009

u tebe tomu věřím víc jak u sebe ,tělo to přijalo a asi to nebylo kvalitní ,tak to včas odešlo ..ale až se chytne ten zdravý mimísek tak u vás zůstane

insolka
22. okt 2009

.......mysli pozytyvne viem že každa mame šacu len musime viac bojovať

lenkacar
22. okt 2009

my budem bojovat až po vyšetřeních ...do té doby je to škoda peněz 😉

insolka
22. okt 2009

......Ja si to tiež hovrim aj ked si možem povedat že tie dva tyžde som bola uplne šibnuta stale som plakala a hovorila som mužičkovi že som neni tehotna asi som niečo zle citila si myslim 😒 😒

insolka
22. okt 2009

no ved uvidime ja idem na kontrolu či som sa dobre vyčistila buduci piatok tak dufam že mi povie kedy najbližšie možeme ist na to ja by som isla hned zajtra 😀 😀 😀 😀

lenkacar
22. okt 2009

insol je pravda ,že příroda je chytřejší než my ..a chudáček odejde a kolikrát to příroda přehlídne a pak se narodí nějaká chudinka ,to bych taky nechtěla ..takže je lepší ,že to odejde včas ..

lenkacar
22. okt 2009

jsi velká bojovnice to je dobře .. 😉 😉 😉

insolka
22. okt 2009

...presne toto sme si s manželonkom hovorili že je lepšie teraz ako keby som mala o to prist v pokročilom stadiu alebo aby sa to narodilo s niakym downovim syndromom a pod 😉 😉

insolka
22. okt 2009

..musim byt aj ked som myslela že už nikdy nebudem ked som sa to dozvedela alôe ako vždy treba sa postaviť na nohy a bojovať dalej a ty sa tiež nevzdavaj

lenkacar
22. okt 2009

no jasně ..u nás v baráku se holce narodil chlapeček s vrozenou vadou srdíčka a měl 3operace a při 4operaci umřel ,bylo mu půl roku ,něco hrozného ..ta holka si málem oči vybrečela ..to raději nic než tohle zažít a když potrat tak v začátku a abez revize ..

lenkacar
22. okt 2009

já jsem ted ve fázi odpočinku a příprav na příští rok 😉 😉 😉

insolka
22. okt 2009

..ano to je strasne myslim že to by som ovela horšie zvladala ....Moj muž mi hovori že ja ked sa do niečo zahryznem idenm až do konca tak dufam že aj v tomto bude mat pravdu 😉 😉

lenkacar
22. okt 2009

tenhle rok jsem dostala do těla dost ..a psychika se pomalu dává dohromady ,i vztah už je lepší ..

lenkacar
22. okt 2009

je vidět ,že jste správná dvojka s manželem

insolka
22. okt 2009

..ja niako nwerioešim a nepripravujem okrem čajiku a baby planu to som pred tym brala ale snažim sa mysliet na uplne ine veci 😉

insolka
22. okt 2009

....to ano nikto nam neveri že sme spolu tak dlho sme stale ako novopečeny manželia ....už len jeden do trojice pruip.do 4 nam chyba 😀 😀 😀

lenkacar
22. okt 2009

já jsem moc věřila tomu poslednímu pokusu bylo mi jinak než pokaždé a najednou asi 4den se mi udělalo moc špatně a bylo mi 2dny a pak jsem už jenom cítila ,že je to blbý a že to nevyšlo ..to tělo to nějak vypudilo pryč ..

lenkacar
22. okt 2009

insol tak to vám určitě závidí moc lidí ..to já o našem vztahu říct nemůžu 😉

insolka
22. okt 2009

.no ja som citila ako mam pnutie v podbrušku a o dva dni so stale plakala nedalo sa to zastavit.Myslim že podvedome som citila že niečo nieje v poriadku

lenkacar
22. okt 2009

kdybys viděla mě když jsem si píchala gonal já jsem brečela pořád ...lezla moucha po stole a já začla bulet a někdo mi napsal sms a já zase a pořád celé dny .. a manžel se ptal proč brečim a já ,že nevim ,že to samo ..to bylo hrozný ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre