• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. októbra 2017 
no veru,a ziadne rozculovanie a stres :grinning:
a Ty insolka ako sa mas?
24. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.no ja sa celkom držim na to že včera bol tyžden po tom čo som sa dozvedela že som tehotna bola a potratila som sa celkom držím.a stale si hovorim že Ket ssa podari ved dobre znamenie že otehotniwet možem .V piatok idem k Dr.či som sa dobre vyčistila a hned sa budem pytat na Ket ked to bude možne začat ..som trošku nedočkava ale aj sama lekarka ma dost nahanala že roky utekaju :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..je to tazke,chce to cas na "stravenie" a znovuziskanie potrebnej sily a odhodlania. Zeny, po tejto stranke su obrovske bojovnicky!! Tak drzim palce :slight_smile:
Ja som po neuspesnom IVF cakala 3 mesiace na KET, aby sa telo zregenerovalo a pripravilo na dalsiu hormonalnu zataz. A co sa tyka rokov, iste, cisla nepustia, ale dolezite je ako sa clovek vnutorne citi.
24. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.ja ja sa citim aj hned teraz :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som tu sem tam zašla ale dávnejšie a vždy ste mi poradili ďakujem.tinkywinky chcem ti zablahoželať a popriať veľa šťastia aby si to zvládla aj so svojimi drobcami do úspešného konca.Tak len kľud a odych. :slight_smile:
24. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lulocka,

dakujem pekne. Nestretli sme sa my na MK v juni-juli? V teme "cakanie po transfere"?
Tak pojdes na KETko? Nejak sa im dari poslednu dobu, tak sup sup a drzim palec na krasne 2 ciarky!!!!
24. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tinkywinky ano stretli sme sa presne vtedy a na KET som už bola ale dnes ráno som si robila test a bola tam iba jedna / tak možno nabudúce.
25. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ktory den si po KET? Mozno je este skoro aby tam bola..Este mas nejakych mrazacikov?
25. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinky ahoj pozeram ze s tu dost pridlo?ako sa citis?? :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinky dnes je 9 deň.Máme ešte 5 zmrzliniek.
25. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka tak este moze byt ze si ja som si robila az na 12den :slight_smile:
25. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute holky.
ja som si robila test dnes ráno a boli // a dokonca tu druhú bolo už dobre vidno. ale bojím sa tešiť sa, zajtra idem na krv tak držte peste :slight_smile:
25. okt 2009 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka, to je mozno este skoro, este nieje nic stratene..inak ja som vobec netestovala-od strachu

ahoj kiara :slight_smile: dnes mi je zle, mam krce v hlave. Ja neviem, ci to je tehu priznak, alebo krcna chrbtica alebo odchadzajuca nadcha - asi vsetko dohromady :confounded: Neda sa mi ani citat, ani kukat telku..V krku mam "hrcu", ziadnu chut do jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co ty?
25. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka držím palce si mojim prikladom ked sa to tebe podarilo :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, drzime silno,ale vyzera veeelmi dobre :slight_smile:
25. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby to nebolo tak ako na prvy krat, ale keď čiarka zosilnela, tak snaď to bude dobre.
25. okt 2009 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia gratulujem ked uz tam je to je dolezite ved ani sa tomu nemohla verit az ked mi to doky potvrdil :grinning:

tinky mojko tak radsej v klude lez mozno to mas stej nadchy neboj vsetko bude potom ok :wink:
25. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka myslim že teraz to už je OK ..strasne Ti držím palce a verím ťže si sa už dostala dalej strasne Ti to prajem :wink: :wink:
25. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, zajtra dám vedieť ako to dopadlo.
Insolka, ty máš kedy další pokus?? ako čítam, tak ešte neiveš. ja som mala pauzu 3 mesiace kôli vyšetreniam a potom ešte mesiac kôli tomu, že som došla k dr. až tyždeň po menzes a lieky sa začinaju brať v prvy deň cyklu
25. okt 2009 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lecka to budem vediet buduci piatok.idem na navstevi k Dr.
25. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držim peste, nech to máš čo najskôr, to čakanie na další pokus je hrozné.
ja som si rátala termín pôrodu, keby to teda teraz vyšlo, a strašne sa mi páčil dátum, malo by to byť okolo 11.7.10 čo je dátum výročia svadby s manželom :slight_smile:
25. okt 2009 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucia, pomalu začínám gratulovat :wink: já to vidím bledě. mám teprve 8.den a už mě bolí v zádech, potím se, jako bych to měla dostat. myslím, že to zase neklapne a testování se možná ani nedočkám :frowning2:
25. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezúfaj, aj mňa bolelo brucho a mala som výtok ako pred menzes a potom na 10 deň to prešlo - tie bolesti
25. okt 2009 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer kocky, prosim vas o radu, minuly mesiac som mala IVF zial neuspesne, menzes som dostala uplne nacas ako hodinky este zaciatkom oktobra a uz viac ako tyzden ma boli podbrusko, dokonca v utorok som bola u gynekologa s tym, ze ci som o.k a povedal, ze absolutne, edometrium som mala ako podla knizky a dalsi menzes cakam okolo 4.novembra.je mozne aby som mala tie bolesti este ako pozostatky z IVF?idem na KETko a v novembri si mam prist pre lieky teraz mam obavy z tych bolesti lebo rada by som KET do konca roka absolvovala.vy ste mali po IVF este nejake bolesti alebo nieco?
25. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra2505 po IVF je to normalne lebo vajecnikom sa dalo zabrat tak teraz sa to vsetko zotavuje a na KETKO mozes ist hned na druhy ciklus ja osobne som tak isla :wink:
25. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne prikazali pockat dve menstruacie takze cakam :wink: prvu som dostala absolutne nacas az som bola prekvapena takze este jedna a ficime aj ked je pravda, ze ja by som na kET isla hned citim sa skvele okrem tej bolesti v podbrusku - citim sa ako by som ovulovala uz asi 9 dni :grinning:
25. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra vidis vsade je to inak nam povedal ze mozem zacat hned a aj som rada podarilo sa :wink:
25. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra třeba se to povede přirozeně :wink:
25. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara zo srdca blahozelam viem si predstavit ako sa tesis
sophie prirodzene?urcite nie, to je zial nemozne, nestalo sa tak viac ako tri a pol roka takze ani v to neverim
25. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak věř :wink: když jsi ted nacpaná hormony, stává se to :wink:
25. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok